Yapımcı: ErQy571, Sarsar15

OvoGames COOP Map Hakkında

Uzun bir aradan sonra haritalar eklenmeye başladı 🙂 ErQy571 ve Sarsar15 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir mini games haritası. Umarım sizde beğenirsiniz.

Yapımcı Açıklaması: Arkadaşlarınızla 1v1 olarak kapışabileceğiniz muhteşem bir maple karşınızdayım! Mapi arkadaşım ile beraber sadece ikimiz yaptık. Umarım mapi beğenirsiniz. Map hakkında özellikler Mapte toplam 6 minigame vardır bunlar; X-O-X — 1 Hizli Parkur — 2 Gökkuşağı Koşusu — 3 Lava Dokunma — 4 Duvari Doldur — 5 Savunma — 6 Oyunların çalışma mantığı X-O-X Günümüz x-o-x oyunudur. X veya O tarafından biri yan, çapraz, sağa, sola, aşağı veya yukarı şeklinde 3 adet yan yana gelirse kazanır. Hizli Parkur Hiz 3 verilir ve önünüzdeki kolay parkuru yapmanız istenir. Aman düşmeyin, finishe ilk varan kazanır. Gökkuşağı Koşusu En eğlenceli oyunlardan biridir, en sona arkadaşınız ile birlikte kapışarak gidersiniz. Açılan pistonlar ve cobwebler gitmenizi zorlaştıracaktır. Sona ilk varan kazanır (yeşil çizgiyi geçen) Lava Dokunma Hız 3 verilir, altınızdaki bloklar kırılır ve lava düşmemeye çalışırsınız. Eğer lava düşerseniz oyun biter. Yukarda kalan kazanır, yada en son ölen 😀 Duvari Doldur Önünüze farklı duvarlar gelir ve size verilen bloklarla bu duvarlar içindeki boşluklar doldurmanız istenir. Savunma Tepenizden kafanıza oklar yağar, oklar size isabet ederse oyunu kaybedersiniz. Fakat endişelenmeyin, her raunt başında güvenli iki adet nokta vardır. Birbirinize vuramazsınız fakat birbirinizi ittirebilirsiniz. Oklar altında kalmadan kazanmaya çalışın 😀 Evet oyunların açıklaması bu.

OvoGames COOP Haritası Resimleri

OvoGames COOP Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden OvoGames COOP seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

OvoGames COOP Map İndir

OvoGames COOP Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , ,

Eklenme:
05 Eylül 2017

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. Eray Öztürk

  Sürüm ?

 2. Berkay Çelebi

  Gökkuşağı kısmında pc gg oluyodu yav.

  Bu arada sürüm soranlar için:1.12

 3. andersonmat

  Bişey dicem ama yapımcı bana kızmasın, o sistemler için baya işsiz olmak lazım 😀

 4. kiterok

  Ben indirme linkine tıkladım ve indireceğim site açıldı.O sitede indirmeye tıkladığımda superonline güvenli internet sayfayı engelliyor ve indirme duruyor.Nedenini bilen varsa söyleyebilir mi ?

 5. kiterok

  Bu arada adminim günde kaç harita inceliyorsunuz söylemeniz mümkün mü ?

 6. kiterok

  Sizin gibi harita yapımcılarını görünce az da olas rahatlıyorum.Bir orijinallik arayışında olan, haritayı oynayacak kişiyi nasıl eğlendirebileceği üzerinde düşünüp çalışan ve düşündüğünü yaparken “ay bunla kim uğraşır” demeyen yapımcıları görmek beni gerçekten rahatlatıyor.Ellerinize sağlık.

 7. ErQy571

  Arkadaşlar, desteğiniz için çok teşekkur ederiz. Mapimizin ikincisi yoldadır. Takipte kalın, küçük bir spoiler. Daha çok mod ve busefer modları siz seçiceksiniz! 🙂

Bir yorum yaz