Tree Chopper Modu

Tree Chopper Modu

Tree Chopper Mod Hakkında

Tree Chopper modu tek tık ile ağaç kesmeyi sağlayan en güncel mod. Ağaç kesmek için tek yapman gereken ağaçın en alttaki bloğu balta ile kesmek. Ağaç keserken modu deaktive etmek için SHIFT tuşuna basmak gerekiyor.

Devamı burada…

Slime Escape Haritası

Slime Escape Map Hakkında

Slime Escape bir kaçış haritası. Sadece parkurlardan oluşmayan bir harita. Haritayı tamamlamak için bazen slimelar ile çarpışmak ve cafting yapmak gerekiyor. Resimlere ben gibi aldanıp kısa bir harita olduğunu düşünmeyin 🙂 Haritayı tamamlamak 20 dakika veya daha fazla sürebiliyor. Yeşil yeşil içimizi açan bir harita.

Devamı burada…

Kâbus Korku Haritası

Kâbus Korku Map Hakkında

TRO tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir korku haritası.

Yapımcı Açıklaması: Herkese merhabalar yeni bir harita ile karşınızdayım ve kendimi geliştirdim. Bugün türkiyenin en iyi korku haritaları sınıfına girebilecek bir harita tasarladım. Tabi haritayı yaparken benim de tırstığım anlar oldu 😀 Harita aslında beklediğiniz gibi her adımda jumpscare ların bulunduğu bir harita değil. Daha çok gerilim odaklı bir harita. Seveceğinizi umduğum bu haritada bolca kan, bir ev, paranormal olaylar, deliren piskopat sapık katil bir karakterimiz yani ne ararsanız bu haritada var 😀 Teşekkürler: Barış Kabdağlı, Mrcrayfish, Yiğit Alp Eren (Admin abiii!) Hastane haritasını ve bu haritayı indiren herkese 😀

Devamı burada…

Buton Bul 2 Haritası

Buton Bul 2 Map Hakkında

Arda Koçana tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Buton Bul haritasının devamı. Bir birinden farklı 8 bölümde buton bulmaya hazır mısın?

Yapımcı Açıklaması: Buton Bul haritasının devamı niteliğinde olan Buton Bul 2 haritası yine aynı şekilde düğme bulmaya çalıştığınız bir harita olacaktır. Harita 8 bölümden oluşmakta. 1. Bölümde çiftlik, 2.bölümde bir sokak, 3. bölümde bir deniz tapınağı, 4. bölümde bir maden, 5. bölümde son, 6. bölümde cehennem, 7. bölümde karlı bir bölge ve 8. bölümde de bir kanalizasyonda düğme arayacağınız bu haritada eğlenmenizi dilerim! Kurallar: Blok kırmayın; hile yapmayın (çok zorlanırsanız gamemode 1’e alabiliirsiniz), eğlenmeye çalışın 🙂

Devamı burada…

Planet Earth Survival Haritası

Planet Earth Survival Map Hakkında

Planet Earth haritasında küp şeklindeki dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Dünya kübü minecraftın neredeyse yüm biomlarını içeriyor. Mesela tropik orman, çöl, okyanus, buz, kar, mağara ve zindanlar haritada var. Bu harita size farklı bir hayatta kalma macerası yaşatacak.

Devamı burada…

Teknik Direktörlük Haritası

Teknik Direktörlük Map Hakkında

Mustafa Ak tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş değişik bir futbol haritası. Haritada futbol takımı teknik direktörü oluyoruz.

Yapımcı Açıklaması: Bir minecraft futbol haritası. Arkadaşlar bu futbol haritası ADŞ ye de gönderilmişdir. Sana ali deniz cocu diyebilir. bunu ben hayran haritası olarak gönderdim. Haritanın içinde 4 takım var bu takımlar 1.Fenerbahçe 2.Beşiktaş 3.Galatasary 4.Trabzonspor Ayrıca böyle mini oyunları bu futbol mapine göre ayarladım. Kurallar 4 chunkda oynayın parlaklık full olsun gamemode 2 Lütfen gamemode 1 geçmeyin. Blok da kırmayın Blok da koymayın Ve bu arada harita bazen sizi bir takıma atıyor. Oyunu seyrini siz değiştirebilirsiniz. Tabii ki başarabilirseniz. İnşallah Haritamı beğenirsiniz. Baya bir uğraştım. Çünkü oyunun serrini siz değiştiriyorsunuz ve bunun için baya bir yer yapmanız lazım. Uğraşılmıştır. Lütfen neden bizi fenerle,galatasarayla,beşiktaşla başlatıyor demeyin şansınıza ne çıkarsa. yani lütfen yorumlarda holiganlık yapmayalım. Ve ben bu arada gaziantepsporluyum. yani camiaları o kadarda bilmiyorum. Ama eskiden gs’ye karşı bir sempatim vardı.(Ama eskiden) maçları kendi yaptığım stadyumda yapacağız. Stadyum Beşiktaş’ ın stadına benzeyebilir ama Altay adlı kulübün stadı. Bu arada siz gs ile maç yaparken öbür takım ne yapmış, ne olmuş o da şansa biraz. KOMUT BLOKLARINA ÇALIŞILMIŞTIR. söylediğim gibi 1.12 ya da 1.12.2 de oynayın. İyi Oyunlar…

