Kılıç Nasıl Yapılır ve Ne İşe Yarar (Sword Yapımı)

Kılıç

Minecraft’ta kendinizi korumak, zombileri yok etmek ve hayvanları kesmek için kılıç kullanabilirsiniz. Özellikle geceleri çıkan zombilere karşı kılıcınızın hep hazır olmasında fayda var.

Kılıç Nasıl Yapılır?

Kılıç yapmak için bir çalışma masasına (crafting table) ihtiyacınız var. Çalışma masasına alttaki resimde olduğu gibi 1 çubuk ve 2 kalas koyarak tahtadan bir kılıç yapabilirsiniz . Kalas yerine, taş, demir, altın, elmas kullanabilirsiniz. Her madde kılıcın gücünü ve dayanıklığında kendine has farklılıklar getirir. En sağlam ve güçlü kılıç elmastan olandır. Altın kılıçlar ise görünüşü güzel ama dayanıklılığı düşüktür.

Tahta Kılıç Tarifi

Taş Kılıç Tarifi

Kılıç ve diğer tüm eşyaların yapımını buradan görebilirsiniz.

Etiketler:
, , ,

Eklenme:
01 Haziran 2013

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

  1. ama altın dayanıksız olsada güçlüdür

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 7

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.