Uyumluluk: 1.8 Yapımcı: Skyberk

hacli-seferleri-3-logo

Haçlı Seferleri 3 Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılan Haçlı Seferleri serisi 3. bölüm ile devam ediyor. Macera haritası severlerin bu bölümüde beğeneceklerine hiç şüphem yok.

Yapımcı Açıklaması: Haçlı Akınlarının durmak bilmediği yüzyıllar boyunca zarar gören Anadolu ve ele geçirilmek istenen Kudüs için son bir savaş verilecek ve bu savaşı Bahri hanedanı Baybars Yönetecekti… Sen, Baybars komutasında olan bir Memlük askerisin, Uyandığın anda geçmişini öğrenmeye çalışır ve zaferi kimin kazandığını hatırlayarak geçmişin için savaşmaya başlarsın… Bu Harita, Çok sevdiğiniz (Haçlı Seferleri) serisini noktalayan bir bölümdür. Yeni seriler ve maceralarda görüşmek üzere 😉 Tüm ayar ve yönergeler oyun içinde mevcuttur. Sürüm: 1.8 İletişim: (Skype: Skyberk) Destek veren herkese Teşekürler…

Haçlı Seferleri 3 Haritası Resimleri

hacli-seferleri-3 (1)

hacli-seferleri-3 (2)

hacli-seferleri-3 (3)

hacli-seferleri-3 (5)

hacli-seferleri-3 (4)

Haçlı Seferleri 3 Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Haçlı Seferleri 3 seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Haçlı Seferleri 3 Map İndir

Haçlı Seferleri 3 Haritası indir

Etiketler:
, , , , , ,

Eklenme:
07 Ağustos 2016

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. samet

  tekrar harika bir map olmuş 1. yorum

 2. çok güzel bir map sizinle bir map yapmak isterim…

 3. emre

  Önceki 2 harita çok güzeldi. Bunu da oynamayı düşünüyorum. 🙂
  Haritaları ilk kez bugün fark ettim aslında . Şansıma 3. bölüm de tam bugün siteye eklenmiş. 😀

 4. ForTurkish

  Çok harika ya. 2 sinide oynadım şimdi 3.yü oynayacam. yanlız bu kadar güzel yapmayın. 🙂

 5. murat

  kardeş skype ver ekliim harita yapsk beraber

 6. Minecraft

  Yaw abi skype iletişime geçsek bende yaparım beraber yaparız

 7. Hkan123qa

  Abi Vidosunu Çektim Kanalıma Koyucam 430 Abonem Var

 8. BKG

  Haritan çok güzel skyberk! Yapmakta olduğun uzay haritasını sabırsızlıkla bekliyorum. Kim bilir belki birgün birlikte map yaparız.

 9. PRO_Gamers

  abi mapı nası açcaz ya
  bi bulamadım
  saves diye bi klasör yok
  lütfen söleyin
  ben bilmiyom

 10. IIWhyGold

  HariKa bir harita Tavsiye ederim oynamanızı Arkadaşlar :))

 11. KayaHD

  Abi ben map yaptım nasıl bu siteye atıcam?

 12. güzel di baya ya

  çok güzeldi

 13. Alp

  1.8.9 dada giriliyomu

 14. EmreK94

  mapi yeni yükledim oynayacağım inşallah zor deildir 😀

 15. isimsiz fedai

  indirme linkine tıklıyom contine dıyom yıne aynı sıte acılıyo yine contine diyom yıne acılıyo lutfen care lazım

 16. isimsiz fedai

  düzeldi tmm gerek kalmadı düzeltmenizi bu arada sizin sitenizden 100 yada 200 tane harita indirdim hepsini videosunu çekicem birbirinden güzel siztenizi seviyoruz

 17. 2023den gelen zaman yolcusu

  aga linkvertise diye bi site çıkıyor mediafire nerde

 18. ÇikolatalıHelva

  İncelemekte en çok zorlanacğım harita serisi bu sanırsam. Çünkü eski bir seri olması bir yana, o dönemde çıkmış olan bu tarz bir haritalar var mı bilmiyorum.
  Ha varsa bile ben oynamadım. Bir diğer zorlukta bu seriyi bir bütün olarak mı yoksa harita harita mı gitmeliyim ondan emin değilim. Şahsen ben bu seriyi bir bütün olarak eleştireceğim. Çünkü 3 haritada birbirine çok benzer haritalar.

  İlk olarak haritaların geçtiği dönemler güzel. Güzel olmasının sebebi benim ilgimi çektiğimden değil, fakat özellikle Türk oyuncuların sevdiği bir dönem. Çünkü Mount & Blade seriside yakın tarihlerde geçiyor. Tabiki konu aynı
  olmasa da benzer silahlar, yapılar, düşmanları görmek oyuncular için cezbedici olabilir. Kendi adıma ise bu dönemde geçen bir harita oynamadığımdan benim için de kulağa cazip geliyor.

