Uyumluluk: 1.12.2 Yapımcı: Garfildos

Fun Time v1 Map Hakkında

Garfildos tarafından yapılıp sitemize gönderilen farklı farklı parkurlardan oluşan bir  harita. Harita hakkında düşüncelerinizi yorumlara yazmayı unutmayın.

Yapımcı Açıklaması: Fun Time haritası; 5 bölümden oluşur: Parkur 1, Parkur 2, Soru – Cevap, Labirent, Anahtar Bulmaca ve harita üzerinde baya emek harcanmıştır. Devamı için Minetürk’e takipte kalın…

Fun Time v1 Haritası Resimleri

Fun Time v1 Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Fun Time v1 seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Fun Time v1 Map İndir

Fun Time v1 Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , ,

Eklenme:
20 Mayıs 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. 123tr12344

  eline saglık ck güzel bir harita ellerin dert görmesin inşallah

 2. EnderCaptanTR

  v2 gelsin efso eline sağlık

 3. Garfildos

  Yorumunuz İçin Teşekkürler , En Kısa Zamanda V2 Gelecek
  Ve Bu Haritayı Youtuberlerle Paylaşında Çogalalım

 4. 123tr12344

  gene ben youtube yokki yotum yazam 😛

 5. Komut

  Çok klasikleşmiş bir haritaydı. Parkur kısmı filen fena değildi. Fakat haritada en az 5-6 tane hata var bunlardan. 1 Tanesi Soru cevapda Soruyu bildinde s ye basıp geri dönerseniz tekrar ileri gidemiyosunuz 2.si ise Ara bulda 1.bölüm yok direk fakat 2.bölüme tıklaıdnda hareket ederseniz 1. bölüme atıp orda kalıyor ve geri döndünüzde 2.bölüme ışınlanıyorsunuz gibi ve fazlası gamemode korumasıda yok 😀 Harita yapımcısına söylyüorum eleştiryi kaldıramayıp yiyosa sen yap lan filen derse beni zaten minetürkte tanımıyodur..

 6. Koertik

  Soru cevap kısmında Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum ve ölüm yılını bilmeyenlere ettiğiniz hakaret hiç hoş değil. Bir insan Atatürk’e ilgi duymak hatta sevmek zorunda değil fakat Atatürk’ün ilkelerini ve düşüncelerini benimseyebilir. Bunu algılayamayan ve bana küfür eden insanların yaptığı haritaya eleştri yapmam. Ayrıca ettiğiniz s****r git küfründen sonra oyun lobisine geri dönebileceğimiz bir düğme koymanız yaptığınız işte ne kadar iddiasız olduğunuzu gösteriyor. O küfrden sonra yaptığınız haritayı oynamaya devam etmemi istemeniz çok küstahça. Bir de youtube a filan koyulmasını isteyerek büyümek istemişsiniz. Sizin gibi insanların büyümesine yardım etmeyi bırakın, büyümelerinin engellenmesi gerek. Hitap ettiğiniz kitleyi farkında olun. Bu yaptığınız harita internet aracılığı ile binlerce kişiye sunuluyor. Ne kadarı bu sunumdan yararlanarak indirir bilmiyorum fakat 1 kişi bile indirse ona hakaret edemezsiniz. Haritaya puan vermek isterdim fakat yaptığınız terbiyesizliği rakamlarla ifade etmek istemiyorum. Yapamam da.

 7. taha

  abi süper yapmışsınız elinize sağlık

 8. NovaTurk_YT

  Ben gm 1 e geçtim hiç koruma yok yerel ağda paylaşa bastım hileler açık yaptım hıh noldu çok koruma varmış belli

Bir yorum yaz