Uyumluluk: 1.8.X Yapımcı: Boran Nashor

Minigame Adventure-TR Map Hakkında

Boran Nashor tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Minigame Adventure isimli haritamızda toplam 7 adet Minigame, 12 adet Yapı ve 139 adet Komut Bloğu bulunmaktadır. Bu Minigame’ler, *1-Kolay Parkur* *2-Orta Seviye Parkur* *3-Zor Parkur* *4-Obsidyeni Kır* *5-TNT Run 1-2* *6-Şalteri Bul* *7-Labirent* ve artı olarak bir final bölümü var. Kurallar; 1- İstenmeyen dışında blok koyup kırmak yasaktır. 2- Hileler açıktır ama gerekmedikçe gamemode 1’e geçmeyin. 3- Haritada sizden istenenlere uyun ki haritayı bozmayın. Ayrıca Ayarlar; 1- Zorluk Barışçıl’da kalsın ki acıkma. 2- Parlaklık olabildiğince yüksek olsun. 3- Chunklar 2’de kalsın. (Bilgisayarınızın sistemine göre değişebilir. Harita büyük olduğu için kötü bilgisayarlarda donabilir.) 4- Bulutlar kapalı kalsın. 5- Oyunun sesleri %100 olsun. Harita birkaç kere denendi ve hiçbir sorun çıkmadı. Eğer kurallara uyulursa sorun çıkmayacaktır. —-Minigame’lerin detaylı açıklaması—- 1- Kolay Parkur: Kolay seviyede; düşük, yüksek her türlü derecede her oyuncunun yapabileceği bir parkur.2- Orta Parkur: Orta seviyede; genel olarak düşük derecede oyuncuların da yapabileceği bir parkur.3- Zor Parkur: Zor seviyede; orta ve yüksek derecedeki oyuncuların yapabileceği bir parkur.4- Obsidyeni Kır: Bu minigame’de amacınız gerekli malzemeleri toplayıp, obsidyeni kırmak ve butona basmak.5- TNT Run 1: Bu minigame’de amacınız doğru basınç plakaları seçip aşağı düşmeden çıkışa ulaşmak.6- TNT Run 2: Bu minigame’de ise amacınız hızlı bir şekilde zıplayarak-koşarak çıkışa ulaşmak.7- Şalteri Bul: Bu minigame’de önümüze çıkan iki köy tarzı ev var. İki tane evden ya da dışarılardan bir yerden şalteri bulup indirmek.8- Labirent: Bu minigame’de amacınız önünüze çıkan yollardan doğru olanları seçip butona ulaşmak ve tıklamak. (Geçemeyenler olur diye yardım butonu da koyduk.)Haritanın bilgilerinden bu kadar. İyi Eğlenceler!

Minigame Adventure-TR Haritası Resimleri

Minigame Adventure-TR Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Minigame Adventure-TR seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Minigame Adventure-TR Map İndir

Minigame Adventure-TR Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , ,

Eklenme:
06 Haziran 2020

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. Osmanzekicik

  Admin ayda 1 HARİTA ATIYOSUN SIKILIYOZ DAHA SERİ AT LÜTFEN

 2. MrCagriBurak

  Aynen ha

 3. MrCagriBurak

  Yes be sonunda bir map böyle devam 🙂

 4. Bakma laooo

  Admin ayda bir map atıyon

 5. Bakma laooo

  Admiiiiiin map gelsin artık

  • Iyi map gönderilse eklicem 🙂

   • VenomPlayz

    Lütfen kabul edilmeyen haritalarda eğer hata varsa nerede hata var onu açıklarsanız daha güzel olabilir hata var diye eklenmiyor haritam fakat ben test ediyorum baştan sona kadar hata bulamıyorum

   • Boran Nashor

    Ben siteye bir 1.15 haritası gönderdim. Puzzle, adventure, minigame karışımı. Hatasız olduğunu düşünüyorum umarım yüklenir.

 6. hiç gelmiyo mu

  hiç gelmiyo mu

 7. Reyga_Başkan

  1.16 halide gelsin

 8. lokatmean

  Harita kısa olmuş ama uğraşılmış. V2 gelebilir ya da yeni bir parkur oyunu olabilir. Başarılarınızın devamını dilerim.

 9. dadas12

  çok güzel ab

Bir yorum yaz