Minecraft 1.11 Çıktı

https://i.ytimg.com/vi/V-QPWd1cvQg/maxresdefault.jpg

Minecraft 1.11 İndir

Minecon 2016’da Mojang birçok yeniliklerin müjdesini vermiş ve yeni sürüm tanıtımı yapmıştı. Sonunda 1.11 sürümünün finali yayınlandı. Sürümde gelen yeniliklere baktığımızda birçok teknik düzeltmeler olduğunu görüyoruz. Ben bu yazıda daha çok oyuncuların anlayacağı dilden gelen yenilikleri yazmaya çalıştım.

Minecraft 1.11 ile Gelen Değişiklikler

 • Yeni bir sırt çantası eklendı. Adı da “Shulker Box”. İçine itemler koyabiliyor ve ordan oraya giderken yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Kazmak için özel bir kazmaya ihtiyacınız yok, elinizle bile kazabilirsiniz.
 • “Observer-Block” eklendi. Minecraft Pocket Edition oynayanlara hiç yabancılık çekmeyecekleri bir item. Bu özel blok komşu bloklardan gelen sinyalari ve değişimleri bildirebiliyor. Mekanik sevenler için bir çok.
 • Woodland-Mansions yapısı eklendi. Çok lüks bir ev ve ormanlık biomlarda bulunabiliyor. İçindeki köylüler (NPCler) harita ve hazine haritası satıyorlar. Dikkat etmeniz bir nokta, içindeki bekçiler onları kızdırırsanız size büyü yapıyorlar. O yüzden hareketlerinize bence içerideyken biraz dikkat edin 🙂
 • Vee Lamalar artık size uzun seyahalerinizde yardım ediyorlar. Bu tükürüklü hayvanlar eşyarlarnızı sin yerinize taşıyorlar.

Minecraft 1.11 İndirme Linkleri

Oyuncu jar:

Minecraft 1.11 indir

Server jar:

Minecraft 1.11 indir

Etiketler:
, , , , ,

Eklenme:
26 Kasım 2016

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. EmreGamer

  İlk yorum çatal bıçak setimi isterim 😀

 2. Gladoox

  İkinci yorum çatal bıçak seti yerine daha güzel şeyler varmı ? 😀

 3. AliEmre

  O Zaman Banada 1 Tablet 😀 🙂

 4. 6. yoruma bişey varmı ? 😀

 5. Burakcraft02

  Minecraft Launcher Güncellendi Ama Eklemeyi Unutmuşsunuz?

 6. TCOzan

  Verdiğiniz detaylar için teşekkürler 😀 Ben mc yi açıp her kontrol ettiğimde hiç bi fark yok gibime geliyodu :DD

 7. muhammed

  ben açtıgımda giriş yapmaya çalışıyorum sunucuya bağlanılamadı hatası veriyo yardım edermisiniz

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 32

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.