Uyumluluk: 1.12.2 Yapımcı: gorkem_

Kabusların Kıyısında Map Hakkında

Görkem Köprülü tarafından yapılıp sitemize yollanmış olan bir korku haritasıdır. Türkçe seslendirmeli olması haritayı ayrı bir korkutucu ve güzel yapıyor. Kaynak paketi haritanın içinde bulunuyor. Haritayı kurduğunuz zaman otomatik olarak kaynak paketi de kuruluyor. Kalp krizi geçirmemeye çalışın :).

Yapımcı Açıklaması: Hikaye Hikayemiz, başlarda normal bir şekilde yaşamını sürdüren Adrian ve Betty çiftini konu alıyor. Betty bir gün ansızın hastahaneye kaldırılır. Ve doktorların söylediğine göre komaya girmiştir. Fakat komaya girme sebebi hiçbir şekilde saptanamaz. Adrian doktor ile konuştuktan sonra, ona evinin çok uzak olduğunu ve hastahaneye gidip gelmesinin baya güç olacağını söyler. Adrian özel bir doktor bulur ve Bettyi eve götürürler. Artık tedavilerine evde devam edecektir. Fakat bilmedikleri bir şey var ki artık evde yalnız değillerdir. Ve Adrian sürekli kabuslar görmektedir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Neden karakter isimleri Türkçe değil? Bu soruyu merak edenler olacaktır. Şöyle ki Türkçe karakter isimlerinin haritada pek fazla etkisinin olmadığını fark ettik. Sürekli oynadığımız ve izlediğimiz filmlerde ana karakter isimleri yabancı olduğu için artık bunlar benimsenmiş durumda ve Türkçe isimler garip gelmekte. Biz böyle bir şey yapmayı uygun gördük. Harita Özellikleri – Türkçe seslendirme vardır. – Bolca animasyonlu armor stand mevcuttur. – Haritada tam olarak 133 ses kullanılmıştır. Emeği Geçenler Senarist gorkem_ ——————————————————————- Mimar gorkem_ Alpagut Sultan_Sami Winchester ——————————————————————- Texture Pack & Command Block gorkem_ ——————————————————————- Seslendirme gorkem_ (Doktor, Şeytan) PandorasVI (Adrian) Alpagut (Lester) – Optfine ve forge ile girmeyiniz, 3D modellerde hata oluşabilir. – Kurallar harita içinde yazmaktadır.

Kabusların Kıyısında Haritası Resimleri

Kabusların Kıyısında Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Kabusların Kıyısında seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Kabusların Kıyısında Map İndir

Kabusların Kıyısında Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , ,

Eklenme:
09 Kasım 2019

Bu yazı tarafından yazıldı.

Eski toprak Minecraft oyuncusu.

Twitter'dan Takip Et

 1. musa

  olm oynamayın lann aklım çıkıyodu sonunda çıktım aq tek başınıza ve gece SAKIN oynamayın aq

 2. korkudan altıma *** bu nasıl harta daha 5 dk geçmeden kapattım önüme bişeyler fırlıyo fln her adımımı orkarak atıyorum.

 3. arda köse

  kardeşim çok iyi olmuş hele seslendirmeli varya öffff

 4. olum har bi la
  pc de ki o resim arkadaki ses akşam oynamıyorum da amına akşam izlesem altıma sıçardım

 5. yav tüm parçaları buldum bi 3-ü bulamadım ve gamemode 1 geçip buton koydum oraya, tam oyun bitti oh betty de kurtuldu derken bende öldüm oda çoh moralim bozuk çoh

 6. Eren Kaplı

  Abi daha 3.dakikadan cıktım haritadan yaşla alakasıda yok he 18 yaşındayım ve tek başınıza oynamamanızı tavsiye ederim ama yassı kayanın yapımcıları tarafından yapılması ayrı bir zevk katmış haritaya emeği geçen herkesin eline sağlık 🙂

 7. EnesOyunda

  Betty buldum ama ilerlemedi olduğu gibi duruyo konuşmuyolar hiç

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 74

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.