Teknik Direktörlük Haritası
Uyumluluk: 1.12.2, 1.12 Yapımcı: Mustafa Ak

Teknik Direktörlük Map Hakkında

Mustafa Ak tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş değişik bir futbol haritası. Haritada futbol takımı teknik direktörü oluyoruz.

Yapımcı Açıklaması: Bir minecraft futbol haritası. Arkadaşlar bu futbol haritası ADŞ ye de gönderilmişdir. Sana ali deniz cocu diyebilir. bunu ben hayran haritası olarak gönderdim. Haritanın içinde 4 takım var bu takımlar 1.Fenerbahçe 2.Beşiktaş 3.Galatasary 4.Trabzonspor Ayrıca böyle mini oyunları bu futbol mapine göre ayarladım. Kurallar 4 chunkda oynayın parlaklık full olsun gamemode 2 Lütfen gamemode 1 geçmeyin. Blok da kırmayın Blok da koymayın Ve bu arada harita bazen sizi bir takıma atıyor. Oyunu seyrini siz değiştirebilirsiniz. Tabii ki başarabilirseniz. İnşallah Haritamı beğenirsiniz. Baya bir uğraştım. Çünkü oyunun serrini siz değiştiriyorsunuz ve bunun için baya bir yer yapmanız lazım. Uğraşılmıştır. Lütfen neden bizi fenerle,galatasarayla,beşiktaşla başlatıyor demeyin şansınıza ne çıkarsa. yani lütfen yorumlarda holiganlık yapmayalım. Ve ben bu arada gaziantepsporluyum. yani camiaları o kadarda bilmiyorum. Ama eskiden gs’ye karşı bir sempatim vardı.(Ama eskiden) maçları kendi yaptığım stadyumda yapacağız. Stadyum Beşiktaş’ ın stadına benzeyebilir ama Altay adlı kulübün stadı. Bu arada siz gs ile maç yaparken öbür takım ne yapmış, ne olmuş o da şansa biraz. KOMUT BLOKLARINA ÇALIŞILMIŞTIR. söylediğim gibi 1.12 ya da 1.12.2 de oynayın. İyi Oyunlar…

Teknik Direktörlük Haritası Resimleri

Teknik Direktörlük Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Teknik Direktörlük seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Teknik Direktörlük Map İndir

Teknik Direktörlük Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , , , ,

Eklenme:
06 Ocak 2019

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. Batuhan

  Abi inmiyor yardimci olurmusun

 2. hamza

  abi çok sevdim 2 cisini yapsana

 3. ninja

  beklediğimin fazlası gibi

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 19

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.