Minigame Adventure Mineturk Haritası

Minigame Adventure Mineturk Map Hakkında

Ilgaz Çınar Çalım tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Bu haritaya 2 gün uğraştım komut bloğu dersi felan aldım yapıdan sonra denedim gayet güzel ve 15-20 dakika arasında bitirdim hikayesı yok çünkü minigame haritası, haritamda Oyunlar var Kısa survival Gravity Parkur vs. KURALLAR :Bulutlar: KapalıChunk: 6 veya daha fazlası. Başka kurallar da var ama haritada yazıyor. Optifine ile girin. Umarım eğlenirsiniz.

Devamı burada…

Karmaşık Harita

Karmaşık Map Hakkında

hookff tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Açıkçası lobi tasarımını ve kısıtlı sandığım bölüm seçeneklerini gördüğümde haritayı siteye eklememeye karar vermiştim. Taa ki benim ağzımı açık bırakan, haritayı da çok eğlenceli bir hale getiren o sürprizi görene kadar…

Yapımcı Açıklaması: Merhaba bu harita yaptığım ilk harita. Bundan sonra da birkaç harita yapmaya çalacağım. Üzerinde uzun bir süre durdum. Haritayı tek başıma yaptım. Yapım süresi 1 hafta sürdü. Amaç bu bölümlerdeki görevleri yapıp haritayı bitirmek.

Verilen Bölümler:-Parkur-Labirent-Arena (Labirent)-Ok Eğitimi-Koş ve Zıpla-Zamanında Yetiş

Haritada hata yoktur. Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı altta belirtebilirsiniz.

Devamı burada…

Mısır Günlükleri Haritası

Mısır Günlükleri Map Hakkında

BKG tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Kişisel görüşümü sunacak olursam harita şimdiye kadar oynadığım en iyi macera haritalarından, belki de en iyisi. Gerek tüccarlık sistemiyle, gerek içinde dolaştığımız şehir ile, gerek uzun ama sıkmayan oynanış süresi, özgün görevleri ve hikayesi ile kesinlikle deneyimlemeniz gereken muazzam bir iş.

Yapımcı Açıklaması: Yıl 1967. Dünya devletlerinin Soğuk Savaş ile uğraştığı sırada hiç beklenmedik birtakım söylentiler ortaya çıkar. Bu söylentilere göre Antik Mısır’ın bir zamanlar hüküm sürdüğü yerde tuhaf şeyler olmaktadır. Binlerce yıllık mumyalar dirilmekte ve hatta insanlara saldırmaktadır. Daha da ilginci Eski Mısır tanrılarına tapan gizemli bir tarikatın bunun arkasında bir parmağı olduğundan şüphelenilmektedir. Durum her ne ise günümüz devletlerinin ve medyanın ilgisini çekmemektedir. Sen bir arkeolog olarak bu efsanenin peşinden Mısır’a kadar gelirsin. Maceran burada başlayacaktır.

NOT: Kurallar harita içinde açıklanmıştır. Düşük sistemlerde kasma vb. sorunlar yaşanabilir. Bu gibi olaylardan tamamıyla siz sorumlusunuz.

Devamı burada…

Musallat Türkçe Seslendirmeli Korku Haritası

Musallat Map Hakkında

LightGamers tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Harita gerçekten çok kaliteli, gerek komutlarıyla gerekse kurgusuyla bunu size hissettiriyor. Texturepack oyuna girdiğinizde yükleniyor. Eğer yüklenmezse harita dosyasının içerisinden çıkartıp manuel yükleyebilirsiniz. Lütfen istenilen ayarlarda, oyun akışına uygun hareket ederek, bitirmek için değil, eğlenmek ve tabii ki korkmak için oynayınız :). Bazen ne yapacağınızı bilmediğiniz, nereye gideceğinizi kestiremediğiniz yerler olabilir, bu durumlarda bölgeyi iyice araştırınız. Zaten oyunu gerici yapan da bu özelliği. Görevler sağlık ve yemek barının hemen üstünde söyleniyor, oraya dikkat ediniz. İyi oyunlar dilerim!

Önemli Uyarı: Harita içerisindeki komutlar ve animasyonlar sebebiyle düşük performanslı bilgisayarlarda oyunun çökmesine sebep olabilir.

