Radiant Pixels Kaynak Paketi

Radiant Pixels Resource Pack Hakkında

Sade minecraft’a bir ışıl ışıl bir yaz havası veren bir kaynak paketi.Blokların görünümünde çok büyük bir değişikler yerine sadece bazı ufak detaylar eklenmiş. Yapımcı bu kaynak paketinin vanilla minecraft’a pek ayrılmaması için büyük bir çaba göstermiş. Yapımı 15 ay süren bu kaynak paketini umarım sizde beğenirsiniz.

Devamı burada…

Son Umut Haritası

Son Umut Map Hakkında

Batuhan Efe Sayın tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş korona salgınını konu alan bir macera haritası.

Yapımcı Açıklaması: Son Umut haritası hikayeli bir macera haritasıdır.Harita 1,2,3,4 kişiyle oynanabilir 4 kişi oynamanız tavsiye edilir.hikayesi:siz uzak bir köyde yaşayan insanlarsınız bi gün tüm halk korona denen bi virüs kapar köyün muhtarıda sizi bi panzehir bulmak için görevlendirir ve siz de lut köyüne gidersiniz ve map başlarHaritada birden fazla görev,zırhlarla donatılmış canavarlar,daha önce hiç görmediğiniz bir boss ve sağlam bir hikaye var.harita 1.8.9 sürümüyle uyumludur.harita ile ilgili düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi yorurmlarda belirtirseniz çok sevinirim.

Devamı burada…

Keloğlan Masalları 6 : Ay Taşı (Final) Haritası

Keloğlan Masalları 6 : Ay Taşı (Final) Map Hakkında

Kişnek At tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Keloğlan Masalları serinin 6ncı  ve son bölümü. Kim bilir belki Keloğlan başka haritalarda ileride karşımıza çıkar. Önceki bölümleri oynamayanları öncelikle onları bitirmelerini tavsiye ederim. Keloğlan serisi için Kişnek At’a teşekkürler.

Yapımcı Açıklaması: Herkese tekrardan merhabalar. Ben Kişnek At çok sevilen Keloğlan Masalları 5. bölümünden sonra Keloğlan Masallarının final bölümü olan “Keloğlan Masalları 6 Ay Taşı” haritasını yapmaya karar verdim. Bu bölümümüzde: Keloğlan Masallarının bir bölümü olan iklim balonu adlı bölümü ele aldım herkese iyi oyunlar dilerim 🙂 Kurallar: blok kırma, gamemode  değiştirme, oyun zorluğunu değiştirme, harita dışına çıkma.

Herkese iyi oyunlar 🙂

Devamı burada…

Martin’in Maceraları Haritası

Martin’in Maceraları Map Hakkında

Kişnek At tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir macera harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhabalar Ben Kişnek At Sizlerle beraber yepyeni bir seriye başlıyoruz. Serimizin Adı “Martin’in Maceraları” bu seride çok eğleneceğinizi umuyorum.Hikaye : Martin’in dostu Tony Martin’i evine davet eder , Martin Tony’nin evine geldiğinde Tony ona, Sezar senin hakkında kötü şeyler söyledi. Demeye başlar ve bizde Sezarla yüzleşmek için bir yola çıkarız. Kurallar- Blok Kırmayın- Kesinlikle 1.8’de oynayın -Gamemode almayın ( zorlanırsanız alabilirsiniz ) İyi oyunlar :)- Haritanın zorluğunu Değiştirmeyin.- Spawnpointleri yatakta alın

Devamı burada…

Driveladon 3 Haritası

Driveladon 3 Map Hakkında

DrivesGOLD tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir şehir harita. Önceki sürümlerini buradan (1, 2) indirebilirsiniz.

Yapımcı Açıklaması: Bu Driveladon 3 haritası haritada birsürü yenilik eklendi-luna park getirildi-polis karakolu yapıldı-haritalar kaldırıldı-sandıklar dolduruldu(harita bozulmuştu sandıklar boştu düzelendi)-ev ler ve diğerGüzel bir göndermede ekledik 🙂 Ha bu arada haritanın klasöründeki RAR dosyası resourcepack onu isterseniz koyun o RESOURCEPACK eşya çerçevesini görünmez yapıyor! merak etmeyin çalışıyor sürümü eski olsa bile 🙂 benim diceklerim bu kadar 🙂 size iyi oynamalar. silenenler=1-haritalar2-gereksiz biri yapı vardı tamamlanmamış. ÖNEMLİ NOT=kaza sonucu tarım alanındaki tahta ev yandı şimşek yüzünden üzgünüz.tamamlamadık çünkü doğal bir olay olmuş gibi bıraktık bilerek bıraktık o tarım evini.