Devamı burada…

20 Bölümlü İmkansız Parkur Haritası

20 Bölümlü İmkansız Parkur Map Hakkında

Yusuf Kuş tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş 20 farklı bölümden oluşan bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Bu haritada 20 birbirinden zorlu parkur bölümü oluşmakta. 1-6 bölüm kolay 6-14 bölüm normal 14-20 zor olmak üzere birbirinden güzel parkurlar sizleri bekliyor haritayı tek başıma yaptım minecraft kullanıcı adım: yusuf_kus i̇yi haritanın kurallarına uygun olarak oynayınız haritayı bozmaya,bug yapmaya çalışmayınız harita denenmiştir. Hatalı blok vb. yoktur. İyi oyunlar, i̇yi eğlenceler.

Devamı burada…

Moolands (İnek Diyarı) Modu

Moolands Modu Hakkında

Sizce de minecraft’ın inekleri biraz sıkıcı değil mi? Hiç tuhaf ineklerden oluşan bir biyomda gezmek istemiş miydiniz? Bu eğlence modu ile artık yapabilirsiniz. Çok hızlı hareket edebilen, neredeyse uçabilen garip ineklerle baş başa kalabileceğiniz bu mod gayet hoş :).

Devamı burada…

The Random Dot’s 8×8 Kaynak Paketi

The Random Dot’s 8×8 Kaynak Paketi Hakkında

Oldukça sade, çizgi filmsi bir yapıya sahip olan bu kaynak paketi, minecraft’tan yüksek performans almak isteyen oyuncular için ideal. Canlı renkler, çocuksu dokularla ile saf, temiz, gayet hoş duran bu kaynak paketine bir göz atmanızı öneriyorum :).

Devamı burada…

World Of Worlds Haritası

World Of Worlds Haritası Hakkında

85 şehirden, dünyanın en görkemli yapılarından oluşan, çok çok fazla emek ile hazırlanmış, inanılmaz bir harita. Eyfel Kulesinden, Özgürlük Anıtına kadar harika yapılardan oluşan bu haritayı kesinlikle gezmenizi öneriyorum. Hatta İstanbul bile var :). Devamı burada…

PlayerRevive (Oyuncu Canlandırma) Modu

PlayerRevive Modu Hakkında

Arkadaşınızla hardcore survival oynuyorsunuz. Günlerce kasıldınız, ev inşa ettiniz, elmas buldunuz hatta evinizin bahçesine otomatik şeker kamışı toplayıcı bile yaptınız. Ve sonra aptal bir iskelet gelip siz hiç farkında olmadan sizi arkadan vurdu ve bir kanyondan düşüp can verdiniz. Bu mod işte burada devreye giriyor. Fakat biraz hızlı olmalısınız..

Devamı burada…

Mo’Swords (Destansı Kılıçlar) Modu

Mo’Swords Modu Hakkında

Bu mod ile oyuna hayal bile edemeyeceğiniz çeşitlilikte kılıçlar ekleniyor. Balık kılıcı, kağıt kılıcı, balçık kılıcı gibi daha envai çeşit tuhaf kılıçlar ile eğlenmek istiyorsanız bu mod tam size göre.

Devamı burada…

Vibrava Projesi Haritası

Vibrava Projesi Map Hakkında

Veba tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Vibra Projesi Haritası. Sürükleyici bir hikayeden oluşuyor. İlerlemi harita sevenler, bu harita tam size göre.

