Moolands (İnek Diyarı) Modu
Uyumluluk: 1.12.2, 1.10.2 Yapımcı: 115kino, Kingboo177

Moolands Modu Hakkında

Sizce de minecraft’ın inekleri biraz sıkıcı değil mi? Hiç tuhaf ineklerden oluşan bir biyomda gezmek istemiş miydiniz? Bu eğlence modu ile artık yapabilirsiniz. Çok hızlı hareket edebilen, neredeyse uçabilen garip ineklerle baş başa kalabileceğiniz bu mod gayet hoş :).

Moolands Modu Portalı Nasıl Yapılır?

Yapılışı aynı nether portalı gibi, fakat obsidyen yerine ışıktaşı kullanıyoruz. Portalımızı şekildeki gibi oluşturduktan sonra bir kova inek sütü ile sağ tıklamamız tamamlanması için yeterli.

Moolands Modu Resimleri

Moolands Modu Nasıl Yüklenir?

Uyarı: Bu modun çalışması için Minecraft Forge yüklü olması gerekmektedir!
  1. Modu indirin,
  2. İndirdiğiniz .zip dosyasını Minecraft’ın yüklü olduğu dizindeki “mods” klasörüne kopyalayın (C:/Users/KULLANICI/AppData/Roaming/.minecraft/mods),
  3. Minecraft genellikle ”%AppData%/Roaming/.minecraft/mods” dizininde yüklüdür,
  4. Minecraft’ı başlatın. Mo’Swords ile iyi oyunlar.

Mooland Modu İndir

Minecraft 1.12.2 için:

Mooland Modu indir

Minecraft 1.10.2 için:

Mooland Modu indir

Etiketler:
, , , , , ,

Eklenme:
29 Kasım 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

4 senedir sitede bulunan ama içerik konusunda pek aktif olmayan üşengeç moderatör. Bu üşengeçliğini Youtube kanalına da yansıtmış olacak ki 3 ayda bir video attığı oluyor.

Twitter'dan Takip Et

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 17

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.