Devamı burada…

Çeşitlilik Haritası

Çeşitlilik Map Hakkında

Şemdin tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba ben Şemdin bu haritayı karantinanın sıkıcı günlerinde yaptım. Bundan sonrada buna benzer işler yapmaya çalışacağım. Üzerinde uzun bir süre durdum. En ince detaya kadar önem verdim. Haritayı tek başıma yaptım. Yapım süresi 1 hafta sürdü. En çok uğraştıran yer ise kaçış oldu. Özellikle yapı kısmı beni baya uğraştırdı. Haritada verilen çeşitli bölümler var. Amaç bu bölümlerdeki görevleri yapıp haritayı bitirmek. Verilen Bölümler:

Devamı burada…

Aristo’nun Kayıp Elementi Haritası

Aristo’nun Kayıp Elementi Map Hakkında

Fireinthehole ve Ceza_ tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba Arkadaşlar ben Fireinthehole bu bizim ilk mapimizdir hata varsa kusura bakmayın harita macera haritasıdır sürümü 1.12.2 olup tek kişilik bir haritadır hikaye ve kurallar oyunda mevcut oyunu kesinlikle survival modunda oynayınız ışınlanma yerlerinde ışınlandığınız yerde ses gelmesi için biraz bekleyiniz. iyi oyunlar dilerim.

Devamı burada…

Glacial Foxie v1 Haritası

Glacial Foxie v1 Map Hakkında

GlacialFoxie tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Bu harita 5 bölümden oluşmaktadır.1-) Parkur 2-) Düğme Bulmaca 3-) Hapisten Kaçış 4-) Macera 5-) Arena | Son Evet harita bu 5 bölümden oluşmakta. Bir kaç günümü aldı.Yeterince uğraştığımı düşünüyorum. Haritamdaki hikaye: Lord Zero adındaki bir yaratık Dünya’ yı ele geçirmeyi istiyor. O bize askerlerini gönderiyor. Bizimle savaşıyor.Haritamdaki kurallar: 1-) Hile kullanmak yasak! 2-)Gamemode zor durumda kalınmadıkça değiştirmek yasak! 3-) Düğmeleri sırasına göre koyunuz!4-) Blok koymak-kırmak gerekmedikçe yasaktır!

Devamı burada…

Minigame Adventure-TR Haritası

Minigame Adventure-TR Map Hakkında

Boran Nashor tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Minigame Adventure isimli haritamızda toplam 7 adet Minigame, 12 adet Yapı ve 139 adet Komut Bloğu bulunmaktadır. Bu Minigame’ler, *1-Kolay Parkur* *2-Orta Seviye Parkur* *3-Zor Parkur* *4-Obsidyeni Kır* *5-TNT Run 1-2* *6-Şalteri Bul* *7-Labirent* ve artı olarak bir final bölümü var. Kurallar; 1- İstenmeyen dışında blok koyup kırmak yasaktır. 2- Hileler açıktır ama gerekmedikçe gamemode 1’e geçmeyin. 3- Haritada sizden istenenlere uyun ki haritayı bozmayın. Ayrıca Ayarlar; 1- Zorluk Barışçıl’da kalsın ki acıkma. 2- Parlaklık olabildiğince yüksek olsun. 3- Chunklar 2’de kalsın. (Bilgisayarınızın sistemine göre değişebilir. Harita büyük olduğu için kötü bilgisayarlarda donabilir.) 4- Bulutlar kapalı kalsın. 5- Oyunun sesleri %100 olsun. Harita birkaç kere denendi ve hiçbir sorun çıkmadı. Eğer kurallara uyulursa sorun çıkmayacaktır. —-Minigame’lerin detaylı açıklaması—- 1- Kolay Parkur: Kolay seviyede; düşük, yüksek her türlü derecede her oyuncunun yapabileceği bir parkur.2- Orta Parkur: Orta seviyede; genel olarak düşük derecede oyuncuların da yapabileceği bir parkur.3- Zor Parkur: Zor seviyede; orta ve yüksek derecedeki oyuncuların yapabileceği bir parkur.4- Obsidyeni Kır: Bu minigame’de amacınız gerekli malzemeleri toplayıp, obsidyeni kırmak ve butona basmak.5- TNT Run 1: Bu minigame’de amacınız doğru basınç plakaları seçip aşağı düşmeden çıkışa ulaşmak.6- TNT Run 2: Bu minigame’de ise amacınız hızlı bir şekilde zıplayarak-koşarak çıkışa ulaşmak.7- Şalteri Bul: Bu minigame’de önümüze çıkan iki köy tarzı ev var. İki tane evden ya da dışarılardan bir yerden şalteri bulup indirmek.8- Labirent: Bu minigame’de amacınız önünüze çıkan yollardan doğru olanları seçip butona ulaşmak ve tıklamak. (Geçemeyenler olur diye yardım butonu da koyduk.)Haritanın bilgilerinden bu kadar. İyi Eğlenceler!

