Mix Parkour Haritası

Mix Parkour Map Hakkında

Furkan Yy tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Heyecan dolu bu parkur haritasında:-Buton bulma-Lav parkuru-Şansını sına-Karanlık koridor vb. çok güzel, sürükleyici bölümleri seni bekliyor:)Kendini kanıtlaman için bir fırsata ne dersin? Anlaşılması kolay lobimizde 7 adet birbirinden güzel parkurlar seni bekliyor.

Devamı burada…

9 Ada Haritası

9 Ada Map Hakkında

UnalTR tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba! Bu bir skyblock haritasıdır. Tam olarak 9 adet ada vardır. Görevler; görevleri yapmak zorunda değilsiniz. 1.Yatak bul. 2.Nether a git. 3.kendine bir tarla yap. 4.bir ev yap (barınak sığınak vs.) 5.bir nethernite külçesi bul. 6.Oyunu bitir 🙂 KURALLAR 1.Gamemode yasak. 2.Komut kunlanmak yasak. 3.Mod kunlanmak yasak. Hile sayılan her şey yasaktır işte 😀 (keepınventory kunlanmak serbestir.) İletişim Discord : Ünal#3384 NOT: Bu benim ilk haritam bolca hata olabilir kusura bakmayın 🙁

Devamı burada…

Uzay Üssü Haritası

Uzay Üssü Map Hakkında

Uzunygt52 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş uzayda geçen güzel bir survival macera karışımı harita.

Yapımcı Açıklaması: Uzay üssü haritası hem survival hem de hikaye haritalarının birleşmiş hali diyebiliriz. Biz bir astronotuz ve uzay üssümüzü onarmak için görevlendiriliyoruz. Uzay üssümüz yeterince teknolojik. Otomatik maden farmları var ve bu farmların yenilenme hızı madenin değerine göre değişir. Örneğin elmas demire göre daha yavaş yenilenir. Peki bu haritanın survival dan farkı ne başka? Bazen üssümüz arızalanıyor ve alarm çalmaya başlıyor. Bunu düzeltmeniz gerekiyor aksi takdirde uzaylı slimelar üssünüzü basıyor. Ayrıca üssümüzde hayvan üretme yeri ve yapay dünya var. Yapay dünya ev yapıp yaşayacağınız yer. Amacınız peki ne? Dediğim gibi üssü onarmak. Bunun için ejderha yumurtası lazım. Oyunun sonlarında da bazı olaylar var. Fakat onlar da sürpriz olsun. Ayrıca haritanın animasyonunu da uzun animations kanalında yayınlayacağım. Şimdiden i̇yi eğlenceler. Kurallar: gamemode:survival,chunklar:en az 14,sadece izin verilen blokları kırabilirsin!!! Hadi bakalım iyi oyunlar!

Devamı burada…

İsimler Kitabı Macerası Haritası

Isimler Kitabı Macerası Map Hakkında

EmirGF ve Borhan23 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Bu harita için gerçekten çok uğraştık, umarım beğenirsiniz.Harita türü bir maceradır ve uzun sayılacak haritalardan diyebiliriz.1.16.1 sürümünde yaptık. Diğer 1.16 sürümlerinde çalışır mı bilmiyoruz ama biz 1.16.1’i öneririz.Mümkünse tek kişi oynayın. İki veya daha fazla kişide hatalar meydana gelebilir.Bir karakteri yönlendiriyorsunuz: OwenOwen dünyayı kötülüklerden kurtarmak için bir maceraya atılıyor. Karşısına pek çok zorluk ve düşman çıkıyor.Bakalım Owen dünyayı kurtarabilecek mi?

Devamı burada…

Köyü Kurtar Haritası

Köyü Kurtar Map Hakkında

sfinctah tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Eğlenceli bir harita.,İçinde minik bir süpriz var.Oynamanızı tercih ederim.2021’e özel yaptım.Eğer beğenirseniz bir map daha hazırlayabilirim veya bu bölümün 2.sini çıkartabilirim.Bunu bana bildirmek için youtube kanalımdan yorum atarak bildirebilirsiniz.Veya haritami beğenebilirsiniz. Youtube kanalım için tıklayın.

