Minecraft Yay ve Ok Yapımı [Bow & Arrow Yapımı ]

Minecraftta yay ve ok yapımını bu rehberde kolayca ögrenebilirsiniz.

Yay ve Ok Ne İşe Yarar ?

Yay ve ok oyunda uzak saldırı yapmanıza yarar. İskelet’lere karşı baya etkili bir silahtır. Uzaktan oyundaki canavarları öldürmeniz için ideal bir silahtır. Oklarını kullandıktan sonra etraftan toplayabilirsiniz. Böylece tekrar ok yapmaktan kurtulurmuş olursunuz.

Yay ve Ok Nasıl Yapılır?

Yay ve ok’un nasıl yapıldıgını aşşagıdan bakarak kolayca yapabilirsiniz . Aynı zamanda yay ve oklara iskelet öldürerekte sahip olabilirsiniz.

Yay Yapımı

Yay yapmak için 3 çubuğa ve 3 ipliğe ihtiyacınız var. Bunları alttaki gibi çalışma masasına yetleştirerek bir yay yapabilirsiniz.

Ok Yapımı

Yay yapmak için tüğe, çubuğa ve çakmak taşına ihtiyacınız var. Bunları alttaki gibi çalışma masasına yetleştirerek bir ok yapabilirsiniz.

EK OLARAK : Yayınıza ek özellik basarak daha güçlü olmasını sağlıyabilirsiniz Büyü Masası Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar Konusuna Bakmanızı Tavsiye Ederiz .

Etiketler:
, , , ,

Eklenme:
10 Kasım 2013

Bu yazı tarafından yazıldı.

Twitter'dan Takip Et

  1. samberk

    Cok sagol tesekkurler.

  2. beratburak

    İyidir senden

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 7

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.