Yapımcı Açıklaması: Eğer bir korku-aksiyon istiyorsanız bu haritanın size göre olduğunu düşünüyorum.Bu haritamızda karakterimiz gizli bir görev için görevlendirilir.Fakat bu görev kolay bir görev değildir.Kahramanımız görev için yanına bir arkadaş daha alır.Bu görev kısaca lanetli bir köyde yıllar öne yapılan bir yapının incelenmesi ve sırrının açıklanmasıdır.Ama köy yıllar önce boşaltıldığı için artık köy güvenli değildir.Hikayemiz bu köyün gerçeklerini araştırmak ve sağ salim dönmektir.Tabi bu sanıldığı kadar kolay değil.Bu macera-korku-aksiyona ortak olmak istiyorsan sen de bize katıl ve haritamıza oy ver.BOL ŞANS. Yapımcının Instagram adresi: nzmi_y1gt9951

Devamı burada…

Dağ Macerası Haritası

Dağ Macerası Map Hakkında

Shizo tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Shizo başarılı bir komutçu. Bu haritayı da hem build açısından hem de komut açısından ustalıkla tasarlamış. Haritanın içeriside bir sürü parkur ve event var. Kendinizi bir faction serverinde hissediyorsunuz fakat bu serverin kralı sizsiniz!

Yapımcı Açıklaması: Server’a girmeden tek başınıza faction bir oyun keyfi yaşamak ister misiniz?, Bu harita tam size göre. Mantığı basit, amacınız “Achievement” yani “Başarı” elementlerini tamamlamak. Bir sürü başarı vardır. Mesela, 20 yaratık öldür ve 5 para kazan. Bu katlanarak ilerler, 500 yaratık öldürünce size güçlü bir zırh seti veriyor. Onun dışında, parkurları bitirmek. Parkur 3ü tamamlamadan bossu kesemiyorsunuz.Boss keserek bitmiyor, bütün başarıları (15) tamamladıktan sonra otomatik olarak haritayı bitiriyor. Haritayı bitirmeden gezmenizi önermem ki bu hileye girer.Şimdiden indiren herkese, İyi eğlenceler!

Devamı burada…

1 Harita 7 Oyun Haritası

1 Harita 7 Oyun Map Hakkında

UmutCanAtes tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. İçerisinde 7 adet mini-game bulunmaktadır. Sıkıldığınız zaman açıp eğlenerek oynayabileceğiniz bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Haritamız tamamen eğlence haritasıdır. 7 tane oyun var: parkur, labirent, gravity, tnt run, ok ile düğme vur, hapisten kaçış (çok kısa), odadan kaçış (3 odadan) oluşuyor.

Devamı burada…

Endless Eğlence Haritası

Endless Eğlence Map Hakkında

UmutCanAtes tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Hartamız 5 farklı bölümden oluşuyor parkur (kolay) (orta), button bul, labirent, alandan kaçış harita yapımı birazcık uğraştırdı ama değdi. Parkurda kanser olabilirsiniz veya button bulda. Labirent kolay kurallar zorluk: barışçıl gamemode 0, gamerule keepinventory true. Oyunda zaten düğmeler var onlar otomatik olarak yapacaktır. Bu benim 2. haritam, sevilirse biraz daha uzun yapabilirim. 10-15 dakikalık oyun ama yapımı 5 saati geçti.

Devamı burada…

Bruh Küçük Kız Haritası

Bruh Küçük Kız Map Hakkında

Mustafa Karakuş tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Küçük kız parkur ve macera haritasıdır. Haritanın konusu küçük kız annesi tarafından kaçırılıyor ve babasıda onu her yerde arıyor. Harita parkur yapma hızına göre değişiyor ortalama 10 dakika felan sürebilir. Kurallar: yaratıcı moduna, oyun dışına çıkma, blok kırmak yasaktır. Haritanın yapılış sürümü 1.8.9 dur ve 1.8 in tüm sürümleriyle uyumludur. Haritanın yapılış ve bitiş tarihi 27.10.2020’dir harita yaşı her kitleye uygundur komutlar tamemen çalışıyor ve geçilmeyen hiç bir yer yoktur 4 defa kontrol edilmiştir. Zor olan yerlerde hata olduğu düşünülebilir orda zorlanan arkadaşlara zaten yaratıcı moduna geçmelerine izni verildi ancak sonradan survival yerine macera moduna geçmelidir. Kızıl taş ve command blockları tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmıştır kontrol edebilirsiniz hiç birinde hata yoktur.

