Salgın Laboratuvar Haritası
Uyumluluk: 1.8 Yapımcı: Melih

Salgın Laboratuvar Map Hakkında

Melih tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Laboratuvarda geçen macera dolu bir minecraft haritası. Harita hakkında düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın.

Yapımcı Açıklaması: Bu harita Oyun Portal kanalının sahibi Yavuz Selim’in de oynamış olduğu Melih Kaptan’ın yapımıdır. Hikayede siz laboratuvarda çalışan bir işçisiniz. Bir odada ki düğmeyi temizlerken işler ters gidiyor ve laboratuvar zombiler tarafından işgal ediliyor. Sizin şansınıza laboratuvarda çalışan çoğu doktorun mesai saati olmadığı için laboratuvarda sadece 4-5 doktor , siz ve zombiler var. Amacınız buradan kaçmak ve bu işi kimin tertiplediğini bulmaktır. Kurallar: -Sana söylenmedikçe blok kırma/koyma. -Haritanın sana gösterdiği talimatlara uygula. -Konuşma butonlarına/plakalarına bas. -Gamemode 0’da oyna.

Salgın Laboratuvar Haritası Resimleri

Salgın Laboratuvar Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Salgın Laboratuvar seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Salgın Laboratuvar Map İndir

Salgın Laboratuvar Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , ,

Eklenme:
28 Nisan 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. efe

  harita göndermek istiyorum e posta alabilirmiyim acaba

 2. iyi map ajheasgeasjheraseasjnedasenmsaenmçasmençasçnemsaöaesmesanmeasesnameçnsaç.as.eas.esa.esa.eas.e.sae q.eqw.ewq.eqw.eqw.eqw.eqw.eqw.eqw.eqw.e.wqe

 3. Nco12

  Çok basit ve kolaya kaçılmış bir harita. Ama galiba ilk haritan MCedit gibi programlar kullanmanı tavsiye ederim. Hem daha kısa zamanda hemde daha güzel bir şekilde karşımıza çıkabilirsin.

 4. koertik

  ben de haritamı oyun portal adlı kanala gönderip burada paylaştım fakat adminim haritamın bitirilmemiş olduğunu söyledi. Haritam gayet sağlıklı bir harita. İsterseniz oyun portal hayran haritası 4. bölüme bakabilirsiniz. Sanırım en çok like alan videosu o oldu 🙂 Artık haritamın paylaşılmasını istemiyorum fakat kırıldığımı söylemek istedim adminim.

 5. 122Komik122

  ben mapi yukleyemiyorum MCAFE diye bir şey çıkıyor nasıl duzelterim

 6. Marul

  Ben Marulum

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 17

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.