Uyumluluk: 1.12 Yapımcı: BF'Team

Dünyada İlk 3 Minigame Map Hakkında

BF’Team tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş sesli bir minigame haritası.

Yapımcı Açıklaması: Bu harita Dünya geneli serverlere minigame fikri vermek için hazırlanmıştır. Oyunculardan istenen asıl şey mu minigame’leri eleştirip video kaydı alarak bize yardımcı olamaları ve yeni minigame fikirleri vermeleri.Harita tamamen türkçe sesli’dir ve ses kayıtları kalitesiz değildir.Rap sanatçısı tarafından stüdyoda yapılmıştır. Toplam 3 Minigame vardır; 1-Uçan köylüler: Bir platdorma çıkan ve bir doğrultuda rastgele uçan köylüleri vurmak ve bütün kölüler yeniden doğmayı durdurunca oyun kazanılır.Tek bir köylü bile senden kaçarsa kaybedersin. 2-Patlayan Oklar: ortadaki alanda belirli yapılar oluşur ve oraya atılan her ok patlar. Eğer okunuz biterse kaybedersiniz. 3-Yaratık Avcısı: Bu minigame’e başlamadan önce iki harita arasında seçim yaparsınız.her bölümde yeni özellikli moblar(örn:%35 Fazla hız,%83 Fazla atak)doğar.ölürseniz kaybedersiniz. İYİ EĞLENCELER bayram,Emre,Alperen,Zafer

Dünyada İlk 3 Minigame Haritası Resimleri

Dünyada İlk 3 Minigame Haritası Nasıl Yüklenir?

  1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
  2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
  3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Dünyada İlk 3 Minigame seçerek oynayabilirsiniz,
  4. İyi oyunlar.

Dünyada İlk 3 Minigame Map İndir

Dünyada İlk 3 Minigame Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , ,

Eklenme:
01 Şubat 2020

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

  1. Cemal Gündüz

    Harita güzele benziyor ama hatadan dolayı oynayamadım köylü vurmacada tıkayınca sohbette başlaya blok yerleştiremedi diyor sonrada oyun bitti kaybettiniz diyor.

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 90

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 192939760626 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=192939760626 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.