Chica Bonita Skini

Chica Bonita Skini

Chica Bonita Skin
Chica Bonita Skin

Chica Bonita Skinini indirmek ve Minecraft’ta kullanmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Chica Bonita Skini Nasıl Yüklenir?

 1. İlk önce skini indirin,
 2. minecraft.net adresini ziyaret edin ve giriş yapın,
 3. Yukarıdaki menüden Profile’e tıklayın,
 4. Gözat’a tıkladıktan sonra indirdiğiniz PNG dosyasını seçin ve Upload’a tıklayın.
 5. Yeni skininiz ile iyi oyunlar.

Chica Bonita Skin İndir

Chica Bonita Skini indir

Geilon Skini

Geilon Skin
Geilon Skin

Geilon Skinini indirmek ve Minecraft’ta kullanmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Geilon Skini Nasıl Yüklenir?

 1. İlk önce skini indirin,
 2. minecraft.net adresini ziyaret edin ve giriş yapın,
 3. Yukarıdaki menüden Profile’e tıklayın,
 4. Gözat’a tıkladıktan sonra indirdiğiniz PNG dosyasını seçin ve Upload’a tıklayın.
 5. Yeni skininiz ile iyi oyunlar.

Geilon Skin İndir

Geilon Skini indir

Butonlar Haritası

Butonlar Map Hakkında

Berkay Çelebi tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir buton bulma haritası.

Yapımcı Açıklaması: Merhabalar, bugün sizinle bir buton bulma haritasıyla karşınızdayım. Daha önce’de buraya bir map yüklemiştim adı’da 0 Candı. Herkesde beğenmiş tekrar onun için teşekkürler 2.harita yakında çıkacak. Bu seferde “neden kendi buton bulma mapim burda olmasın ?” dedim ve bu haritayı buraya yükledim. İnşallah beğenilir. Versiyon:1.8.7 Kurallar:Gm 1,0 ve 3 yasak,neyse geri kalanı aklıma gelmiyor oyun içinden öğrenirsiniz 😀

Devamı burada…

Replay Modu

Replay Mod Hakkında

Bu mod ile, minecraft oynarken çeşitli özelliklerde video kaydı yapabiliyorsunuz, bu kaydı oyun içinde izleyebiliyorsunuz. Serverlerde çok oyunculu olarak da kayıt yapılabiliyor ve bu kayıtlarda oyunu diğer oyuncuların gözünden izleyebiliyorsunuz. Youtubeda ki  360° videoları seyretmişsinizdir, bu mod ile 360° videolar oluşturup Youtube’a yükleyebiliyorsunuz. 3D, Sanal gerçeklik, 360° video gibi çeşitli video render seçenekleri mevcut.

 

Mod bize minecraftta video kaydetmek için harika seçenekler sunuyor, ve kayıt dosyaları da fazla yer kaplamıyor. Bu dehşet  mod ile muhteşem, dehşet videolar hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca Replay Center ‘a kaydınızı yükleyebilir veya diğer oyuncuların oluşturdukları kayıtlara bakabilirsiniz.

Devamı burada…

New World Survival Haritası

New World Survival Map Hakkında

New World Survivlar haritasında 32×32 boyutlarındaki skyblock benzeri dünyalarda hayatta kalmanız gerekiyor. Haritanın en büyük özelliği, her yeni başlattığınızda rasgele bir dünya oluşturması. Her dünya 5-10 saat hayatta kalma oynama keyfi sunuyor. Rasgele oluşan dünyaların kendine has madenleri, ovaları, zindanları, mobları ve daha birçok şeyi oluyor. Survival severlerin mutlaka oynaması gereken bir harita.

Devamı burada…

Dragon Mounts Modu

Dragon Mounts Mod Hakkında

Dragon Mounts Modu ejderhaları büyütmenizi, evcilleştirmenizi ve onlarla uçmanızı sağlıyor. Onları evcilleştirdiğinizde hayatları pahasına sizleri koruyorlar. Ender dragondan gelen kullanışsız yumurtaları artık ejderha yaratmak için kullanabiliyoruz. Tek yapmamız gereken yumurtayı bir yere yerleştirip sağ tıklamak. Bir dragonu nasıl yetiştirip uçulabilir hali geçtirebileceğinizi yazının devamında okuyabilirsiniz.