Devamı burada…

Gökyüzü Adaları 3 Haritası

Gökyüzü Adaları 3 Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş sky block tarzı gökyüzü adalarının devamı. Önceki bölümleri Gökyüzü Adaları 1 ve Gökyüzü Adaları 2‘yi denemeyi unutmayın.

Yapımcı Açıklaması: Haritalarımı takip eden ve bana geri dönüş sağlayan birçok kişinin bu seriyi devam ettirmemi istediğini biliyordum. İşte serinin üçüncü haritası ile karşınızdayım. Oldukça gelişmiş bir Skyblock türevi olan bu serinin devamını istiyorsanız yorum yazarak destek olabilirsiniz. Diğer haritalarda görüşmek üzere 🙂 İletişim: skyberk.offical@gmail.com

Devamı burada…

Color Adventure Haritası

Color Adventure Map Hakkında

Boran Nashor tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Sitede olan diğer haritam (Minigame Adventure) gibi bu harita da birkaç minigame ve fazlasıyla bulmacadan oluşuyor. Haritada yer alan minigame’ler; 2 Parkur, 1 Labirent (Labirent ve parkur yeşil seviyedeki seçiminize bağlı), 1 Obsidyeni Kır ve gerisi ise size söylenenleri bulmak için yapmanız gereken bulmacalar. Oynarken eğleneceğinizi düşünüyorum. Eğer olur da haritada takıldığınız bir yer olursa yorumlara yazın ki; haritadaki bulmacaların geçilişini video ile anlatayım. İyi Eğlenceler!

Devamı burada…

Radiant Pixels Kaynak Paketi

Radiant Pixels Resource Pack Hakkında

Sade minecraft’a bir ışıl ışıl bir yaz havası veren bir kaynak paketi.Blokların görünümünde çok büyük bir değişikler yerine sadece bazı ufak detaylar eklenmiş. Yapımcı bu kaynak paketinin vanilla minecraft’a pek ayrılmaması için büyük bir çaba göstermiş. Yapımı 15 ay süren bu kaynak paketini umarım sizde beğenirsiniz.

Devamı burada…

Son Umut Haritası

Son Umut Map Hakkında

Batuhan Efe Sayın tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş korona salgınını konu alan bir macera haritası.

Yapımcı Açıklaması: Son Umut haritası hikayeli bir macera haritasıdır.Harita 1,2,3,4 kişiyle oynanabilir 4 kişi oynamanız tavsiye edilir.hikayesi:siz uzak bir köyde yaşayan insanlarsınız bi gün tüm halk korona denen bi virüs kapar köyün muhtarıda sizi bi panzehir bulmak için görevlendirir ve siz de lut köyüne gidersiniz ve map başlarHaritada birden fazla görev,zırhlarla donatılmış canavarlar,daha önce hiç görmediğiniz bir boss ve sağlam bir hikaye var.harita 1.8.9 sürümüyle uyumludur.harita ile ilgili düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi yorurmlarda belirtirseniz çok sevinirim.

Devamı burada…

Keloğlan Masalları 6 : Ay Taşı (Final) Haritası

Keloğlan Masalları 6 : Ay Taşı (Final) Map Hakkında

Kişnek At tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Keloğlan Masalları serinin 6ncı  ve son bölümü. Kim bilir belki Keloğlan başka haritalarda ileride karşımıza çıkar. Önceki bölümleri oynamayanları öncelikle onları bitirmelerini tavsiye ederim. Keloğlan serisi için Kişnek At’a teşekkürler.