Devamı burada…

Parkur v2 Haritası

Parkur v2 Map Hakkında

Kayra tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Bu bir parkur haritasıdır. İki kişiye uyumludur. İlk haritam sorunlar çıkabilir. Bütün leveller kontrol edilmiştir hiç bir hata yoktur.Uyumlu sürüm 1.8.8 dir. Eğer lobide doğmazsanız chate /tp @a 360 4 709 bu komutu yazmanız yeterlidir.

Devamı burada…

Obsidan Savaşları 4v4 Haritası

ObsidanSavaşları 4v4 Map Hakkında

Berat Gökşan Ateşdağlı tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba. ZetaCraft 4v4 Haritası sizler için hazırladığım bir savaş haritasıdır. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliceğiniz güzel bir hartadır. Gelişin! Kendinizi geliştirin tahtadan elmasa kadar gelişin ve takımınız ile galip gelin. Eğer karşı takımdaki 4 obsidyeni kırmayı başarabilirseniz. Savaşı siz kazanırsınız. Harita çok beğenilirse eğer yeni sürümlerini yaparım. Yeni haritalar. Yeni ayarlamalar. Düzeltmeler v.b. özellikler getirebilirim. Oyunu sadece 1.12.2 sürümünde oynamanızı tavsiye ediyorum. Bana ulaşmak isterseniz Minetürk’ün discord gurubunda bulabilirsiniz. İyi Oyunlar ve İyi eğlenceler.

Devamı burada…

Hadim Şehri v1 Haritası

Hadim Şehri v1 Map Hakkında

Ahmet ‘Rathls’ Rıza tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Hadim bir şehir haritası. Binaların çoğunun içi tamamen yapıldı. Şehri doya doya gezebilirsiniz. Şehirde birçok bina var ve yenileride eklenicek. İYİ OYUNLAR…

Devamı burada…

Cabbar’ın Maceraları Haritası

Cabbar’ın Maceraları Map Hakkında

Eren ve Fatih tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Harita da parkurlar labirentler var ve bir hikayesi de var. Bir gün Cabbar’a bir mektup gelir Recep’in kardeşi kaçırılmıştır ve Cabbar onu aramaya gider…

Devamı burada…

Minigame Adventure Mineturk Haritası

Minigame Adventure Mineturk Map Hakkında

Ilgaz Çınar Çalım tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Bu haritaya 2 gün uğraştım komut bloğu dersi felan aldım yapıdan sonra denedim gayet güzel ve 15-20 dakika arasında bitirdim hikayesı yok çünkü minigame haritası, haritamda Oyunlar var Kısa survival Gravity Parkur vs. KURALLAR :Bulutlar: KapalıChunk: 6 veya daha fazlası. Başka kurallar da var ama haritada yazıyor. Optifine ile girin. Umarım eğlenirsiniz.

Devamı burada…

Karmaşık Harita

Karmaşık Map Hakkında

hookff tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Açıkçası lobi tasarımını ve kısıtlı sandığım bölüm seçeneklerini gördüğümde haritayı siteye eklememeye karar vermiştim. Taa ki benim ağzımı açık bırakan, haritayı da çok eğlenceli bir hale getiren o sürprizi görene kadar…

Yapımcı Açıklaması: Merhaba bu harita yaptığım ilk harita. Bundan sonra da birkaç harita yapmaya çalacağım. Üzerinde uzun bir süre durdum. Haritayı tek başıma yaptım. Yapım süresi 1 hafta sürdü. Amaç bu bölümlerdeki görevleri yapıp haritayı bitirmek.

Verilen Bölümler:-Parkur-Labirent-Arena (Labirent)-Ok Eğitimi-Koş ve Zıpla-Zamanında Yetiş

Haritada hata yoktur. Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı altta belirtebilirsiniz.

Devamı burada…

Mısır Günlükleri Haritası

Mısır Günlükleri Map Hakkında

BKG tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Kişisel görüşümü sunacak olursam harita şimdiye kadar oynadığım en iyi macera haritalarından, belki de en iyisi. Gerek tüccarlık sistemiyle, gerek içinde dolaştığımız şehir ile, gerek uzun ama sıkmayan oynanış süresi, özgün görevleri ve hikayesi ile kesinlikle deneyimlemeniz gereken muazzam bir iş.