Yapımcı Açıklaması: Haritamız 1.13 sürümü ile yapılmıştır ve daha düşük sürümlerde çalışmaz. Harita tek kişiliktir. Bazı yazım hataları olabilir. Bu benim ilk haritam yavaş yavaş düzelecektir. Haritanın lobi kısmında tüm kurallar açıklanmıştır. Haritada puan sistemi vardır ve lobi kısmında açıklanmıştır. Haritada sürüm kontrol edici vardır. Lobi kısmındadır lütfen atlamayınız. Haritada labirent, parkur, soru-cevap gibi birçok kısım bulunmaktadır fakat genel olarak hikaye tabanlıdır. Hikaye okumayı sevmeyen oyuncularımıza önerilmez. Hikaye; Doktor Milotic 3 Dünya Savaşının çıkmasının başlı nedenlerinden birisidir. Yaptığı insanlık dışı deneyler, cinayetler ve insan kaçakçılığı yüzünden tüm dünya ülkelerinden önemli uyarılar almıştır. Bu uyarıları sert bir dille görmezden geldikten sonra savaş patlak vermiştir. Fakat Milotic’in savaş için tedbirleri vardır. Kaçırdığı çocuk ve yetişkinlerden kendisine bir mutant ordusu kurdu. Savaş üstüne savaş kazandı. Fakat ansızın bir gün başkentte nedeni belirsiz bir isyan başladı. Mutantlar çok sinirliydi. Milotic’in binası istila edildi yakıldı ve yıkıldı. Gelen ekipler mutantları bayılttılar ve sağlık merkezlerine yolladılar. Mutasyon geçirmemiş insanlarda güvenli bölgeye yollandı. Milotic’in cesedine bile ulaşılamadı. Bir gün şehre yolunuz düşerse anıt mezarına uğrayabilirsiniz… Milotic’in harap olmuş ana üssünde uyandım. Neredeyim ben? Kimim ben? Yapay zeka MARS’ın yardımı ile güvenli bölgeye ulaşabilirim. Bunu başarabilirim… – Kısa fakat dolu dolu trajedik bir hikaye sizi bekliyor. –

Devamı burada…

Plants vs Zombies Haritası

Plants vs Zombies Map Hakkında

EmirGF ve Borhan23 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir oyun haritası. Oldukça sevilen oyun Plants vs Zombies oyununun minecrafta uyarlanmış hali.

Yapımcı Açıklaması: Plants vs Zombies oyununu minecraft 1.13’te oynamayı ister miydiniz? O zaman oynanışı çok iyi olan bu haritayı indirmelisiniz. Haritadaki tek sorun bitkilerin görünüşü için bir kaynak paketi yapmamamız. Ancak yine de oynamanızı tavsiye ederiz. Kaynak paketi olarak sadece ses paketi var ve o da indireceğiniz haritanın içinde olacak. Eğlenmenizi umuyorum. İnşAllah bir sonraki sürümlerde görünüşleriyle beraber yaparız 🙂

BİTKİLER: PeaShooter = Zombilere bezelye fırlatır. SunFlower = Birkaç saniye arayla güneş verir. CherryBomb = Etrafındaki zombileri patlatır. Wall-nut = Zombilerin bunu yemesi uzun sürer. Duvar görevi görür. SnowPea = Zombilere donmuş bezelye fırlatır. Zombileri yavaşlatır. Chomper = Yanındaki zombiyi yer. Çiğneme esnasında savunmasızdır. Repeater = Zombilere x2 bezelye fırlatır. Jalapeno = Kendi satırındaki tüm zombileri patlatır. TorchWood = Üstünden geçen bezelyelere ateş verir ve bezelyelerin hasarını ikiye katlar. Bu donmuş bezelyeler için geçerli değildir. ZOMBİLER: —————— Normal zombi = 100 can Koni (balkabağı) zombi = 280 can Kova (demir blok) zombi = 650 can Futbolcu zombi = 800 can (normalden daha hızlı hareket eder.)

Devamı burada…

Yün Savaşları (Wool Wars) Haritası

Yün Savaşları (Wool Wars) Map Hakkında

Nelladeymx tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş çok oyunculu bir harita. Karşılıklı iki takımın birbirlerinin yünlerini kırarak yarıştığı bir harita.

