Gökyüzü Adaları Haritası
Uyumluluk: 1.8 Yapımcı: Skyberk

Gökyüzü Adaları Map Hakkında

Birçok adadan oluşan SkyBlock benzeri bu harita Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderildi. Macera ve Skyblock haritası seyenlerin beğeneceği bir harita olmuş. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Yapımcı Açıklaması: Bir gün, uçan adaların bulunduğu bir dünya da uyanırsın ve bu büyük rüya dünyasından uyanabilmenin tek yolu, seni gerçekler alemine geri döndürebilecek bir boyut kapısı inşa etmektir. İstediğin gibi oynayabileceğin bu özgür ve geniş dünyada, büyük kaleler inşa edebilir veya madencilik yaparak oyunu hızlıca kazanma yoluna gidebilirsin. Oyunda iki adet canavar kalesi bulunur. Önerilen ayarlar: Uzaklık mesafesi (+10) ve normal mod da oynayın. Spawnların altında elmas cevherleri bulunur. Haritanın (Sürümü: 1.8) dir.

Gökyüzü Adaları Haritası Resimleri

Gökyüzü Adaları Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Gökyüzü Adaları seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Gökyüzü Adaları Map İndir

Gökyüzü Adaları Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , , ,

Eklenme:
20 Mart 2017

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. Ahmet Kağan

  Berkay kardeşim her zamanki gibi iyi iş çıkarmışsın zaten senden kötü harita beklemedik fakat o hikayeye dayalı Örn: Kırım, Haçlı Seferleri gibi haritalarını daha çok seviyoruz. Teşekkürler.

  • Skyberk

   Farklı bir tarz üzerinde çalıştım. Macera haritalarını daha çok sevdiğinizi biliyorum ama yaptığım haritalar arasında böyle bir tarz da olmazsa olmazdı. Macera haritalarımdan biri olan ”Zorlu kaçış 4” yayınlandığında maceraya kaldığı yerden devam edebilirsiniz 😉
   Teşekkürler…

 2. Sky Berk haritalarını çok seviyorum işin yoksa harita yapalımmı?

 3. ReisTR41

  kaç nokta kaç için

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 8

Sohbet

Mineturk Youtube Kanalı

Error type: "Bad Request". Error message: "Invalid channel." Domain: "youtube.search". Reason: "invalidChannelId". Location type: "parameter". Location: "channelId".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.