Yapımcı Açıklaması: Herkese tekrardan merhabalar. Ben Kişnek At çok sevilen Keloğlan Masalları 5. bölümünden sonra Keloğlan Masallarının final bölümü olan “Keloğlan Masalları 6 Ay Taşı” haritasını yapmaya karar verdim. Bu bölümümüzde: Keloğlan Masallarının bir bölümü olan iklim balonu adlı bölümü ele aldım herkese iyi oyunlar dilerim 🙂 Kurallar: blok kırma, gamemode  değiştirme, oyun zorluğunu değiştirme, harita dışına çıkma.

Herkese iyi oyunlar 🙂

Devamı burada…

Martin’in Maceraları Haritası

Martin’in Maceraları Map Hakkında

Kişnek At tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir macera harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhabalar Ben Kişnek At Sizlerle beraber yepyeni bir seriye başlıyoruz. Serimizin Adı “Martin’in Maceraları” bu seride çok eğleneceğinizi umuyorum.Hikaye : Martin’in dostu Tony Martin’i evine davet eder , Martin Tony’nin evine geldiğinde Tony ona, Sezar senin hakkında kötü şeyler söyledi. Demeye başlar ve bizde Sezarla yüzleşmek için bir yola çıkarız. Kurallar- Blok Kırmayın- Kesinlikle 1.8’de oynayın -Gamemode almayın ( zorlanırsanız alabilirsiniz ) İyi oyunlar :)- Haritanın zorluğunu Değiştirmeyin.- Spawnpointleri yatakta alın

Devamı burada…

Driveladon 3 Haritası

Driveladon 3 Map Hakkında

DrivesGOLD tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir şehir harita. Önceki sürümlerini buradan (1, 2) indirebilirsiniz.

Yapımcı Açıklaması: Bu Driveladon 3 haritası haritada birsürü yenilik eklendi-luna park getirildi-polis karakolu yapıldı-haritalar kaldırıldı-sandıklar dolduruldu(harita bozulmuştu sandıklar boştu düzelendi)-ev ler ve diğerGüzel bir göndermede ekledik 🙂 Ha bu arada haritanın klasöründeki RAR dosyası resourcepack onu isterseniz koyun o RESOURCEPACK eşya çerçevesini görünmez yapıyor! merak etmeyin çalışıyor sürümü eski olsa bile 🙂 benim diceklerim bu kadar 🙂 size iyi oynamalar. silenenler=1-haritalar2-gereksiz biri yapı vardı tamamlanmamış. ÖNEMLİ NOT=kaza sonucu tarım alanındaki tahta ev yandı şimşek yüzünden üzgünüz.tamamlamadık çünkü doğal bir olay olmuş gibi bıraktık bilerek bıraktık o tarım evini.

Devamı burada…

Çeşitlilik Haritası

Çeşitlilik Map Hakkında

Şemdin tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba ben Şemdin bu haritayı karantinanın sıkıcı günlerinde yaptım. Bundan sonrada buna benzer işler yapmaya çalışacağım. Üzerinde uzun bir süre durdum. En ince detaya kadar önem verdim. Haritayı tek başıma yaptım. Yapım süresi 1 hafta sürdü. En çok uğraştıran yer ise kaçış oldu. Özellikle yapı kısmı beni baya uğraştırdı. Haritada verilen çeşitli bölümler var. Amaç bu bölümlerdeki görevleri yapıp haritayı bitirmek. Verilen Bölümler:

Devamı burada…

Aristo’nun Kayıp Elementi Haritası

Aristo’nun Kayıp Elementi Map Hakkında

Fireinthehole ve Ceza_ tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba Arkadaşlar ben Fireinthehole bu bizim ilk mapimizdir hata varsa kusura bakmayın harita macera haritasıdır sürümü 1.12.2 olup tek kişilik bir haritadır hikaye ve kurallar oyunda mevcut oyunu kesinlikle survival modunda oynayınız ışınlanma yerlerinde ışınlandığınız yerde ses gelmesi için biraz bekleyiniz. iyi oyunlar dilerim.

