Yasak Parkur 3

Yasak Parkur 3

Yasak Parkur 3 Map Hakkında

zReverse tarafından yapılıp mineturk’e gönderilen Yasak Parkur serinin son bölümü karşınızda. 1. ve 2. bölümlerini sevenler bunuda beğeneceklerine eminim.

Yapımcı Açıklaması: Yasak Parkur serisinin son bölümüdür. Kolay – Orta – Zor olmak üzere 3 adet zorluk vardır hepsi bitince haritayı bitirmiş olursunuz. 1.8de oynayınız aksi takdirde komut bloklarında sıkıntı çıkabilir. Optifine ile oynayabilirsiniz.

Devamı burada…

Gökyüzü Adaları Haritası

Gökyüzü Adaları Map Hakkında

Birçok adadan oluşan SkyBlock benzeri bu harita Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderildi. Macera ve Skyblock haritası seyenlerin beğeneceği bir harita olmuş. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Yapımcı Açıklaması: Bir gün, uçan adaların bulunduğu bir dünya da uyanırsın ve bu büyük rüya dünyasından uyanabilmenin tek yolu, seni gerçekler alemine geri döndürebilecek bir boyut kapısı inşa etmektir. İstediğin gibi oynayabileceğin bu özgür ve geniş dünyada, büyük kaleler inşa edebilir veya madencilik yaparak oyunu hızlıca kazanma yoluna gidebilirsin. Oyunda iki adet canavar kalesi bulunur. Önerilen ayarlar: Uzaklık mesafesi (+10) ve normal mod da oynayın. Spawnların altında elmas cevherleri bulunur. Haritanın (Sürümü: 1.8) dir.

Devamı burada…

TRParkur v3 Haritası

TRParkur v3 Map Hakkında

TRParkur v1 ve v2’den sonra v3 Sami Tasar tarafından yapılıp sitemize gönderildi.

Yapımcı Açıklaması: Merhabalar TRParkur v3’e eklediğimiz görsel güzellikler dışında parkur uzunluğunda değişiklik yapılmadı… Yine bölüm bölüm parkurlar bulunmakta.. Umarım map’i beğenirsiniz.. İyi oyunlar.. [1.11.x ile oynayın]

Devamı burada…

Laboratuvar Macerası 2 Haritası

Laboratuvar Macerası 2 Map Hakkında

Sitemizde 1.si bulunan Laboratuvar Macerası Haritasının devamı sonunda BKG tarafından yapıldı. Umarım bu macera haritasını da birincisi gibi beğenirsiniz.

Yapımcı Açıklaması: Laboratuvar Macerası adlı haritada Dr.Zuk’un vermiş olduğu testleri geçmiş ve haritanın sonunda Dr.Zuk tarafından bayıltılmıştın. Şimdi ise gözlerini bilinmezliğe açıyorsun. Acaba bu sefer özgürlüğüne ulaşabilecek misin? Not: Haritanın sürümü 1.11.2’dir. Düşük sistemlerde kasma ve hatta daha kötü sorunlar olabilir. Meydana gelebilecek sorunlardan tamamıyle siz sorumlusunuz.

Devamı burada…

Kırım Haritası

Kırım Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş Kırım topraklarında geçen bir macera haritası.

Yapımcı Açıklaması: Karadenizin egemenliği için verilen büyük bir mücadele içerisinde yer alan Kırım, tarihi kökünden değiştirecek ve yeni imparatorlukların başkentliğini üstlenecekti. Rusya bu büyük mücadele içerisinde kırımı işgal eder ve sen, bir komutanı öldürerek tarihi tamamen değiştirecek bir adım atmayı hedeflersin. Bu büyük savaşta komutanı öldürüp Kırımı kurtarabilecekmisin ? Harita 1.8 sürümündedir. Uzaklık 10 civarı oynayın Destek veren Herkese teşekkürler.

