Uyumluluk: 1.11.2 Yapımcı: cem_man

Color Rush Map Hakkında

Cem_man tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir harita.

Yapımcı Açıklaması: 10 rengarenk level 2 muhtesem lobi ve eğlence Level 1: level 1 en basit leveldir level 1 e parkur denilmez düz yolda yürüsünüz ve 2 feneri acarsınız Level 2: level 2 baslangıca göre zordur bir magara icinde ilerlersiniz FENER YOKTUR Level 3: Level 3 gerçek Dünya’ya benzer aksam oldugunda yandaki ay sabah ise diyer tarftaki günes yanar.Kolaydır Level 4: Level 4 garip ve zor birleveldir ugras ister basları kolaydır ama sonu çok zordur Level 5: Level 5 cehennemde geçer kolaydır ama uzundur ve ençok ugrasılmış levvellerden biridir Level 6 yine gariptir HIZparkurudur uzundur ama dikkat ister oldukça eğlencelidir:) Level 7 Sonda geçer görünmez bloklara dikkat!! levelidir yine sonlaradoğru zorlasır Level 8: Slime blok levelidir kolaydır ama slimeden anlamak gerekir. Level 9: Level 9 da bir agaca tırmanırsınız gıcık yanı ise düstügünüznde en basa düsersiniz son levvellerden biridir Level 10: Bu level hafıza gerektirir size sorular sorular yanlıs cevap veirseniz x_x SONA DİKKAT!!! Level 11: Aslında bir leve olarak geçmez tek yapmanız gereken okla 2 dugmeden birini vurmaktır YANLIS OLAN ÖLDÜRMEZ!! Son: Bir kuyuya para atmanız gerekir atarsınız ve oyun bite FNİSH….. Lobi 1: uzay üssüne benzer dışardan çok şık gözükür mor ve beyaz renkten olusur. Lobi 2: Bir koniyi andırır yine glowstone kuvars ve purpurdan olusur KURALLAR: Kurallar basittir: Kural 1:Gamemode 1 yasak Kural 2:blok kırmak veya koymak yasak Kural 3:ayarları yapmadan devam etmek yasak Kural 4:en fazla 2 kişi oynayabilir.

Color Rush Haritası Resimleri

Color Rush Haritası Nasıl Yüklenir?

  1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
  2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
  3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Color Rush seçerek oynayabilirsiniz,
  4. İyi oyunlar.

Color Rush Map İndir

Color Rush Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , ,

Eklenme:
28 Şubat 2020

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 90

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 192939760626 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=192939760626 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.