Uyumluluk: 1.13 Yapımcı: EmirGF, Borhan23

Plants vs Zombies Map Hakkında

EmirGF ve Borhan23 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir oyun haritası. Oldukça sevilen oyun Plants vs Zombies oyununun minecrafta uyarlanmış hali.

Yapımcı Açıklaması: Plants vs Zombies oyununu minecraft 1.13’te oynamayı ister miydiniz? O zaman oynanışı çok iyi olan bu haritayı indirmelisiniz. Haritadaki tek sorun bitkilerin görünüşü için bir kaynak paketi yapmamamız. Ancak yine de oynamanızı tavsiye ederiz. Kaynak paketi olarak sadece ses paketi var ve o da indireceğiniz haritanın içinde olacak. Eğlenmenizi umuyorum. İnşAllah bir sonraki sürümlerde görünüşleriyle beraber yaparız 🙂

BİTKİLER: PeaShooter = Zombilere bezelye fırlatır. SunFlower = Birkaç saniye arayla güneş verir. CherryBomb = Etrafındaki zombileri patlatır. Wall-nut = Zombilerin bunu yemesi uzun sürer. Duvar görevi görür. SnowPea = Zombilere donmuş bezelye fırlatır. Zombileri yavaşlatır. Chomper = Yanındaki zombiyi yer. Çiğneme esnasında savunmasızdır. Repeater = Zombilere x2 bezelye fırlatır. Jalapeno = Kendi satırındaki tüm zombileri patlatır. TorchWood = Üstünden geçen bezelyelere ateş verir ve bezelyelerin hasarını ikiye katlar. Bu donmuş bezelyeler için geçerli değildir. ZOMBİLER: —————— Normal zombi = 100 can Koni (balkabağı) zombi = 280 can Kova (demir blok) zombi = 650 can Futbolcu zombi = 800 can (normalden daha hızlı hareket eder.)

Plants vs Zombies Haritası Resimleri

Plants vs Zombies Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Plants vs Zombies seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Plants vs Zombies Map İndir

Plants vs Zombies Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , ,

Eklenme:
04 Kasım 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. EFK

  Bu harita neden sitede gözükmüyor la :d

 2. han kanal

  bu map’in oyunu var bende

 3. abi oyun efsane tek diyebileceğim bu (mineturk efsanesin)

Bir yorum yaz