SkyCrack Parkur Haritası
Uyumluluk: 1.12.X Yapımcı: EmirGF

SkyCrack Parkur Map Hakkında

EmirGF tarafından yapılıp sitemize gönderilen gökyüzünde geçen bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Harita oynayıp denenmiştir ve hiçbir yeri hatalı değildir. Hatalı sandığınız yerlerin bazılarında görünmez blok vardır, onlardan zıplamak zorundasınız. Yine hatalı sandığınız yerler varsa aslında hata değildir biraz çaba gösterirseniz orayı da geçebilirsiniz. (Zorlandığınız yerlerde hile yapmak serbest.) Harita da kişi sınırı yoktur yani arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. Başlangıç mekanın da efekt seçme kısmı vardır. Buradan bir efekt seçerek arkanızdan efekt çıkmasını sağlayabilirsiniz ve bu arkadaşlarınızla birlikte oynarken hoş durur. Ancak açmanız çok önerilmez çünkü haritanın bazı kısımlarını efekt yüzünden göremeyebilirsiniz. Ayrıca oyuna başlamadan önce ayarları yap seçeneğine yürümeyi unutmayın! Oyun 1.12.x sürümleri içindir. İyi eğlenceler…

SkyCrack Parkur Haritası Resimleri

SkyCrack Parkur Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden SkyCrack Parkur seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

SkyCrack Parkur Map İndir

SkyCrack Parkur Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , , , ,

Eklenme:
04 Şubat 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. xtblackmen

  Güzel bi harita gibi

 2. İbrahim

  Bu tarz haritaları çok seviyorum (örn. Super Muge Parkur) ama neden 1.12 yi seçiyorsunuz yaparken anlamıyorum. Çok gerekli komutlar yok gibi bence 1.8.x neredeyse her konuda 1.10.x ve üstünü sollar

  • Komut

   İbrahim, sebep şu 1.8de tamam çoğu önemli komut geldi ama 1.12.2dede çok fazla önemli datataglar ve komutlar geldi örneğin 1.12.2de bir entitydatanın datasını değiştirirken çok fazla hata alıyordu takıma girmiyordu renk almıyordu gibi ama artık yeni 1.12.2de datatagla birlikte takımada ekleyip bossbardır yok şekilli kruallardır iflen yapabiliyosun. bu sadece 1 örnek ve daha birsürü küçük ve yararlı eklentiler eklendi.

  • İbrahim

   Harita yapımcısı bu yorumu görürse eğer aşağıya Skype adresini yazabilir mi lütfen

 3. Emre

  ellerine sağlık harika olmuş

Bir yorum yazİnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 19

Sohbet

Mineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.