Devamı burada…

AAT Parkur Haritası

AAT Parkur Map Hakkında

Abdullah Ayber Türkmen tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Bu haritanın adının anlamı yapan kişin adı ve soyadıdır. Harita 1.8.8 sürümünde oynanabilir. 1 veya 1 den fazla kişi ile oynanabilir. 8 adet parkur vardır. Bunlar: Orman,çöl,maden,deniz,mantar biyomu,nether,end ve bonustur. Her parkurda 1 adet puan vardır ancak bu puanlar çok gizli yerlerdedir. Puan sistemi sizin sadece hızlıca parkuru bitirmeyi isteyip istemediğinizi ve dikkatinizi ölçer. Her parkurda 1 adet checkpoint vardır. Checkpointten önceki parkurlar kolaydır ama checkpointden sonraki parkurlar zordur. Son parkurdan sonra sizi bitişe yönlendirir. Sonra parkur biter.

Devamı burada…

Zorlu Kaçış 4 Haritası

Zorlu Kaçış 4 Map Hakkında

Skyber tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Zorlu Kaçış serisinin 4. bölümü karşınızda. 1., 2. ve 3. bölümleri sevenler bunuda beğeneklerine eminim.

Yapımcı Açıklaması: Skype den gelen yoğun istek üzerine adını koyduğunuz Efsane seri, Zorlu kaçış 4 ile devam ediyor. 1.8 sürümü ile oynayın. Bir çoğunuzun hatırlayacağı üzere Zorlu kaçış 3 deki maceramızda yakıt sızıntısı nedeniyle patlama sırasında ölmüştük, en azından herkes öyle zannetti, ancak bu bizim kaçmamız için kolay bir zemin hazırlarken sınır polislerine yakalandık. Yeni şehirde hayatımızı düzene sokabilmemiz için sahte kimliğe ihtiyacımız var. Polisler bizi bulmadan başara bilecek miyiz ?

Devamı burada…

Yasak Parkur 3

Yasak Parkur 3 Map Hakkında

zReverse tarafından yapılıp mineturk’e gönderilen Yasak Parkur serinin son bölümü karşınızda. 1. ve 2. bölümlerini sevenler bunuda beğeneceklerine eminim.

Yapımcı Açıklaması: Yasak Parkur serisinin son bölümüdür. Kolay – Orta – Zor olmak üzere 3 adet zorluk vardır hepsi bitince haritayı bitirmiş olursunuz. 1.8de oynayınız aksi takdirde komut bloklarında sıkıntı çıkabilir. Optifine ile oynayabilirsiniz.

Devamı burada…

Gökyüzü Adaları Haritası

Gökyüzü Adaları Map Hakkında

Birçok adadan oluşan SkyBlock benzeri bu harita Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderildi. Macera ve Skyblock haritası seyenlerin beğeneceği bir harita olmuş. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Yapımcı Açıklaması: Bir gün, uçan adaların bulunduğu bir dünya da uyanırsın ve bu büyük rüya dünyasından uyanabilmenin tek yolu, seni gerçekler alemine geri döndürebilecek bir boyut kapısı inşa etmektir. İstediğin gibi oynayabileceğin bu özgür ve geniş dünyada, büyük kaleler inşa edebilir veya madencilik yaparak oyunu hızlıca kazanma yoluna gidebilirsin. Oyunda iki adet canavar kalesi bulunur. Önerilen ayarlar: Uzaklık mesafesi (+10) ve normal mod da oynayın. Spawnların altında elmas cevherleri bulunur. Haritanın (Sürümü: 1.8) dir.

Devamı burada…

TRParkur v3 Haritası

TRParkur v3 Map Hakkında

TRParkur v1 ve v2’den sonra v3 Sami Tasar tarafından yapılıp sitemize gönderildi.

