Uyumluluk: 1.12.2 Yapımcı: Shizo

Dağ Macerası Map Hakkında

Shizo tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita. Shizo başarılı bir komutçu. Bu haritayı da hem build açısından hem de komut açısından ustalıkla tasarlamış. Haritanın içeriside bir sürü parkur ve event var. Kendinizi bir faction serverinde hissediyorsunuz fakat bu serverin kralı sizsiniz!

Yapımcı Açıklaması: Server’a girmeden tek başınıza faction bir oyun keyfi yaşamak ister misiniz?, Bu harita tam size göre. Mantığı basit, amacınız “Achievement” yani “Başarı” elementlerini tamamlamak. Bir sürü başarı vardır. Mesela, 20 yaratık öldür ve 5 para kazan. Bu katlanarak ilerler, 500 yaratık öldürünce size güçlü bir zırh seti veriyor. Onun dışında, parkurları bitirmek. Parkur 3ü tamamlamadan bossu kesemiyorsunuz.Boss keserek bitmiyor, bütün başarıları (15) tamamladıktan sonra otomatik olarak haritayı bitiriyor. Haritayı bitirmeden gezmenizi önermem ki bu hileye girer.Şimdiden indiren herkese, İyi eğlenceler!

Dağ Macerası Haritası Resimleri

Dağ Macerası Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Dağ Macerası seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Dağ Macerası Map İndir

Dağ Macerası Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , , , , ,

Eklenme:
10 Ocak 2021

Bu yazı tarafından yazıldı.

Eski toprak Minecraft oyuncusu.

Twitter'dan Takip Et

 1. HitMan

  İkinci yorum

 2. ÇikolatalıHelva

  Tek kişilik bir haritada faction hissi yaşamak mı? Yapması zor fakat bu harita bunu azcık başarmış diyebilirim.

  İlk öncelikle harita çok karışık. Hangisine gireceğiniz konusunda kafanız karışabilir. Fakat bir süreden sonra aynı “Faction” gibi olduğunu fark ediyorsunuz. Lapis kasma yeridir, arenadır falan, baya Faction gibi.

  Ama haritayı bitirmek için başarımları tamamlamak biraz garip gelmedi değil. Ayrıca sonunda haritanın finalinde Boss Fight var. Uzun süreden sonra Boss Fight olan bir harita oynamak çok sevindirici.

  Haritada biraz bug var ama biri hariç çok göze çarpmıyor.

  Lobi tasarımını pek beğenmedim. Çünkü fazla karışık. İlk başta düz taş varken sonradan Diorite falan geliyor, sonradan orman odunu geliyor. Karışık.

  Evet haritanın özeti “Karışık”. Çok oynamaya gerek yok ama tek oyunculu modda Faction hissi yaşamak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

  Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim ve iyi günler dilerim.

 3. Celal Oyunda

  harita çok güzel bilgisayar alınca videosunu çekcem buda youtube kanalım:https://youtube.com/channel/UCml0VgHBemdaorvrOwRKN5Q

 4. Enes

  oyunun yarısı türlçe yarısı ingilizce çok fazla ingilzce bilmediğim için hiç birşey anlamadım dağla fala uzaktan ykaından alakası yok ben hiç beğenmedim

Bir yorum yaz