Devamı burada…

Glacial Foxie v1 Haritası

Glacial Foxie v1 Map Hakkında

GlacialFoxie tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Bu harita 5 bölümden oluşmaktadır.1-) Parkur 2-) Düğme Bulmaca 3-) Hapisten Kaçış 4-) Macera 5-) Arena | Son Evet harita bu 5 bölümden oluşmakta. Bir kaç günümü aldı.Yeterince uğraştığımı düşünüyorum. Haritamdaki hikaye: Lord Zero adındaki bir yaratık Dünya’ yı ele geçirmeyi istiyor. O bize askerlerini gönderiyor. Bizimle savaşıyor.Haritamdaki kurallar: 1-) Hile kullanmak yasak! 2-)Gamemode zor durumda kalınmadıkça değiştirmek yasak! 3-) Düğmeleri sırasına göre koyunuz!4-) Blok koymak-kırmak gerekmedikçe yasaktır!

Devamı burada…

Minigame Adventure-TR Haritası

Minigame Adventure-TR Map Hakkında

Boran Nashor tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Minigame Adventure isimli haritamızda toplam 7 adet Minigame, 12 adet Yapı ve 139 adet Komut Bloğu bulunmaktadır. Bu Minigame’ler, *1-Kolay Parkur* *2-Orta Seviye Parkur* *3-Zor Parkur* *4-Obsidyeni Kır* *5-TNT Run 1-2* *6-Şalteri Bul* *7-Labirent* ve artı olarak bir final bölümü var. Kurallar; 1- İstenmeyen dışında blok koyup kırmak yasaktır. 2- Hileler açıktır ama gerekmedikçe gamemode 1’e geçmeyin. 3- Haritada sizden istenenlere uyun ki haritayı bozmayın. Ayrıca Ayarlar; 1- Zorluk Barışçıl’da kalsın ki acıkma. 2- Parlaklık olabildiğince yüksek olsun. 3- Chunklar 2’de kalsın. (Bilgisayarınızın sistemine göre değişebilir. Harita büyük olduğu için kötü bilgisayarlarda donabilir.) 4- Bulutlar kapalı kalsın. 5- Oyunun sesleri %100 olsun. Harita birkaç kere denendi ve hiçbir sorun çıkmadı. Eğer kurallara uyulursa sorun çıkmayacaktır. —-Minigame’lerin detaylı açıklaması—- 1- Kolay Parkur: Kolay seviyede; düşük, yüksek her türlü derecede her oyuncunun yapabileceği bir parkur.2- Orta Parkur: Orta seviyede; genel olarak düşük derecede oyuncuların da yapabileceği bir parkur.3- Zor Parkur: Zor seviyede; orta ve yüksek derecedeki oyuncuların yapabileceği bir parkur.4- Obsidyeni Kır: Bu minigame’de amacınız gerekli malzemeleri toplayıp, obsidyeni kırmak ve butona basmak.5- TNT Run 1: Bu minigame’de amacınız doğru basınç plakaları seçip aşağı düşmeden çıkışa ulaşmak.6- TNT Run 2: Bu minigame’de ise amacınız hızlı bir şekilde zıplayarak-koşarak çıkışa ulaşmak.7- Şalteri Bul: Bu minigame’de önümüze çıkan iki köy tarzı ev var. İki tane evden ya da dışarılardan bir yerden şalteri bulup indirmek.8- Labirent: Bu minigame’de amacınız önünüze çıkan yollardan doğru olanları seçip butona ulaşmak ve tıklamak. (Geçemeyenler olur diye yardım butonu da koyduk.)Haritanın bilgilerinden bu kadar. İyi Eğlenceler!

Devamı burada…

Zorlu Kaçış 5 Haritası

Zorlu Kaçış 5 Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Zorlu Kaçış serinin yeni bölümü. Birçok minetürkçünün de beğendiği zorlu kaçışın yeni bölümünü umarım benim gibi sizde beğenirsiniz. Önceki bölümleri oynamayanlar mutlaka önce onları oynasınlar.

Yapımcı Açıklaması: Zorlu Kaçış serisi bir o kadar eski ve beğenilen bir seri olmuştu. Serinin tüm bölümleri sizlere özgürlük adına verilen mücadeleyi ve heyecanı sundu. Şimdi ise zorlu kaçış serisi kaldığı yerden devam ediyor. Eğer seriyi bilmiyorsanız Önceki bölümleri oynamanızı tavsiye ederim. Serinin devamının gelmesini istiyorsanız yorum yaparak destek olabilirsiniz 😉 Teşekkürler.

Devamı burada…