Uyumluluk: 1.12.2, 1.12 Yapımcı: ITAY KRIPS

82 Rooms Parkour Map Hakkında

82 odadan oluş oldukça büyük bir parkur haritası. Her odanın kendi göre bir zorluğu var. Tüm odaları acaba geçebilecek misiniz?

82 Rooms Parkour Haritası Resimleri

82 Rooms Parkour Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden 82 Rooms Parkour seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

82 Rooms Parkour Map İndir

82 Rooms Parkour Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , ,

Eklenme:
17 Haziran 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. İzzet

  Çok güzel bir uygulama

 2. güzel harita sonda hata var düzelttim

 3. Koertik

  Kolay ve küçük parkurlardan oluşsan uzun bir harita. Bence parkur haritalarının nasıl yapılması gerektiğini kavrayan bir arkadaş fakat haritada çok fazla bug var. Bağzı odalarda düşme ihtimaliniz çok düşük olduğu için geri çıkmamıza yarayacak herhangi bir şey koyulmamış. /spawnpoint @p komutunda da bir arıza çıktı. Bu komut oyuncuların spawn olma noktalarını, oyuncuların basınç plakalarına bastıkları anda bulundukları konuma göre belirliyor. Hemen önünde hiçbir block bulunmayan bir spawnpoint çekme yerine, boşluğa daha yakın durarak basarsanız ve ölürseniz, boşlukta doğar ve boşluğa düşersiniz. Bu arızayı engellemek için spawnpoint komutunu yazarken koordinatları da yazmalıydı arkadaşımız. Bir de haritanın dışını görebileceğimiz boşluklar bırakması hoşuma gitmedi. Kapalı bi alanda yapılmalıydı harita.
  Haritadaki küçük kısımlar gerçekten kolay ve harita bunun sayesinde akıcı bir biçimde ilerliyor. Bu sayede sıkılmıyoruz. En azından ben sıkılmıyorum. Genelde parkurlar kolay olsa da bağzı odacıklar fazla zor yapılmış.
  Odacıkların belirli temalar içerisinde ayrılması gerekirdi. Aslında bu kurala biraz uyulmuş fakat kafalar ile parkur, camlar ile parkur şeklinde ayırılmış. Parkur haritalarında yapılması gereken bu değil. Bağzı temalar belirleyip onlar ile ilgili yapılar yaparak o yapıların arasından, üzerinden, altından vs. geçmemiz istenmeli. Bu sayede yapılan yapıları izleyerek ve yapımcının bizler için yapılar arasında açtığı yolları bularak eğlenebiliriz. Bu haritada pek bunu göremedim.
  Kısacası herhangi bir teması yok. Bağzı odalar gereksiz zor yapılmış. Haritada çok fazla bug var. Buildine daha özen gösterilmeliydi. 4/10

 4. Koertik

  Adminim bu tür hatalı haritlarda sorunlar çok küçük şeyler oluyor. Bunları düzeltip siteye koyabilir misiniz.? Sizi çok uğraştırmaz zaten.

 5. Abbas Genç

  haritayı indire basınca abuk subuk yerlere atıyor. şu linkleri adam akılı düzeltin artık

  • Koertik

   haritayı indire tkladıktan sonra yeni çıkan sekmeye git ve 5-6 sn bekle. Sağ üst köşede “SKIP AD” adlı bir bölüm var. Onda tıkla ve yeni çıkan sekmeye git. eski sekmede başka şeyler açılabilir orayı kapat. Yeni sekmede de 5-6 sn beklersen karşına indirme butonu çıkacaktır. Linklerden bir sorun olduğunu zannetmiyorum.

 6. YarrakBombası

  Linkte hata var inmiyo

 7. Burak Taha Erdoğan

  Link SIÇIK DÜZELT,N

 8. SAMETBEYBURGU

  Bu arada kardeşimiz 7 yaşında hata olması normal.

 9. Yusuf

  Çok iyi

 10. utku

  linke tıklayınca abuk subuk yerlere atıyor düzeltin artık

 11. İndiremeyenler sayfanın en üstüne çıkın ondan sonra resimlerden aşağı inin orda 82 rooms haritasını indirin yazıyo ona tıklayın karşınıza reklam gelicektir reklam gelmeyen varsa o indiriliyo demektir karşısına reklam çıkanlar biraz beklesin ve sağ üstte reklamı geç diyo ona tıklasın ondan sonra bir sayfaya atıyo ordan indir diyin indikten sonra windows tuşuna basıp ya da ctrl+r yapıp oraya %appdata% yazsın bir ekran gelecektir ordan en üstte minecraft yazıyo ona tıklayın açıldıktan sonra saves e tıklayın saves i açın ve indirdiğiniz dosyayı içine atın oyunu açın ve oynamaya hazırsınız ama sürümüne dikkat edin

 12. lütfen yardım et admin nasıl kuracam

Bir yorum yaz