Örümcek Kraliçe yerine bir insan bir canavar rolünü yerleştirerek Minecraft konusu oyuncu rolünü tersine çevirir.Örümcek Kraliçe olarak, karanlıkta daha iyi görmek sadık bir hayvan gibi klasik Dev Örümcek mafya kontrol altına almak ve hatta tehlikeden korumak için dört yeni örümcekler oluşturmak mümkün olacak! 4.0 sürümü ile, örneğin suda yaşayan ahtapot, korkunç Jack Kabak-Kafa ve hatta rakip kraliçe gibi yeni çetelerin bulacaksınız.

Duvarlara tırmanmaya canavarlar ve hayvanları yakalamak, hatta duvarlar ve tavanlar sallan bir webslinger oluşturmak için dokuma kullanın! Ordu komuta ve yerden bir yere taşımak için Spider Bait kullanın. Büyük arı kovanlarına bulun ve onlara bazı bal için açık kırmak, ancak öfkeli arılar dikkat!

Kalbinizin içeriğe karanlık keşfedin. Onları kalpleri, kafatasları ve beyinleri vererek iskeletler, sürüngen ve zombiler ile arkadaş olun.Gece yaratıkları dost! Hava sağ onları seçerek sulu sinekler üzerinde Snack, ama öfkeli eşek için uyanık olmak. İnsanlarda Savaşı fitil bantları ya da onlarla arkadaş olmak. Bir ordu ve bir aile yarat! Bugün bir canavar olun.

The Spider Queen ile ilgili bazı videolar:

 

 

>>>>>>>>>> The Spider Queen İNDİR <<<<<<<<<<

The Spider Queen hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

The Spider Queen modunu yaratan Djoslin’e teşekkür ederiz.

Mod hakkındaki bilgiyi türkçeye çeviren: Creeper

Etiketler:
, ,

Eklenme:
08 Nisan 2013

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

  1. berat

    belki bir mod olabilir

Bir yorum yaz