Uyumluluk: 1.12.2, 1.12, 1.11, 1.10.2, 1.9.4, 1.8.9, 1.8, 1.7.10 Yapımcı: dyeogame, csb987

Vanilla-Inspired Teleporters Mod Hakkında

Bu mod oyuna Vanilla mantığına tamamen uyumla yalnızca bir ışınlanma bloğu ekliyor. Bu basit bloğu kullanarak bir şifre belirleyebilir ya da şifre olmadan rahatlıkla iki nokta arasında sürekli ışınlanabilirsiniz. Uzak bir köy bulduğunuzda git gel yapmaya üşeniyorsanız veya kazdığınız madene inip çıkmak çok zamanınızı alıyorsa, bol madenli bir vadi bulduysanız fakat evinize uzaksa bu mod tam sizlik. Işınlanmanız 0.000001 saniye bile sürmüyor ve bloğun yapımı nispeten ucuz. Tek yapmanız gereken ışınlanmak türk porno istediğiniz iki noktaya blokları arka arkaya koymak çünkü ilk koyduğunuz blok, koyacağınız ikinci bloğa otomatik olarak bağlanıyor. Portallarla seyahat yavaş olduğu için Nether’e veya End’e de ışınlanma bloğu (Ender Teleporter) koyarak boyutlar arası seyahat edebilirsiniz.

Vanilla-Inspired Teleporters Mod Nasıl Oynanır?

Mod oyuna yalnızca iki blok ekliyor: Teleporter ve Ender Teleporter. Teleporter standart bloktur ve yapımı daha ucuzdur. Elinize bir Teleporter alın ve ilk konuma yerleştirin (örneğin eviniz). Elinize bir Teleporter daha alın ve ışınlanmak istediğiniz ikinci konuma yerleştirin (örneğin madeninizin en alt katı). Şifre koymadıysanız, yere koyulan her bir ve ikinci bloklar otomatikmen kendi aralarında bağ kurarlar. Böylece koyacağınız başka teleporterler birbirine karışmaz.

Tabii sırayı karıştırmış olabilirsiniz ya da özel Teleporterler yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için bağlantı kurmak istediğiniz birinci teleportere sağ tıklayın. Aşağıdaki menü açılacaktır. Anahtar şeklindeki kutucuğa şifre olarak belirlemek istediğiniz eşyayı yerleştirin. Ardından bağlamak istediğiniz ikinci teleportere gidin ve aynı eşyayı sağ-tık yaparak onun da kutucuğuna yerleştirin. Bu şekilde Teleporterleri bağlamış olursunuz ve her Teleporterin üstüne çıktığınızda sizi şifresi aynı olan diğer teleportere ışınlar.

Ender Teleporter de tıpkı normal Teleporter gibi çalışır. Aralarındaki tek fark Ender Teleporter’in boyutlar arası da çalışabiliyor oluşudur. Ender Teleporter bence çok yararlı çünkü portala ihtiyaç duymadan rokettube boyutlar arasında hızlıca geçiş yapabilmenizi sağlıyor.

Vanilla-Inspired Teleporters Modu İnceleme Videosu

Vanilla-Inspired Teleporters Mod Tarifleri

Teleporter:

Ender Teleporter:

Vanilla-Inspired Teleporters Mod Nasıl Yüklenir?

Uyarı: Bu modun çalışması için Minecraft Forge yüklü olması gerekmektedir!
  1. Modu indirin,
  2. İndirdiğiniz .zip dosyasını Minecraft’ın yüklü olduğu dizindeki “mods” klasörüne kopyalayın (C:/Users/KULLANICI/AppData/Roaming/.minecraft/mods),
  3. Minecraft genellikle ”%AppData%/Roaming/.minecraft/mods” dizininde yüklüdür,
  4. Minecraft’ı başlatın. Vanilla-Inspired Teleporters Modu ile iyi oyunlar.

Vanilla-Inspired Teleporters Mod İndir

Minecraft 1.12.2 için:

Vanilla-Inspired Teleporters Modu indir

Minecraft 1.12 için:

Vanilla-Inspired Teleporters Modu indir

Minecraft 1.11 için:

Vanilla-Inspired Teleporters Modu indir

Minecraft 1.10.2 için:

Vanilla-Inspired Teleporters Modu indir

Minecraft 1.9.4 için:

Vanilla-Inspired Teleporters Modu indir

Minecraft 1.8.9 için:

Vanilla-Inspired Teleporters Modu indir

Minecraft 1.8 için:

Vanilla-Inspired Teleporters Modu indir

Minecraft 1.7.10 için:

Vanilla-Inspired Teleporters Modu indir

Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , ,

Eklenme:
09 Ağustos 2019

Bu yazı tarafından yazıldı.

Eski toprak Minecraft oyuncusu.

Twitter'dan Takip Et

  1. Tekdokunuşvilla

Bir yorum yaz