Uyumluluk: 1.8 Yapımcı: Skyberk

Gökyüzü Adaları Map Hakkında

Birçok adadan oluşan SkyBlock benzeri bu harita Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderildi. Macera ve Skyblock haritası seyenlerin beğeneceği bir harita olmuş. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Yapımcı Açıklaması: Bir gün, uçan adaların bulunduğu bir dünya da uyanırsın ve bu büyük rüya dünyasından uyanabilmenin tek yolu, seni gerçekler alemine geri döndürebilecek bir boyut kapısı inşa etmektir. İstediğin gibi oynayabileceğin bu özgür ve geniş dünyada, büyük kaleler inşa edebilir veya madencilik yaparak oyunu hızlıca kazanma yoluna gidebilirsin. Oyunda iki adet canavar kalesi bulunur. Önerilen ayarlar: Uzaklık mesafesi (+10) ve normal mod da oynayın. Spawnların altında elmas cevherleri bulunur. Haritanın (Sürümü: 1.8) dir.

Gökyüzü Adaları Haritası Resimleri

Gökyüzü Adaları Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Gökyüzü Adaları seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Gökyüzü Adaları Map İndir

Gökyüzü Adaları Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , , ,

Eklenme:
20 Mart 2017

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. Ahmet Kağan

  Berkay kardeşim her zamanki gibi iyi iş çıkarmışsın zaten senden kötü harita beklemedik fakat o hikayeye dayalı Örn: Kırım, Haçlı Seferleri gibi haritalarını daha çok seviyoruz. Teşekkürler.

  • Skyberk

   Farklı bir tarz üzerinde çalıştım. Macera haritalarını daha çok sevdiğinizi biliyorum ama yaptığım haritalar arasında böyle bir tarz da olmazsa olmazdı. Macera haritalarımdan biri olan ”Zorlu kaçış 4” yayınlandığında maceraya kaldığı yerden devam edebilirsiniz 😉
   Teşekkürler…

 2. Sky Berk haritalarını çok seviyorum işin yoksa harita yapalımmı?

 3. ReisTR41

  kaç nokta kaç için

 4. ateş

  nasıl yükleniyor

 5. Muhammet

  Kasko

 6. lütfen yardım edin version kaç

 7. minecrft

  harita çok güzel

 8. Abdullah

  Nasıl haritayı indirilir

 9. SERKAN

  link kırık skyberk

 10. Mirac

  Hiç yüklenmiyo

 11. HIOS

  Hiç beğenmedi oyunda sana 3 ekmek ve 1 elma dışında hiç bir şey vermiyor sadece 2 tohum verdi oyun boyunca sadece 1 kere hasat ettim yemek namına bir şey yok aç aç dolandım. Çoğu ada boş! Gitmek bile gereksiz. Yün bulmak imkansız uyumayı unutun. Harcanan zamana değmez.

 12. Ezgi

  Efefxrgcxdgcxgczhcyxk üç merhaba için yine hala sen de beni yolumdan çekil merhaba için yine de 5.gunler nasılsın merhaba ve ben hala uyumadım nasılsın merhaba da bu yüzden 5.gunler bir
  Tamam

 13. Bu haritayı ilk oynadığımda bayılmıştım. Bu tarz skyblock gibi ama biraz daha gelişmişi gibi haritaları seven arkadaşlar için türünün en iyi örneklerinden diyebilirim. Ama, şöyle bir şey var ki ben artık bu tarz adaların olduğu haritalardan sıkıldım ve daha farklı hayatta kalma haritaları seven biri olarak artık bu harita bana çok sıkıcı geldi. Bakın harita kesinlikle kötü değil. Benim için türünün en iyi örneklerinden biri. Ama benim gibi skyblock üstüne kurulu (skyblockun aynısı değil ama gelişmişi) haritalardan sıkıldıysanız oynamayın derim. Bu harita eski olduğundan da olabilir veya ben çok abartıyor olabilirim. Ama ben böyle haritalradan sıkıldım. Anlayacağınız uzun lafın kısası harita çok iyi ama benim gibi bu tarz haritalardan sıkıldıysanız başka hayatta kalma haritalarına yönelim derim. Benim yorumum bu kadardı. Söyleyeceğim tek bir şey daha var o da, artık mineturk’e harita gelmemesi. Ya gerçekten ben minecraft haritalarını çok seven biri olarak harita açlığı çekiyorum. Yani mineturk ekibi bunu okur mu bilmiyorum büyük ihtimal kimse okumaz çünkü 2022 de yazıyorum bu mesajı. Ama bunu bir mineturk ekibinden biri bile okursa size sesleniyorum. Artık elinizde olan haritaları inceleyin. Yorumumu okudugunuz için teşekkürler.

Bir yorum yaz