Yapımcı Açıklaması: Merhabalar TRParkur v3’e eklediğimiz görsel güzellikler dışında parkur uzunluğunda değişiklik yapılmadı… Yine bölüm bölüm parkurlar bulunmakta.. Umarım map’i beğenirsiniz.. İyi oyunlar.. [1.11.x ile oynayın]

Devamı burada…

Laboratuvar Macerası 2 Haritası

Laboratuvar Macerası 2 Map Hakkında

Sitemizde 1.si bulunan Laboratuvar Macerası Haritasının devamı sonunda BKG tarafından yapıldı. Umarım bu macera haritasını da birincisi gibi beğenirsiniz.

Yapımcı Açıklaması: Laboratuvar Macerası adlı haritada Dr.Zuk’un vermiş olduğu testleri geçmiş ve haritanın sonunda Dr.Zuk tarafından bayıltılmıştın. Şimdi ise gözlerini bilinmezliğe açıyorsun. Acaba bu sefer özgürlüğüne ulaşabilecek misin? Not: Haritanın sürümü 1.11.2’dir. Düşük sistemlerde kasma ve hatta daha kötü sorunlar olabilir. Meydana gelebilecek sorunlardan tamamıyle siz sorumlusunuz.

Devamı burada…

Kırım Haritası

Kırım Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Kırım topraklarında geçen bir macera haritası.

Yapımcı Açıklaması: Karadenizin egemenliği için verilen büyük bir mücadele içerisinde yer alan Kırım, tarihi kökünden değiştirecek ve yeni imparatorlukların başkentliğini üstlenecekti. Rusya bu büyük mücadele içerisinde kırımı işgal eder ve sen, bir komutanı öldürerek tarihi tamamen değiştirecek bir adım atmayı hedeflersin. Bu büyük savaşta komutanı öldürüp Kırımı kurtarabilecekmisin ? Harita 1.8 sürümündedir. Uzaklık 10 civarı oynayın Destek veren Herkese teşekkürler.

Devamı burada…

Sevgilini Kurtar 3 Sezon 2 Haritası

Sevgilini Kurtar 3 Sezon 2 Map Hakkında

Sevgilini kurtar haritasının 3. bölümü 2. sezon ile karşınızdayız. Harita tıpkı öncekiler gibi İbrahim Türköz tarafından yapılıp sitemize gönderildi.

Yapımcı Açıklaması: Herkese merhaba ben İbrahim Türköz yani Sevgilini kurtar haritasının Seri sinin yapımcısı. Uzun süreden sonra Sevgilini kurtar serimize devam ediyoruz. Bu bölümden önce diğer bölümleri oynamayı unutmayiniz. Haritamızın baş rolleri Mike,Ashley dir herzamanki gibi Hikayemiz hatrılarsanız eğer Mike Serinin 1. Bölümünde Piskopatların evini patlatmıştı bu yüzden piskopatlar Mike’den intikam almak için yine sevgilisini kaçırttılar yani Ashley’i bu durumda mike yine ashleyi kurtarmanın yollarını arıyor hemde piskopatları öldürüyor. Yani katlediyor Hikayemiz böyle Map de lütfen block kırmayın mapin dışına çıkmayınız Sürüm KESİNLİKLE 1.8’dir yoksa hata çıkar kesinlikle hata olur 1.8 ile girin herzamanki gibi eğlenmeyi unutmayin Harita hakkında düşüncelerinizi bekliyoruz 🙂

Devamı burada…

Pack Nation 70k Animasyonlu PvP Kaynak Paketi

 Pack Nation 70k Animated PvP Resource Pack Logo

Pack Nation 70k Animated PvP Resource Pack Hakkında

Youtube’un en büyük kaynak paketi inceleme kanalı sonunda Pack Nation 70k Animasyonlu PvP Kaynak Paketini duyurdu. Sanırım 2016’nın en beğenilen PvP doku paketi olmaya aday. Animasyonlu zırhlar ve silahlar sizi bekliyor. Kaynak paketinin çizimleri Jaba ve Pack Nation tarafından yapılmış. Deneyin, oynayın, yorumlarınızı yazmayı unutmayın…