Devamı burada…

Zorlu Kaçış 5 Haritası

Zorlu Kaçış 5 Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Zorlu Kaçış serinin yeni bölümü. Birçok minetürkçünün de beğendiği zorlu kaçışın yeni bölümünü umarım benim gibi sizde beğenirsiniz. Önceki bölümleri oynamayanlar mutlaka önce onları oynasınlar.

Yapımcı Açıklaması: Zorlu Kaçış serisi bir o kadar eski ve beğenilen bir seri olmuştu. Serinin tüm bölümleri sizlere özgürlük adına verilen mücadeleyi ve heyecanı sundu. Şimdi ise zorlu kaçış serisi kaldığı yerden devam ediyor. Eğer seriyi bilmiyorsanız Önceki bölümleri oynamanızı tavsiye ederim. Serinin devamının gelmesini istiyorsanız yorum yaparak destek olabilirsiniz 😉 Teşekkürler.

Devamı burada…

Eski Ev 2 Haritası

Eski Ev 2 Map Hakkında

EmirGF tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Birinci bölümünü oynamayanlar öncelikle seriye baştan başlayabilirler.

Yapımcı Açıklaması: İlk korku haritam olan Eski ev’in ikinci versiyonu. Gerilim,korku,dehşet! Bu üçünü seviyorsan bu harita tam da sana göre! Jumpscareler, korkunç sesler… 1.13.2’de oynayın! Eğer bir hata olur veya zorlanırsanız gamemode 1 geçin (NOT: Önce /scoreboard players set @s start 2 yapın sonra gamemode 1 yapın). Eee ne duruyorsun, haritayı yükle ve gerilime başla!

Devamı burada…

Quick Gamer – Hardcore Parkour Haritası

Quick Gamer – Hardcore Parkour Map Hakkında

Nehir Asan tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Bu bir hardcore parkur haritasıdır. Parkura başladığınızda saniye sayacı başlar (eğer kapatmazsanız). Uzun ve zorlu parkurun sonunda sayaç durur ve bitirdiğiniz süreye göre rütbeniz belirlenir. Mapi 1.14+ sürümünde oynayınız. Mapte hata bulursanız bana Instagram adresimden ulaşabilirsiniz: https://www.instagram.com/nehirr.exe

Devamı burada…

Keloğlan Masalları 5: Kayıp Mercanlar Haritası

Keloğlan Masalları 5: Kayıp Mercanlar Map Hakkında

Kişnek At tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Keloğlan Masalları serinin 5nci bölümü. Önceki bölümleri oynamayanları öncelikle onları bitirmelerini tavsiye ederim.

Yapımcı Açıklaması: Herkese merhabalar arkadaşlar çok sevdiğiniz Keloğlan Masalları serisini devam ettireceğim Bu bölümde Cadı Bilgecan Dededen güçlerini istiyor Ve güçlerini geri alabilmesi için Mercana ihtiyacı var bizde keloğlan olarak cadıdan önce mercanları bulmaya çalışacağız. Beğenilirse 6. bölüm gelecektir. Altıncı bölüm için aklımda çok iyi bir hikaye var.İstek gelirse Steve Maceraları serisini de devam ettireceğim. Herkese iyi oyunlar 🙂

Devamı burada…

Gökyüzü Adaları 2 Haritası

Gökyüzü Adaları 2 Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Birinci bölümünü beğenler bunuda beğeneceğinden eminim.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba ben Skyberk, Oldukça uzun bir aradan sonra Gökyüzü Adaları 2 haritası ile yeniden karşınızdayım 🙂 Gökyüzü adaları macerası, serinin ilk haritasını oynayanlar tarafından geri dönüşler esas alınarak geliştirilmiştir. Haritada Dünya ve Nether olmak üzere 2 boyut vardır. Oyunu bitirebilmek için”Sonsuzluk Yıldızı” isimli nesneyi ele geçirmeniz gerekiyor.Hikaye ve ayarlar oyun içinde mevcuttur. Minetürk’e geri dönmek güzel 🙂 Oynayan herkese teşekkürler.