Yapımcı Açıklaması: Yıl 1967. Dünya devletlerinin Soğuk Savaş ile uğraştığı sırada hiç beklenmedik birtakım söylentiler ortaya çıkar. Bu söylentilere göre Antik Mısır’ın bir zamanlar hüküm sürdüğü yerde tuhaf şeyler olmaktadır. Binlerce yıllık mumyalar dirilmekte ve hatta insanlara saldırmaktadır. Daha da ilginci Eski Mısır tanrılarına tapan gizemli bir tarikatın bunun arkasında bir parmağı olduğundan şüphelenilmektedir. Durum her ne ise günümüz devletlerinin ve medyanın ilgisini çekmemektedir. Sen bir arkeolog olarak bu efsanenin peşinden Mısır’a kadar gelirsin. Maceran burada başlayacaktır.

NOT: Kurallar harita içinde açıklanmıştır. Düşük sistemlerde kasma vb. sorunlar yaşanabilir. Bu gibi olaylardan tamamıyla siz sorumlusunuz.

Devamı burada…

Musallat Türkçe Seslendirmeli Korku Haritası

Musallat Map Hakkında

LightGamers tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Harita gerçekten çok kaliteli, gerek komutlarıyla gerekse kurgusuyla bunu size hissettiriyor. Texturepack oyuna girdiğinizde yükleniyor. Eğer yüklenmezse harita dosyasının içerisinden çıkartıp manuel yükleyebilirsiniz. Lütfen istenilen ayarlarda, oyun akışına uygun hareket ederek, bitirmek için değil, eğlenmek ve tabii ki korkmak için oynayınız :). Bazen ne yapacağınızı bilmediğiniz, nereye gideceğinizi kestiremediğiniz yerler olabilir, bu durumlarda bölgeyi iyice araştırınız. Zaten oyunu gerici yapan da bu özelliği. Görevler sağlık ve yemek barının hemen üstünde söyleniyor, oraya dikkat ediniz. İyi oyunlar dilerim!

Önemli Uyarı: Harita içerisindeki komutlar ve animasyonlar sebebiyle düşük performanslı bilgisayarlarda oyunun çökmesine sebep olabilir.

Yapımcı Açıklaması: Eğer bir korku-aksiyon istiyorsanız bu haritanın size göre olduğunu düşünüyorum.Bu haritamızda karakterimiz gizli bir görev için görevlendirilir.Fakat bu görev kolay bir görev değildir.Kahramanımız görev için yanına bir arkadaş daha alır.Bu görev kısaca lanetli bir köyde yıllar öne yapılan bir yapının incelenmesi ve sırrının açıklanmasıdır.Ama köy yıllar önce boşaltıldığı için artık köy güvenli değildir.Hikayemiz bu köyün gerçeklerini araştırmak ve sağ salim dönmektir.Tabi bu sanıldığı kadar kolay değil.Bu macera-korku-aksiyona ortak olmak istiyorsan sen de bize katıl ve haritamıza oy ver.BOL ŞANS. Yapımcının Instagram adresi: nzmi_y1gt9951

Devamı burada…

Dağ Macerası Haritası

Dağ Macerası Map Hakkında

Shizo tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Shizo başarılı bir komutçu. Bu haritayı da hem build açısından hem de komut açısından ustalıkla tasarlamış. Haritanın içeriside bir sürü parkur ve event var. Kendinizi bir faction serverinde hissediyorsunuz fakat bu serverin kralı sizsiniz!

Yapımcı Açıklaması: Server’a girmeden tek başınıza faction bir oyun keyfi yaşamak ister misiniz?, Bu harita tam size göre. Mantığı basit, amacınız “Achievement” yani “Başarı” elementlerini tamamlamak. Bir sürü başarı vardır. Mesela, 20 yaratık öldür ve 5 para kazan. Bu katlanarak ilerler, 500 yaratık öldürünce size güçlü bir zırh seti veriyor. Onun dışında, parkurları bitirmek. Parkur 3ü tamamlamadan bossu kesemiyorsunuz.Boss keserek bitmiyor, bütün başarıları (15) tamamladıktan sonra otomatik olarak haritayı bitiriyor. Haritayı bitirmeden gezmenizi önermem ki bu hileye girer.Şimdiden indiren herkese, İyi eğlenceler!