Devamı burada…

Deogre Parkur Haritası

Deogre Parkur Map Hakkında

EmrecanBkmzc tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Haritamızda hem parkur hemde hikaye vardır. Osmanlı İmparatorluğu savaşta iken Deogre adında bir genç orduya alınmıştı ve bizanslıların eline düşerek ya ölüm ya parkur seçeneği vardı. Ama Mr.Deogre parkuru seçer kendisi cesaretli ve cesur birisidir her bölümü bitirdiğinizde sandıktaki tüm yünleri toplayınız. O yünler cesaret puanıdır cesaret puanınıza göre oyun sonunda rütbenizi görebilirsiniz. Buildim kötü olduğu için yapamadım pek umarım beğenirsiniz 🙂

Devamı burada…

Parkur Kralı Haritası

Parkur Kralı Map Hakkında

Forumlarda gezerken bulduğum hoş bir parkur mapini sizinle paylaşmak istedim. Bir kaç dakikalığına sorumluluklarınızı unutun, oynanışı ve göze hitap eden şekliyle bu parkur mapinde eğlenin. Tabi son bölüm ne kadar eğlendirirse :D. Dikkat edin eğlenirken iyice sinirleriniz bozulmasın 🙂

Parkur Kralı Haritası ResimleriParkur Kralı Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Parkur Kralı seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Parkur Kralı Map İndir

Parkur Kralı Haritası indir

RPG-Hud Modu

https://i.ytimg.com/vi/BTR2nNNHsrI/maxresdefault.jpg

RPG Hud Modu Hakkında

RPG Hud modu aslında çok basit bir mod. Can ve açlık durum göstergenizi tıpgı RPG oyunlarında olduğu gibi gösteren bir mod. PvP oynayanların oldukça işine yarayacağını düşünüyorum. Mutlaka kurup bir deneyin derim.

Devamı burada…

Yasak Parkur 2 Haritası

Yasak Parkur 2 Map Hakkında

Birinci bölümü sitemizde bulunan Yasak Parkur serisi devam ediyor. 2. Bölümünde 10 bölüm geçilmeyi bekliyor.

Yapımcı Açıklaması: Harita toplamda 10 adet sade ve kolay parkurdan oluşur son 2 tanesinde biraz zorluk eklenmiştir optifine kullanılabilir sürüm 1.8 , tamamen eğlence amaçlı ve sizi krize sokmayan parkurlar vardır harita tek kişiliktir fakat isteyen 2 kişide oynayabilir . 2 kişi oynayacaksanız bazı komutlarda sıkıntı çıkabilir haberiniz olsun.

Devamı burada…

OreSpawn Modu

OreSpawn Mod Logo.jpg

Ore Spawn Mod Hakkında

Birçok minecraft oyuncusu için tüm zamanların en iyi modu olan Ore Spawn Modunu inceliyoruz. Mod oldukça kapsamla, birçok yenilikler ile geliyor. Kız arkadaş, krakenler, mobzilla, yoo cage, kocaman kılıçlar, bir sürü yeni maden çeşidi, muhteşem güçlere sahip dragonlar, bir çok zindan ve boyutlar gibi şeyleri oyuna ekiyor. Modun en iyi taraflarından biri birçok detayı içermesi. Böylece tamamen yeni bir oyun oynuryormuş hissi veriyor. Hatta bazılarına göre yeni oyunda yep yeni bir hayat sunuyor. Kılıcını kap ve yeni maceralara açıl…

Devamı burada…

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 1

Sohbet

Mineturk Youtube Kanalı

Recent Popular Info

About:
MineTurk.com sitesinin Youtube Kanalı'na hoş geldiniz. Bu kanalda mod tanıtımları, haritalar, küçük oyunlar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Abone olarak yeni videolardan anında haberdar olabilirsiniz. :)

Total subscribers:
5.5 thousand

Total uploads:
65

Total upload views:
472.7 thousand