Uyumluluk: 1.12.1 Yapımcı: Pembe Koyun

Koma Map Hakkında

Pembe Koyun tarafından yapılıp sitemiye gönderilmiş Türkçe seslendirmeli bir korku haritası.

Yapımcı Açıklaması: Haritayı 1.12.1 harici bir sürümde oynarsanız çalışmaz. Profesyonel türkçe seslendirmeli korku haritasıdır. Hızlı oynayarak 20-25 dakika gibi bir sürede bitirebilirsiniz. Jump Scare Vardır. Sağlık sorunu olanların oynamaması tavsiye edilir. Yassıkaya ve benzeri türkçe seslendirmeli güzel haritalara rakiptir. İyi oyunlar.

Koma Haritası Resimleri

Koma Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Koma seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Koma Map İndir

Koma Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , ,

Eklenme:
08 Mart 2020

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. Berkay Çelebi

  Bu harita hiç güzel değil. Jumpscare Simulator resmen.

 2. eda

  çoooooooooook ama çok korkunç ilm başta geziyodum normal sandığı açtım etraf karardı o zaman yine devam ettim anahtar buldum kapıyı açtım elimle gözümü direk kapattım valla

 3. bilal

  kardeşim bu mapi kim yaptıysa bana ulaşsın altıma sıçtım evde tekim gece 4 te oynadım sabahlıyorum

 4. altıma sıçtım o marketteki kapıyı açınca bağırma sesine korktum ve alt + f4 çekti m direk kalbim tık tık atıyo amk

 5. ENTER

  korku oyunumu

 6. Onur

  yaw hocam allah aşkına bir bakın bu kaynak paketini her çalıştırırken daha eski bir sürüm için yapıldı diyor ayrıca ses testi de çalışmıyor.

 7. koertik

  Öncelikle harita asla haketmediğimiz kadar iyi bir prodiksiyona sahip. Belli ki yapımcılar (sadece blokları koyandan bahsetmiyorum) harita yapma konusunda gerçekten fikir sahibiler. Bu haritaya yapacağım eleştiri diğer haritalardan daha ayrıntılı hatta eleştiriden daha çok tavsiyelere kaçan bir eleştiri olucak.

  Replikleri daha samimi yapmalısınız. Amacınız oyuncuya ne yapması gerektiğini anlatmak değil, oluşturduğunuz karakterin böyle bir durumda ne söyleyeceğini bulmak olmalı. Bu tiyatroda da filmlerde de yapılan en büyük ve en bariz hatalardandır. Siz hikayeden, karakterden çıkarak replikleri yazarsanız; biz de hikayeden ve repliklerden çıkarız.
  Müzik seçimleriniz çok güzel ve oraya koyduğunuz piano da üzerindeki müziğin notaları olsun tuşları olsun gayet gerçekçiydi. Sizin yapmadığınızı varsayıyorum ve seçiminizi beğendim diyorum. Buradan seslendirmen arkadaşa sesleniyorum daha özgüvenli oku repliklerini. Eğer kayıt yaparken çekiniyorsan yarım saat bir saat odaklanmayı ve role girmeyi deneyebilirsin. Hatta gerçekten güzel bir seslendirme yapmaya niyetliysen Stanislavski Oyunculuk Metodu nu inceleyebilirsin. Bu metodu replikleri yazan arkadaş ta okumalı benim fikrimce. Ara sıra giren ingilizce repliklerin nedenini anlamadım. Neden seslendirmeniniz varken başka bir yerden hazır ses kaydı aldınız ki? Teknik bir nedeni yoksa çok kötü bir şey bu yaptığınız. Çok alakasız.
  Haritanın sonu gayet tatmin edici. Sonunda bir şeye bağlanması gayet güzel.

  Genelde korku haritası yapımcıları yaptığı haritanın korku haritası olması nedeniyle kendinde saçmalama hakkı görür ve haritasında hikaye bulundurmaz. Karakter kalkar yürür ve etrafta gezerken bir takım paranormal olaylar geçirdikten sonra harita biter. Bunu yapmamanızı çok takdir ettim.
  Haritalarda en sevdiğim şey şu oluyor: Yapımcı, oyuncunun hikaye dışında da yapabileceği saçma şeyleri düşünür ve haritaya bu olasılıkları hesaplıyarak ufak nöanslar ekler. Bunun sonucunda harita, oyuncu hikayeden bağımsız şeyler yapsa bile, oyuncuya reaksiyon gösterir. Sizin haritanızdan örnek vermek gerekirse: Ben anahtarı aramak için mutfağa girdiğinde sandıklardaki yiyecekleri ve kömürleri alıp bu yiyecekleri pişirdim. Buna haritanızın bir reaksiyon göstermesi ve karakterimin “Mis gibi koktu” tarzı bir replik atması beni çok mutlu ederdi.
  7/10

  • Berkay "Shadow Dream" Çelebi

   Reis, güzel eleştirmişsin ama bir sıkıntı var. Yapımcılar bu yorumu göremeyecek çünkü mapin asıl sahipleri yabancı. Birileri Türkçeleştirip buraya yollamış.

 8. wqeeqw

  güzel birşeye benziyo

 9. Xiisuma

  Korkudan altıma sıçtım ve çok eğlendim 2. bölümü istiyorum

 10. link e basıyorum siteye giriyorum bir türlü yüklenmiyo napcam

 11. furkan

  harita baya iyiydi seslendirmede iyidi umarım 2. çıkar

 12. Furkan

  elinize sağlık altıma sıçtım boku temizlemeye gidiyorum

 13. Selman

  beni başlangıç ayarları yerine atmıyor nerde başlayacağımı bilmiyorum

 14. Muhammed

  bu mapi kim yaptıysa şuan ona lanet okuyom daha oyunun başında korktum evde yanlızım saat 2 altıma sıçtım o oyunun başında

 15. Sakkarit

  bu oyun hiç güzel değidli resmen Dabbe 6 nın oyuna gelmiş haliydi her yerde gereksiz jumpscare ve gereksiz kulak kanatan çığlık sesleri vardı bide sesi seslendirmen sesi kısık konuşuyor diye sesi fulledik ölüyoduk az kalsın

 16. abi adamsın komsu cocugu minecraft diyodu açtım altına sıctı bidaha pc yi almıyor

 17. Erdem

  Gaza gelip oynadım.Altıme ettim haritayı yapana teşekkür mü edeyim sövüyümmü bilemedim

 18. Kledrex

  Yapacanız haritaya tüküreyim yapının dışında kaldık girişi bulamazsam size girecem

Bir yorum yaz