Uyumluluk: 1.9.2 Yapımcı: DrivesGOLD

Driveladon 2 Map Hakkında

DrivesGOLD tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir şehir haritası. Önceki Driveladon haritasının geliştirilmiş sürümü.

Yapımcı Açıklaması: İlk Driveladon haritasında olmayan yapılar vardı bu 2 de ekledim merak etmeyin! olmayanların dışında yeni şeylerde ekledim Driveladon 3 de tabelada yazan yapılar yapılacak fakat beklemek sıkıntı olmaz haritada olanlar itfaiye modern ev hava limanı gelişimi (modern ev bir tane değil) ferrari araba pazarının içine ferrari modeli eklendi ilk kısım hikayeli başlıyor fakat hikaye kısa ama hikaye bitiminde istedinizi yapın Roleplay film size kalmış

Driveladon 2 Haritası Resimleri

Driveladon 2 Haritası Nasıl Yüklenir?

  1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
  2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
  3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Driveladon 2 seçerek oynayabilirsiniz,
  4. İyi oyunlar.

Driveladon 2 Map İndir

Driveladon 2 Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , ,

Eklenme:
01 Mart 2020

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

  1. Hiç iyi değil napcamı anlamadım hastanede odolara bakdım yarım saat meğer odalarda bi şey yokmuş dışarı çıkınca bi bakdım her yer karma karışık şyle düşünün evlerden labirent gibi bişey çok boğuk bir havası var

Bir yorum yaz

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 90

SohbetMineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 192939760626 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=192939760626 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.