  Fakat her haritada tek bir can hakkımızın olması benim için iyi bir yön değil. Haritalar aslında çokta zor değil. Ancak ufak bir hata yapıp öldüğünüzde haritanın en başında gidiyorsunuz. Bu durumda ya haritayı silip baştan başlamanız gerekiyor, ya da öldüğünüz yere kadar gidip oradan devam etmeniz. İkinci seçeneği seçmeniz durumunda ise oynanışınız sekteye uğruyor ve atmosferi biraz öldürüyor.

  Bir başka sorunda haritaların çok “linear” ya da dümdüz olması. Hani bazı alanlar açık fakat gideceğeniz yer belli. Tek sorun gideceğimiz yerin kesin olması değil, aynı zamanda haritalar sadece savaş üzerine. Hani çok çok nadiren 1-2 farklı şey var (parkur, puzzle vb.). Keşke daha fazla çeşitlilik olsaydı. Bu çeşitlilik eksikliğinden dolayı bir yerden sonra sıkılmaya başlamadım değil. Tabi sıkılmaya başladıktan 1-2 dakika sonra da harita bitiyor.

  Bir de öyle bir detay var: Haritaların kısa olması. Bütün seriyi resmen yarım saatte bitirebiliyorsunuz. Normalde bu konuda eleştirmeyi düşünmüyordum. Ancak konu üzerine düşündükçe haritayı az da olsa uzatmak için çok ufak şeyler eklenebilirmiş. Mesela ilk haritada bir köye geliyoruz ve köy darmaduman olmuş. Bu mekanı kullanarak 1-2 yan görev koyulabilirdi. Hani bize farklı ekipmanlar verirdi falan. Bu çok basit bir şey olmasına rağmen yapılamayacak iş değil. Atıyorum bir tane köylü koysa, işte köylü de kardeşimi kaybettim onu bulur musun falan dese. onunla alakalı bir göreve çıksak hoş olabilirmiş. Yine de kısa olmasına rağmen haritalar biraz içini doldurmayı başarıyor.

  Ayrıca ilk iki haritada ray kullandığımız yerler var. “Bunun ne sorunu var arkadaş?” diye sorarsanız ise haritaların geçtiği dönemi hatırlatmak isterim. O dönemlerde daha demiryolları bile bulunmamışken bizim vagon kullanmamız biraz saçma geliyor. Ayrıca 3. harita da şatoya baskın yapmamız falan. Bunlar şahsen bana mantıksız geliyor.

  Onun dışında yapılar ve mekanlar güzel dizayn edilmiş. Hepsi atmosfere uygun yapılar olması bir yana bazıları çok görkemli duruyor.

  Komut bloğu kullanımıda yeterli ve hoş.

  Eleştirimin çok olumsuz bir yönde yazıldığının farkındayım. Aslında seri eleştirdiğim kadar kötü değil. Sadece şahaser olabilecekken yapılan hatalardan bahsettim. Oynanabilecek fena olmayan bir seri. Hani puan verecek olsam 10 üzerinden 5 yada 6 verirdim. Ha şu var tabiki de: Türklerin elinden çıkma bir çok haritanın yanında fazlasıyla iyi kalıyor. Ama benim için mükemmel olan bazı haritalarla karşılaştırdığımda biraz falso veriyor.

  Ayrıca bu harita neden yaklaşık 7 yıl sonra ana sayfaya düştü anlayamıyorum. Hani admin siteyi bir daha diriltmeye mi çalışıyor yoksa link bozuk olduğundan haritayı bir daha yükledi anlamıyorum. Eğer ki ilkiyse gelecek haritaları sabırsızlıkla bekliyorum. Bunun zor bir iş olduğununda farkındayım fakat eğer istenirse yapılabileceğini düşünüyorum. Öyle ya da böyle bu fırsat sayesinde de bu harita serisini aradan çıkarmış oldum.

  Okuduğunuz için teşekkür ederim ve iyi günler dilerim.

 19. Skyberk

  Merhaba arkadaşlar,

  Severek yaptığım ve sizlerin de oldukça sevdiği haritalarımın üzerinden
  uzun yıllar geçti. Arada ne var ne yok diye bakıyorum siteye,
  eski günleri yâd ediyorum.

  Az önce aklıma yine esti ve baktım. Haritam tekrar ana sayfaya düşmüş ve son yorumun üzerinde 3 ay geçmiş. Yeni gördüm.

  Buranın dışında discord kanalıyla da bana ulaşan çok kişi oldu.
  Harita yapmak ve tanışmak için.

  Malum, artık yaşlandık 🙂
  Zaman olmuyor. Yine de bazı haritalarımı yeni keşfeden arkadaşlar yorum atıyor veya ulaşıyor. Bazılarını yakalayabiliyorum. Burada harita yapmak isteyen çok arkadaşlar var. Onların da haritalarını görüp oynamayı çok isterim.

  Yıllar sonra ana sayfaya düşen haritama da bunu yazmak istedim.
  Küçük bir geçmişe selam vermek için.

  Haritalarımı Oynayan Herkese Teşekkür ederim.

  -Skyberk

Bir yorum yaz