Uyumluluk: 1.8.7 Yapımcı: IJAMinecraft

Pumpkin-Boss-Command-Block.jpg

Balkabağı Boss Komutu Hakkında

Uzun bir süre aradan sonra, yeni mod eklemektense yep yeni kategorimiz olan “Minecraft Komutları” bölümüne bir yazı yazayım dedim. Kategorimizin ilk komutu Balkabağı Canavarı. Alttaki komutulu anlatıldığı gibi uyguladığınızda karşınıza acımasız bir balkabağı çıkıyor. Bakalım ne kadar sürede onu yok edebileceksiniz.

Balkabağı Canavarı Komutu Resimleri

balkabagi-1

balkabagi-2

Balkabağı Canavarı Komutu Tanıtım Videosu

Balkabağı Canavarı Komutu Nasıl Yapılır?

 1. Öncelikle kendinize bir komut bloğu vermeniz gerekiyor. Komut bloğu vermek için yazı yazma bölümüne /give @p command_block yazın ve ENTER‘a basın.
 2. 3 tane komut bloğuna ihtiyacımız var. Komut bloklarınızı üst üste gelecek şekilde bir yere koyun.
 3. Aşağıdan indirdiğiniz komutları sırasıyla: 1.komutu en alttaki komut bloğuna, 2. komutu ortadaki komut bloğuna ve 3. komutu en tepedeki komut bloğuna kopyalayıp yapıştırmalısınız. ( Komut sayısına göre bu adımları tekrarlayabilir veya azaltabilirsiniz. Mesela sadece 1 komut varsa 1 blok yeterli olur. )
 4. Son olarak en alttaki komut bloğunu kızıltaş ile aktive etmeniz gerekiyor.

Balkabağı Canavarı Komutu İndir

Minecraft Balkabağı Canavarı Komutu indir

Etiketler:
, , , , , ,

Eklenme:
08 Kasım 2015

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. iyi bir boss ve iyi bir komut

 2. ilk yorum bu arada

  -ÇATAL BIÇAK SETİ-

 3. aybars

  Guzel iyi video turkce olsa daha iyi

 4. Berkay

  yeni bir kategori eklenmesi çok iyi oldu admin 🙂 benimde elimde zorlu kaçış serisinde kullandığım eşya ve şehir komutları var onları uyun olduğum bir anda siteye ekleyeceğim 🙂

 5. Berkay

  beyler sadece havada ateş oluyor böyle blok olmadan havada ateş duruyo her tarafı arayın 5 tane olcak the fire was smothered’a benzer bi yazı cıkacak. sonra onları smothered(lol) yaptıktan sonra Balkabağı Canavarı ile kapışabilirsiniz.DİKKAT:ÇOK GÜÇLÜDÜR! VE KOLAY ÖLMEZ

 6. bana bana

  patternt ne ?

 7. adsız

  dünyanın en güzel komutu

 8. Ahmet07

  boss u bulamadım

 9. altanoguz

  Eylenceliymis komut

 10. Bence Komutu indirmek biraz saçma olmuş ama yinede güzel bir komut

 11. sadssads549

  çok iyi

 12. Ceyhun Ceylan

  Abicim bu nedir yauv? Bunun oluşturulması yokmu? birinci soru bu 2.cisi ise Komutu kopyalıyom Defter Txt de cıkıyo /summon MinecartCommandBlock yazıyor bunu kopyalama hariç onlarımı kopyalıcam bilmiom yanınada kızıltaş bloğu koyuyom diyoki Bilinmeyen Komut için /help diyor. Komut unuz bozukmu? NE mod map kuruyorumda Şu Kızıltaş Komut Ailesini ogrenemedim yaa. Yardim Admin hiç yorumlarımıza bakmıyor Kusur ile bakmıyom admin! Kurdugun sitenin binbir çeşiti güzelde şu komutları b*k götürüyor! Bu site gözümden düştü. Mc evinin bugra abinin kanalına girdim salag Mineturk.com ailesi!

Bir yorum yaz