7 Kule Bölgesi Macera Haritası
Uyumluluk: 1.12.2 Yapımcı: gorkem_

7 Kule Bölgesi Macera Map Hakkında

gorkem_ tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş, Türkçe seslendirmeli süper bir macera haritası.

Yapımcı Açıklaması: Hikaye Hikayemiz bir köyde Serkan adlı karakteri konu almaktadır. Serkan’ın babasından miras kalan bir kan elması vardır. Ve babası bu elması ne olursa olsun köyde evinin içinde tutmasını, sonsuza dek korumasını söyler. Fakat bir gün bu elmas gizemli bir kişi tarafından çalınır. Bunun üzerine tüm köy halkı taşa dönüşür. Serkan elmasın çalındığını fark eder ve onu geri almak için köyde bulunan 7 farklı dünyada zorlu görevler ile baş etmesi gerekmektedir. Serkan kararlıdır ve ne olursa olsun o elması alacaktır. Oynanış Oynanış olarak 7 farklı dünya var.(Tüm dünyaların resmi koyulmadı) Her dünyada bir kilit sistemi bulunuyor. (Bu kilit sistemleri soldan sağa şeklinde olmak üzere, o dünyada bulacağınız özel blokları bu deliklere yerleştirdikten sonra yanındaki kilit bölmesi açılır. Tüm bölmelere özel bloklar yerleştirildikten sonra kapıların kilidi açılacaktır. Kilit sistemine ait resim mevcuttur) Her dünyada farkı farklı görevler ve gizlenmiş sandıklar mevcut. Bunlar sayesinde o kilit yuvalarına yerleştirilebilen bloklar kazanıyoruz. Bu bloklar ile kilidin istediği sayıda blok bulup takarsak bir kapı açılıyor ve bu kapıdan geçerek o dünyaya ait Boss ile savaşıyoruz. Her bossu öldürdükten sonra kalbi düşmekte ve tüm Bossların kalbi toplanmak zorunlu. Çünkü son bölüm olan 7 kule bölgesinden geçmek için her bossun kalbine ihtiyacınız olacak. Oynanış süresi ortalama 1.5-2 saattir. Tekrar aynı dünyalara, marketini kullanmak için geri dönülebilir. (Fakat slotlar tekrar doğmaz) Ekonomi Sistemi Oyunda marketler mevcut. Farklı silahlar,zırhlar,iksirler, satılıyor fakat altın para karşılığında. Bu altın paralar dünyalardaki canavarlardan,bosslardan ve bazı sandıklardan lootlanarak elde edilebilir. Her dünyada canavarlar ve bosslar güçlendiği için eşyalarımızıda geliştirmemiz gerektiği için böyle bir sistem yapmak bizim açımızdan daha mantıklı diye düşündük.

Emeği Geçenler: Senarist gorkem_ – Mimar gorkem_ Sultan_Sami Winchester – Texture Pack & Command Block gorkem_ – Seslendirme gorkem_ (Görev,Bosslar) Yavuz Selim Sağlam (3.Kişi) Resul Bey (Ana Karakter) Fuxury (Görev) Sultan_Sami (Görev) — Türkçe seslendirme mevcuttur. – Oyun içindeki ayarları yapmayı ihmal etmeyin. – Oyunun ekonomi sistemi tek kişi olarak ayarlıdır.

7 Kule Bölgesi Macera Haritası Resimleri

7 Kule Bölgesi Macera Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden 7 Kule Bölgesi Macera seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

7 Kule Bölgesi Macera Map İndir

7 Kule Bölgesi Macera Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , ,

Eklenme:
23 Kasım 2019

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. Minecraft Oyuncusu

  HARİKA OLMUŞ KURUCUNUN ELLERİNE SAĞLIK!?

 2. Vefa

  Harita cok guzel lakin pamuk blogu topladigimiz yerde takili kaldim sandiklari buldum nereden nasil gecicez bulamadim gorevde yok yardimci olurmusunuz

 3. Kadir

  Oyun çalışmıyor oyuna giriyorum hiç ses yok tahtada sıkışmış bir şekildeyim ölüyorum

 4. gorkem_

  @Vefa
  Öncelikle 4 adet pamuk bloğu bulmanız gerekiyor, bu blokları aşağı katta merdivenden indikten sonra hemen sağda ki kapıda bulunan kilit bölmelerine yerleştirip açılan tuzaklı kapıdan aşağı atlamanız gerekir.

 5. gorkem_

  @Kadir
  Tahtada birkaç saniye sıkıştıktan sonra kalan komutlar devreye girmiyor ise görüş mesafesini haritanın istediği seviye yapmaman dan kaynaklanıyor olabilir. Lütfen ayarlar kitabında ki tüm ayarları eksiksiz uyguladığından emin ol.

 6. arda köse

  ben altın bloğu bulamıyom yardımmm

Bir yorum yaz