http://hydra-media.cursecdn.com/minecraft.gamepedia.com/5/5d/Sign.png

Tabelalar üzerlerine yazı yazabileceğimiz Minecraft bloklarıdır. Bu yazıda tabela tarifini ve ne şekilde kullanabileceğiniz okuyabilirsiniz.

Tabela Tarifi, Tabela Nasıl Yapılır?
Tabela yapmak için 6 tahta bloğa ve 1 çubuğa ihtiyacınız var. Bu malzemeleri çalışma masasına alttaki gibi yerleştirerek 3 adet tabela yapabilirsiniz.
http://www.minecraftcrafting.info/imgs/craft_sign_new.png
Tabela Nasıl Kullanılır?
Yaptığınız tabelaları elinize aldıktan sonra koymak istediğiniz yere sağ tıklayarak yerleştirebilirsiniz. Daha sonra bu koyduğunuz tabelanın üzerine sağ tıklayarak üzerine yazı yazabilirsiniz. Tabelaları dünyanızda yön göstermek için kullanabilirsiniz.

Table tarifi ve diğer tüm eşyaların yapımını buradan görebilirsiniz.

Etiketler:
, , , ,

Eklenme:
25 Aralık 2013

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. M-i-n-e-c-r-a-f-t

  yeni başlayanlar için tavsiye survivalda su altı evi yapmak için 2 tahta blok üstüste ve 2. bolağa tabela koyun 1 blokluk hava oluşur böyle böyle bir ev yapabilirsiniz

 2. Sanane

  Bazı serverlarda özel eşyanızı da kilitlemek için kullanılabilir.

 3. arkadaşlar bazıları tabelaya birinin isminmi yazınca onun kafası oluyor diyorlar kendi ismimi yazıyorum olmuyo nasıl yappılıyor kaf a lütfen yadım edinn

 4. tabela

  Teşekkürler bilgi için. Güzel bilgiler

 5. UYARI

  Yeni başlayanlar için söylüyorum. Eğer tabela yapmayı bilmiyorsanız yukarıda resmi var. Ama tabelaya yapabilmek için bir çalışma masasına ihtiyacımız var. Çalışma masası yapabilmek ilk e tuşuna basın sonra 2×2 şeklinde koyuyoruz. Eğer anlamayan varsa bana sorabilir.

Bir yorum yaz