Devamı burada…

Crashed Earth Haritası

Crashed Earth Map Hakkında

Blok Mühendisi tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: 3. Dünya savaşı sırasında pek çok şey oldu. Robot ordular yeryüzüne salındı, insanlar sığınaklarda yaşamaya başladı ve dünya parçalandı ancak bu bile savaşı durdurmadı. Son olarak büyük bir yıkım makinası önüne çıkan herşeyi yok ederek savaşı bitirdi ancak dünya da artık ne savaşacak devlet ne de kaynaklara sahip olacak insan kalmıştı.Sen Dünyadan geri kalanların bir kısmının yumak halinde bir araya geldiği bir alanda gözlerini açıyorsun, sığınağından kalanlar yıkılsa da seni korumayı başarmış.

Devamı burada…

Kaçamazsın Haritası

Kaçamazsın Map Hakkında

BTB Team tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir hikayesi olan gerilim haritası.

Yapımcı Açıklaması: Haritamız özellikle derin ve normale alışılmadık bir hikayeyle geliyor karşınıza. Hikayeli korku haritaları her zaman iyi olduğu için ve en önemlisi, din içine katılmamış bir korku haritası. Puzzle’ları olan oynaması zevkli her an “buradan jumpscare çıkacak” dediğiniz anda oradan çıkmayıp en olmadık yerde çıkan bir harita. Hikaye ise konu olarak bir egolu ergenin sınıfındaki bir kişiyle ölmüş kardeşi üzerinden dalga geçiyor. Sonrasında psikolojik sıkıntılara sürüklenmesini gözler önüne getiren bir hikaye. Haritamız özellikle ortamı kan veya tablolarla doldurmak yerine bu objeleri puzlle’larda kullanmış ve ortamıyla germeyi başarmıştır. Özellikle ismin büyük bir spoiler olduğunu da ekleyelim. Son olarak yeniden bunu belirtmek isterim ki; hikaye o bildiğiniz hikayelerden değil.

Devamı burada…

Sıralı Oyunlar Haritası

Sıralı Oyunlar Map Hakkında

Mec1t ve loha3 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Haritamızın adı Sıralı Oyular’dır. Haritanın içeriği sıralı oyunları tek tek yapmanız ve bölümleri geçmenizdir. Eğerki geçemiyorsanız geri dön butonuda koyduk oradan lobiye geri dönebilirsiniz. Sizi sıkmaması için oyunları kısa yaptık. Eğer uğraşmak istiyorsanız haritamız sizin için pek uygun değil. Eğer bir arkadaşa bakıp çıkıcam tarzı harita arıyorsanız bu harita tam size göre. Haritanın içindeki oyunlar; Dropper(gravity), Kısa Survival, Buton Bulmaca, Labirent, Sistem Düzeltmece, Parkur’dur. Haritamızın Kuralları: Oyuna girdiğinizde lobide sizi karşılayacaktır. Haritamızı oynadığınız için teşekkürler.

Devamı burada…

Beton’un 12 Tonu Haritası

Beton’un 12 Tonu Map Hakkında

Yapımcı Açıklaması: Beton’un 12 Tonu Haritası Parkur haritasıdır. Amaç 12 Farklı renk beton odadan parkur yaparak çıkmaktır. Parkur zevk alınacak seviyede hazırlanmıştır, Zor değildir. 1.14.4 sürümünde oynanılabilir bir haritadır İYİ eğlenceler.

Devamı burada…

UHC (Pluginsiz) v3.1 Haritası

UHC (Pluginsiz) v3.1 Map Hakkında

Yapımcı Açıklaması: UHC NEDİR?

-UHC canınız altın elma (veya super stew) yenmediği sürece regenlenmediği bir pvp – hayatta kalma oyun modudur.

Devamı burada…

TheParkour – Türk Yapımı Haritası

TheParkour – Türk Yapımı Map Hakkında

Yapımcı Açıklaması: TheParkour – Oyunumuzun 2 dil desteği vardır. İngilizce/Türkçe olmak üzeredir. Oyunda Ana Lobi / Kale Lobi / Maden Lobisi olmak üzere lobiler vardır. Toplamda oyunumuzda 7 tane bölüm vardır. Haritada hiç bir sorun yoktur bütün bölümler denenmiş ve geçilmiştir. (Yeni lobi Snow Lobby çok yakında gelecektir!) Şimdiden iyi oyunlar dileriz. [Video çeken olursa YouTube TheHeroMAN]

Devamı burada…