Minecraft Tüm Eşyaların Tarifleri

Eşya Tarifleri Hakkında

Oyuna yeni başlayanlar veya tüm eşya tariflerini ezbere bilmeyenler için yapılmış bir araçtır. Bu sayfadaki eşya tarifleri flash alta yapısı kullanılarak yapılmıştır. Burada neredeyse oyundaki tüm eşyaların tariflerini tek sayfada bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tarifini görmek istediğiniz eşyanın ikonuna tıklamak. Minecraft eşya yapımı bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Eğer Flash Player yüklü değilse buraya tıklayarak hemen yükleyebilirsiniz.

Nasıl Eşya Yapılır?

Bir eşya yapmak için çantanızdan gerekli materyalleri çalışma masasındaki doğru yerlere koymanız gerekiyor. Bazı eşyaları 2×2 boyutunda olduğundan çalışma masası olmadan “e” tuşuna basarak kendiniz yapabilirsiniz. 3×3 boyutlu eşyalar için çalışma masasına sağ tıklayarak yerleştirmeyi yapmanız gerekiyor.

Yemek Nasıl Yapılır?

Yemekler çalışma masası veya fırın yardımıyla yapılıyor. Çalışma masası tarifini bu saydan bulabilirsiniz. Yemek tariflerine ise yemek tarifleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eğer bir sorun veya öneri bildirmek isterseniz alttaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Minecraft 1.8 ile Gelen Eşya Tarifleri Güncellemesi

Bugün (29 Aralık 2014) itibariyle 1.8 sürümüyle gelen bazı eşyaların tarifleri eklendi. Flama tarifi, balçık bloğu tarifi, granit bloğu tarifi, andezit tarifi, diyorit tarifi, demir tuzak kapısı tarifi, zırh askısı tarifi, kırmızı kum tarifleri ve birçok yeni tarif eklendi.

 1. six hungar games oynuyan varmı

 2. onur

  çanta nasıl yapıyoruz modsuz 1.8.1 acil yardım

 3. ben mod kullanmadan gizli ev buluyom

 4. 1.5.2 de nasıl at yapılır ama modsuz.

 5. nurullah

  ben mınecrafta online oynayamıyorum register şifre yazıyo kaydol diyo nereye kaydolcam

  • nurullah çok oyunculuya yeni girdiysen /register (şifre) (tekrar şifre) yapmalısın.Evet Ve Sonra Çıkıp Bidaha Gireceğin Zaman /login (kaydolurken koyduğun şifre) yazman yeterli olacaktır.

 6. Abi ama artık çit çubuklarla değil direk tahtalarla yapılıyor.

Bir yorum yazİnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 131

Sohbet

Youtube Hesabımız

Facebook Sayfamız