Yapımcı Açıklaması: PVP Karışımı Bir Fikir ve Taktik Oyunu 2 Takım vardır. Yeşil ve Sarı bu takımlar birbirleri ile savaş halindedir. Takımlar Yün kırmaya çalışırlar . Amaç karşı takımın yününü ilk önce kıran kazanır .Bi yönden de yünü korumak gerekir. Sağ tarafta Takımların Score (Puan) ‘larını görebilirsiniz Başlangıçta 100 ile başlatılır ancak daha sonra her ölüme o takımın bir puanı azalır her öldürmeye ise 1 puan kazanılır. Bu harita obsidiyen savaşları haritası üzerinde yenilik yapılıp yün savaşlarına çevirilmiştir. Yapımcı *Nelladeymx* ……. PVP Mixture An Idea and Tactical Game 2. Green and Yellow These teams are at war with each other. They tried to break the wool. The goal is to win the opponent’s wool in the first place. The wool must be preserved in the Bi direction. Scoring Points of the Teams (Points) After starting with 100 in the Startup containing the start-ups, it is then reduced by one point so that it earns 1 point until killing it. This map needs to innovate on the obsidian wars map. Producer * Nelladeymx * …….

Devamı burada…

Klasik Maceralar Haritası

Klasik Maceralar Map Hakkında

LegendMan tarafından yapılıp sitemize gönderilen, isminden de anlaşıldığı gibi parkurlardan oluşan bir harita. Farklı farklı 5 bölümden oluşan bu mapi bitirmek oldukça zor.

Yapımcı Açıklaması: Haritada 5 tane bölüm var, herhangi bir hikayesi yok. Klasik macera haritalarında olan şeylerin bir kısmını kendim özelleştirip bir araya getirdim. Bölümler sırasıyla: Parkur, Yaratık (Mob) Kesme, Labirent, Düğme Bulmaca ve basit survival mantığıyla sıfırdan başlayıp wither bossu kesme. Oynayan kişinin hiçbir komut yazmasına gerek yoktur, haritaya yerleştirilmiş komut blokları her şeyi otomatik yapacaktır (Spawnpoint, Gamemode değiştirme gibi). Haritayı bitirene kadar Creative Moda (gamemode 1) geçilmesi veya herhangi bir hile yapılması önerilmez.

Devamı burada…

Karışık 10+1 Haritası

Karışık 10+1 Map Hakkında

Karışık 10 + 1 haritası sitemize MertAlpTR74 tarafından yapılıp gönderildi. Haritada birçok farklı oyunları ve parkularda oynayabilirsiniz.

Yapımcı Açıklaması: Harita karışık 10+1 yani diversty yapımcıları görse yani kıskanırlar. O derece bir harita yaptım. İçindeki oyunlar dropper, speed, asansörü bul kaç,  xrun, doğru yolu bul, tnt run, player vs mobs, button bulmaca, labirent, parkur. Şimdiden i̇yi oyunlar.

Devamı burada…

Eski Ev Haritası

Eski Ev Map Hakkında

EmirGF tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş eski bir evde geçen gerilim haritası.

Yapımcı Açıklaması: Harita eski terkedilmiş bir evde geçiyor. Ev, uzun koridorları olan ve çok odalı bir ev. Evin terkedilmesi sonucu korkunç ruhlar burayı ele geçirmiş. Peki siz bu evden kurtulabilecek misiniz? Evin içindeki 9 kitabı bulun ve çıkış kapısına zamanında ulaşmaya çalışın. Korkmaya hazırsanız bu harita tam size göre!

Devamı burada…

Mo’Bends (Hareket Animasyonları) Modu

Mo’Bends Mod Hakkında

Mod oyuna tamamen gerçek hayata uygun oyuncu, mob ve hayvan animasyonları yüklüyor. Örneğin kılıcınızı savurabiliyor, kulaç atarak yüzebiliyor ve ağaçları tam anlamıyla yumruklayabiliyorsunuz! Ayrıca örümceklerin 4 ayak üzerinde duvara tırmanması, ahtapotların dokungaçlarını sallaması gibi ince ve hoş özellikler de unutulmamış.

Devamı burada…

Sentinus Haritası

Sentinus Map Hakkında

Andersonmat tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş farklı mini oyunlardan oluşan bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Harita dört farklı mini oyundan oluşmaktadır. Bunlar sırasıyla Parkur, PvP, Labirent ve Boss Savaşıdır. Her oyun için bolca komut bloğu kızıltaş kullanılmıştır. Haritanın yapımı yaklaşık 2-3 ay sürmüştür. Umarım eğlenirsiniz. Kurallar vs. haritanın içinde bulunmakta.

Devamı burada…