Uyumluluk: 1.8 Yapımcı: Kişnek At

Martin’in Maceraları Map Hakkında

Kişnek At tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir macera harita.

Yapımcı Açıklaması: Merhabalar Ben Kişnek At Sizlerle beraber yepyeni bir seriye başlıyoruz. Serimizin Adı “Martin’in Maceraları” bu seride çok eğleneceğinizi umuyorum.Hikaye : Martin’in dostu Tony Martin’i evine davet eder , Martin Tony’nin evine geldiğinde Tony ona, Sezar senin hakkında kötü şeyler söyledi. Demeye başlar ve bizde Sezarla yüzleşmek için bir yola çıkarız. Kurallar- Blok Kırmayın- Kesinlikle 1.8’de oynayın -Gamemode almayın ( zorlanırsanız alabilirsiniz ) İyi oyunlar :)- Haritanın zorluğunu Değiştirmeyin.- Spawnpointleri yatakta alın

Martin’in Maceraları Haritası Resimleri

Martin’in Maceraları Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Martin’in Maceraları seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Martin’in Maceraları Map İndir

Martin’in Maceraları Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , ,

Eklenme:
20 Temmuz 2020

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. MrCagriBurak

  Sonunda bekledigim harita

 2. MrCagriBurak

  Kısa olmuş harita

 3. Şey selam kişnek at bu seriyi büyütmek güzel bir fikir olabilir lütfen devam et!

 4. Batuhan Efe Sayın

  selam dostum mapi oynadım
  güzel olmuş soru cvp biraz daha uzun olsaymış keşke ama map iyiydi
  7/10 😀

 5. Abdülbaki

  beğendim ama keloğlan massalrının bitmesine üzüldüm:( devamını getir lütfen kişnek att!!!!

 6. ÇikolatalıHelva

  Keloğlan Maceralarından sonra şahsen Martin’in Maceraları için çokta heyecanlanmadım. Zaten Keloğlan Maceralarından çok haz etmiyordum, isim benzerliğinden dolayı da bu harita Çin malı Keloğlan Maceraları gibi hissetmiştim.
  Ki öyle zaten.

  İlk öncelikle hikayeyi beğenmedim. Hikayeyi diyalog ile özetlemem gerekirse: “Tony: Ya kanka geçen Sezar diye biri geldi senin hakkında kötü şeyler dedi. Neden gidip onun oyunlarını geçip onunla savaşmıyorsun? Martin : Tm”
  Bir de bu hikayenin üstüne saçma sapan bir final eklenmiş. Oyunlarını geçtik diye hiçbir şey olmamış gibi serbest bırakıyorlar.

  Bölümlere gelirsek burası daha da kötü. İlk öncelikle haritada bulunan oyunların hiçbiri zor değil. Hiçbirinde “Ya burada ölebilirim, daha dikkatli oynayayım bari” demedim. Arenayı geçtim parkur bile zor değil. Herkesin yapabileceği inanılmaz basit bir parkur. Ayrıca bu haritaya özgü, zihinlerde yer etmesini sağlayacak hiçbir oyun yok. Hepsi alışılmış, önceden en az bir kere oynadığınız oyunlar. Ayrıca Soru – Cevap kısmını neden bu haritaya ekliyorsunuz? Hikayeden bağımsız sizin 3 dakikanızı almak isteyen bir oyun sadece. Üstüne birde niyeyse 4. Duvarı yıkıyor. Ne gerek var? Ayrıca bunda da Buton Bulmaca var. Tabi ki de yapmadan geçtim. Boşuna zaman kaybı sadece.

  Mimari anlamda çok özel bir şey yok. Ayrıca yine yataklı spawnpoint sistemi var ama yapımcının bu konuda riske girmemesini anlayabildiğimden o konuda bir şey demiyorum.

  Evet, oldukça negatif bir inceleme yazdım. “Kişnek At” bu yazıdan sonra kırılabilir, ama şahsen bu kadar basit ve ezbere bir harita yaparsa bende bu kadar negatif konuşurum. Ha tabi ki de bir sonraki haritalarda bunları düzeltip benim beğendim ve daha pozitif incelemeler yazdığım bir seri haline gelebilir. Mâlum yapımcı bu serininde uzun soluklu olacağını belirtti. Umarım bu seri daha iyi olur

  Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim ve iyi günler dilerim.

 7. PROGAMETR1

  LÜTFEN 2 CİSİ GELSİN VİDEO ÇEKTİM DEVAMINI BEKLİYORUM 🙂

 8. Oyuncu

  Bu oyun steve maceralarına benziyor desem yalan olur.Tıpa tıp aynısı bildiğin.Üstelik öldüğünde lobiye ışınlıyor sıkıntılı.Yani bu oyunu sevmedim,biraz daha geliştirilmesi gerek!

 9. Hamza

  Merhaba seriyi çok beğendim çok güzeldi ve eğlenceliydi lütfen 2 gelsin lütfen görevler birazda zorlaşsın ve birazda uzun olsun çok kısa geldi bana 2 inci seriyi en kısa zamanda bekliyoruz iyi günler 🙂

Bir yorum yaz