Uyumluluk: 1.8 Yapımcı: MGMA

Butonül Vahşet Map Hakkında

MGMA tarafından yapılıp sitemize gönderilen bir buton bulma haritası. Odalardan odalara gizli butonları bularak ilerliyorsunuz.

Yapımcı Açıklaması: Haritamız 15 bölümden oluşmaktadır.Sadece 1.8 de oynayınız.Mapde kasma olabilir.Mapde çok kaliteli haritalar bulunmaktadır. Harita çok zor biçimde yapılmıştır ama bazı yerlere geçemidiysen bu butona tıkla butonu koyduk. 2 Kişi tarafından yapılmıştır.Mapde sınıf haritasında kullandığımız bazı arkadaşlarla alakamız yoktur.Yardım almadan yapıldı fakat BerkayReyizz, MentosPL, AsKızMaça ve GodOfAnarchyPW adlı arkadaşlarım destekledi (özgüven bakımından).Mapta hata olabilir.Hata olursa kusura bakmayın arkadaşlar.Ayrıca kurallarıda söyleyeyim; 1.Gamemode2 de oyna 2.Eşya felan kalan eşyalar varsa clear çek 3.keepInventory true olsun 4.doDaylightCycle false olsun 5.Difficulty peacefulda oyna 6.Hile yapma 7.Her bölümde Spawnpoint çekmeyi unutma 8.Eğlenmeye çalış 😀 Bu kuralları ister burdan sıraca yaparsınız (ama spawnpoint çekmeyi sakın unutmayın) yada oyundaki “Kuralları Otomatik Güncelle!” adlı butona basarak otomatik kuralları güncelleyebilirsiniz.Amacınıza gelince sizin amacınız butonu bulmak ve butona basmak.Bu Butonları ararken parkurlar,puzzle ve daha niceleri seni bekliyor olcak.Haritamız 1 Haftada yapılmıştır. Kesinlikle 1.8de oynayınız! bu çok önemli! Eğer 1.8 altı veya üstü sürümlerde oynarsanız,komut bloklarında aksilikler,zırh stantlarında sıkıntılar çıkabilir.Mapi indiriyorsan şimdiden çok teşekkür ederim :). Umarım İyi Vakit geçirirsin Dostum!

Butonül Vahşet Haritası Resimleri

Butonül Vahşet Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Butonül Vahşet seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Butonül Vahşet Map İndir

Butonül Vahşet Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , ,

Eklenme:
11 Mayıs 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. MGMA

  iyi oyunlar dilerim 🙂

 2. aaaa

  lan en az 100000000000000 trol var ve spawnpoint yapmışsın ama ölünce orda spawn olmadım abu kadarda trol olmaz ama ya sakın indirmeyin

  • MGMA

   kardeşim ben dedim haritanın açıklamasını okuyaydın dedimki “Hata varsa kusura bakmayın ilk haritamız ” demiştim fakat okumamışsın

 3. EmreGamer

  KARDEŞİM 10000000000000000000000000000000 diye bi sayı var mı yok mu bilemedim hem troll varsa daha eğlenceli olur hem karışamazsın bizim indirip indirmememize.

 4. Koertik

  Haritanın format yönünden bir orijinalliği yok. Klasik kötü buton bulma haritalarından. Buildine uğraşılmamış bir harita. Troll adı altında yaptığı herşeyin mağzur görülüp eğlenceli olacağını düşünen bir arkadaş tarafından yapılmış. Bir hikayesi yok. Haritanın ismi harita ile alakalı değil. Bildiğin clickbait yapılmış. Ben bu başlığı gördüğümde butonlardan kaynaklı bir kargaşayı veya butonların yaşadığı kötü bir olayın belirli bir olay zinciri içerisinde canlandırılacağını ya da anlatılacağını sanmıştım. Sadece havalı olsun diye böyle bir başlık koyulmuş. Haritayı yapmak için gereken komut bilgisi 5 dakikalık bir videodan öğrenilebilir.
  Yaptığın haritanın ilk haritan olduğunu söyleyerek ya da haritada hata olabileceğini belirterek hatalarının sorumluluğundan kaçamazsın. Bu hataların yaşanması senin suçun. Benim de ilk haritam çok iyi değildi fakat herhangi bir hata yaşanmamıştı. Neden bu senin ilk haritan olduğu için beğenmek zorunda olalım ki?
  Parkur kısmına gelirsek o parkuru bile harita sahibi yapmamış. Kendiliğinden olan bir köye bağzı bloklar koymuş ve bağzı blokları kırmış. Parkurda nereye gitmem gerektiğini belirtmen gerekirdi. Karışık bir parkur olmuş ve buda parkurun estetikliğini bozmuş.
  Kısacası haritanın bir hikayesi yok. Buildine hiç uğraşılmamış. Buildine uğraşılmadığı için estetik açıdan çok bşarısız. Formatı çok klasik bir format ve bu format, üzerine hiçbir şey eklenmeden bizlere sunulmuş. Yapımı için komut bilgisi gerekmeyen bir harita. 2/10 veriyorum.
  1 puanı harita yaptığın için verdim diğer 1 puanı ise internetten kopyala yapıştır yaparak haritana eklediğin okul mazemelerinde verdim. Güzel gözüküyorlar fakat haritanın orijinal olmasını engelliyor. Sonuçta senin olan bir şey değil. Yinede 1 puan verdim.

 5. Takumi_Hoja

  Haritanın en önemli şeyini hatalı yapmışsın ve bunu söyleyince “ilk haritam” diyorsun.Ne konu var ne bir olay var neden butonlara basıyoruz hiç bir hikaye eklemeden böyle bir şeye kalkışmışsın.Tamam bu güzel bir şey bir harita yapıyorsun ve insanlar senin haritanı oynuyorlar ancak “Mapta hata olabilir.Hata olursa kusura bakmayın arkadaşlar.” deyip geçemezsin çünkü haritanın hatası oyunu da etkiliyor.Spawnpoint çek diyorsun çekiyoruz ölünce boşlukta ölüyoruz en basitinden şunu yapabilirdin.1.Haritayı siteye vermeden önce defalarca haritayı oynayarak bug ve sorunlarını çözebilirdin.2.Bunları yapmasan bile öldükten sonra bizi nere ışınlıyorsa oraya bir yer yapmak ve düşmemizi engellemek.Oyunda verdiğin uğraşmaları en basitinden spawnpoint ayarlansaydı pek bir sorunla karşılaşmazdın.Koertik güzel anlatmış haritanın her şeyini anlatmış.Bende haritana 2/10 veriyorum o 2 puan ise 1 i haritayı uğraşmak 1 i ise siteye konmuş olması.

 6. MGMA

  Kusura bakmayın ilk haritam başka birşey bulamadım. Diğer haritamda sizlerin dediğine göre yapmayı deniyeceğim

 7. nacho

  valla map güzel güzelde ben ne trol gördüm ne de başka buton ilk tahmin ettiğim yerlerin hepsinden doğru buton çıktı ilk 4 haritayı geçmem 2 dakika falan sürmedi nerdeyse yani biraz daha zor yerlere katsaydın keşke butonları çok çabuk bitirdim mapi yinede iyi olmuş eline sağlık

Bir yorum yaz