Uyumluluk: 1.8, 1.8.X Yapımcı: Mustafa Karakuş

Bruh Küçük Kız Map Hakkında

Mustafa Karakuş tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: Küçük kız parkur ve macera haritasıdır. Haritanın konusu küçük kız annesi tarafından kaçırılıyor ve babasıda onu her yerde arıyor. Harita parkur yapma hızına göre değişiyor ortalama 10 dakika felan sürebilir. Kurallar: yaratıcı moduna, oyun dışına çıkma, blok kırmak yasaktır. Haritanın yapılış sürümü 1.8.9 dur ve 1.8 in tüm sürümleriyle uyumludur. Haritanın yapılış ve bitiş tarihi 27.10.2020’dir harita yaşı her kitleye uygundur komutlar tamemen çalışıyor ve geçilmeyen hiç bir yer yoktur 4 defa kontrol edilmiştir. Zor olan yerlerde hata olduğu düşünülebilir orda zorlanan arkadaşlara zaten yaratıcı moduna geçmelerine izni verildi ancak sonradan survival yerine macera moduna geçmelidir. Kızıl taş ve command blockları tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmıştır kontrol edebilirsiniz hiç birinde hata yoktur.

Bruh Küçük Kız Haritası Resimleri

Bruh Küçük Kız Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Bruh Küçük Kız seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Bruh Küçük Kız Map İndir

Bruh Küçük Kız Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , ,

Eklenme:
05 Ocak 2021

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. jeur

  mapi oynadım güzeldi level tasarımı olsun kounuşmalar olsun baya iydi begendım 🙂 dc sunucunuza geldım kayıt yapınn beni 😀

 2. Tyuna

  Sitenin tekrardan aktifleştiğini görmek ne güzel 🙂

 3. Mustafa Karakuş

  Merhaba arkadaşlar öncelikle Minetürke haritamı yayınladıkları için çok teşekkür ederim. bruh küçük kız serisi sevilirse devamı gelecektir. İyi yıllar dilerim.

 4. ÇikolatalıHelva

  Ortalama üstü bir harita diyebiliriz sanırım.

  İlk öncelikle parkur ve macera haritası yazsa da yaklaşık haritanın %80’ni parkur. Yani eğer parkur yapmayı seviyorsanız, bu harita sizi tatmin edebilir. Macera kısmında pek bir şey yok. Sadece bir kere köyde 1-2 kişiyle konuşuyorsunuz ve parkur yapmaya devam ediyorsunuz.

  Fakat son tam bir hayal kırıklığı. Yine hiçbir şey olmadan bitiyor. Ne kızı görüyoruz ne de onu kaçıran kişiyi. Niye bunu yapıyorsunuz? Ya haritanın sonuna ufak bir boss fight koysanız ölür müsünüz?

  Ayrıca saçma bir şey var: açıklama kısmında “…küçük kız annesi tarafından kaçırılıyor…” yazıyor. Ancak haritada kaçıran kişinin kimliği gizli tutuluyor. Yani haritaya girmeden önce spoiler yiyoruz. Amacı gerçekten çözemedim.

  Onun dışında bazı merdivenli yerler var. Ama sadece gıcıklığına koyulduğunu düşünüyorum. Şöyle ki: haritayı yapımcısı komut bloklarını kullanmayı biliyor. Fakat bazı yerlere komut bloğu yerine merdiven koymuş. Bu tarz yerlerde benim tek aklıma gelen şey: yapımcının komut bloğu koymaya üşenmesi. Ancak büyük bir eksi sayılmaz.

  Onun dışında lobiler mehh. Yani şahsen çok beğenmedim.

  Genel olarak negatif bir inceleme yazsam da, yine de haritayı oynarken eğlendim. Çünkü itiraf edeyim bölüm tasarımları güzel. Tabi ki mükemmel değil ama haritayı oynanmaz kılmıyor. Umarım 2. haritayla birlikte bahsettiğim sorunlar çözülür.

  Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim ve iyi günler dilerim.

 5. irem

  ya map güzelde birtürlü nereden başlayacağımı bulamadım

 6. Hasan

  arkadaşlar ben ilk kez oynuyorum beyeniceğimi düşünüyorum

 7. EGE

  Çok iyi map lar var öneriyorum

Bir yorum yaz