Devamı burada…

1 Harita 7 Oyun Haritası

1 Harita 7 Oyun Map Hakkında

UmutCanAtes tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. İçerisinde 7 adet mini-game bulunmaktadır. Sıkıldığınız zaman açıp eğlenerek oynayabileceğiniz bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Haritamız tamamen eğlence haritasıdır. 7 tane oyun var: parkur, labirent, gravity, tnt run, ok ile düğme vur, hapisten kaçış (çok kısa), odadan kaçış (3 odadan) oluşuyor.

Devamı burada…

Endless Eğlence Haritası

Endless Eğlence Map Hakkında

UmutCanAtes tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Hartamız 5 farklı bölümden oluşuyor parkur (kolay) (orta), button bul, labirent, alandan kaçış harita yapımı birazcık uğraştırdı ama değdi. Parkurda kanser olabilirsiniz veya button bulda. Labirent kolay kurallar zorluk: barışçıl gamemode 0, gamerule keepinventory true. Oyunda zaten düğmeler var onlar otomatik olarak yapacaktır. Bu benim 2. haritam, sevilirse biraz daha uzun yapabilirim. 10-15 dakikalık oyun ama yapımı 5 saati geçti.

Devamı burada…

Bruh Küçük Kız Haritası

Bruh Küçük Kız Map Hakkında

Mustafa Karakuş tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Küçük kız parkur ve macera haritasıdır. Haritanın konusu küçük kız annesi tarafından kaçırılıyor ve babasıda onu her yerde arıyor. Harita parkur yapma hızına göre değişiyor ortalama 10 dakika felan sürebilir. Kurallar: yaratıcı moduna, oyun dışına çıkma, blok kırmak yasaktır. Haritanın yapılış sürümü 1.8.9 dur ve 1.8 in tüm sürümleriyle uyumludur. Haritanın yapılış ve bitiş tarihi 27.10.2020’dir harita yaşı her kitleye uygundur komutlar tamemen çalışıyor ve geçilmeyen hiç bir yer yoktur 4 defa kontrol edilmiştir. Zor olan yerlerde hata olduğu düşünülebilir orda zorlanan arkadaşlara zaten yaratıcı moduna geçmelerine izni verildi ancak sonradan survival yerine macera moduna geçmelidir. Kızıl taş ve command blockları tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmıştır kontrol edebilirsiniz hiç birinde hata yoktur.

Devamı burada…

Gökyüzü Adaları 3 Haritası

Gökyüzü Adaları 3 Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş sky block tarzı gökyüzü adalarının devamı. Önceki bölümleri Gökyüzü Adaları 1 ve Gökyüzü Adaları 2‘yi denemeyi unutmayın.

Yapımcı Açıklaması: Haritalarımı takip eden ve bana geri dönüş sağlayan birçok kişinin bu seriyi devam ettirmemi istediğini biliyordum. İşte serinin üçüncü haritası ile karşınızdayım. Oldukça gelişmiş bir Skyblock türevi olan bu serinin devamını istiyorsanız yorum yazarak destek olabilirsiniz. Diğer haritalarda görüşmek üzere 🙂 İletişim: skyberk.offical@gmail.com

Devamı burada…

Color Adventure Haritası

Color Adventure Map Hakkında

Boran Nashor tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Sitede olan diğer haritam (Minigame Adventure) gibi bu harita da birkaç minigame ve fazlasıyla bulmacadan oluşuyor. Haritada yer alan minigame’ler; 2 Parkur, 1 Labirent (Labirent ve parkur yeşil seviyedeki seçiminize bağlı), 1 Obsidyeni Kır ve gerisi ise size söylenenleri bulmak için yapmanız gereken bulmacalar. Oynarken eğleneceğinizi düşünüyorum. Eğer olur da haritada takıldığınız bir yer olursa yorumlara yazın ki; haritadaki bulmacaların geçilişini video ile anlatayım. İyi Eğlenceler!

Devamı burada…

Radiant Pixels Kaynak Paketi

Radiant Pixels Resource Pack Hakkında

Sade minecraft’a bir ışıl ışıl bir yaz havası veren bir kaynak paketi.Blokların görünümünde çok büyük bir değişikler yerine sadece bazı ufak detaylar eklenmiş. Yapımcı bu kaynak paketinin vanilla minecraft’a pek ayrılmaması için büyük bir çaba göstermiş. Yapımı 15 ay süren bu kaynak paketini umarım sizde beğenirsiniz.

Devamı burada…