Devamı burada…

Sevgilini Kurtar 3 Sezon 2 Haritası

Sevgilini Kurtar 3 Sezon 2 Map Hakkında

Sevgilini kurtar haritasının 3. bölümü 2. sezon ile karşınızdayız. Harita tıpkı öncekiler gibi İbrahim Türköz tarafından yapılıp sitemize gönderildi.

Yapımcı Açıklaması: Herkese merhaba ben İbrahim Türköz yani Sevgilini kurtar haritasının Seri sinin yapımcısı. Uzun süreden sonra Sevgilini kurtar serimize devam ediyoruz. Bu bölümden önce diğer bölümleri oynamayı unutmayiniz. Haritamızın baş rolleri Mike,Ashley dir herzamanki gibi Hikayemiz hatrılarsanız eğer Mike Serinin 1. Bölümünde Piskopatların evini patlatmıştı bu yüzden piskopatlar Mike’den intikam almak için yine sevgilisini kaçırttılar yani Ashley’i bu durumda mike yine ashleyi kurtarmanın yollarını arıyor hemde piskopatları öldürüyor. Yani katlediyor Hikayemiz böyle Map de lütfen block kırmayın mapin dışına çıkmayınız Sürüm KESİNLİKLE 1.8’dir yoksa hata çıkar kesinlikle hata olur 1.8 ile girin herzamanki gibi eğlenmeyi unutmayin Harita hakkında düşüncelerinizi bekliyoruz 🙂

Devamı burada…

Pack Nation 70k Animasyonlu PvP Kaynak Paketi

 Pack Nation 70k Animated PvP Resource Pack Logo

Pack Nation 70k Animated PvP Resource Pack Hakkında

Youtube’un en büyük kaynak paketi inceleme kanalı sonunda Pack Nation 70k Animasyonlu PvP Kaynak Paketini duyurdu. Sanırım 2016’nın en beğenilen PvP doku paketi olmaya aday. Animasyonlu zırhlar ve silahlar sizi bekliyor. Kaynak paketinin çizimleri Jaba ve Pack Nation tarafından yapılmış. Deneyin, oynayın, yorumlarınızı yazmayı unutmayın…

Devamı burada…

Deogre Parkur Haritası

Deogre Parkur Map Hakkında

EmrecanBkmzc tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Haritamızda hem parkur hemde hikaye vardır. Osmanlı İmparatorluğu savaşta iken Deogre adında bir genç orduya alınmıştı ve bizanslıların eline düşerek ya ölüm ya parkur seçeneği vardı. Ama Mr.Deogre parkuru seçer kendisi cesaretli ve cesur birisidir her bölümü bitirdiğinizde sandıktaki tüm yünleri toplayınız. O yünler cesaret puanıdır cesaret puanınıza göre oyun sonunda rütbenizi görebilirsiniz. Buildim kötü olduğu için yapamadım pek umarım beğenirsiniz 🙂

Devamı burada…

Parkur Kralı Haritası

Parkur Kralı Map Hakkında

Forumlarda gezerken bulduğum hoş bir parkur mapini sizinle paylaşmak istedim. Bir kaç dakikalığına sorumluluklarınızı unutun, oynanışı ve göze hitap eden şekliyle bu parkur mapinde eğlenin. Tabi son bölüm ne kadar eğlendirirse :D. Dikkat edin eğlenirken iyice sinirleriniz bozulmasın 🙂

Parkur Kralı Haritası ResimleriParkur Kralı Haritası Nasıl Yüklenir?

  1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
  2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
  3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Parkur Kralı seçerek oynayabilirsiniz,
  4. İyi oyunlar.

Parkur Kralı Map İndir

Parkur Kralı Haritası indir

RPG-Hud Modu

https://i.ytimg.com/vi/BTR2nNNHsrI/maxresdefault.jpg

RPG Hud Modu Hakkında

RPG Hud modu aslında çok basit bir mod. Can ve açlık durum göstergenizi tıpgı RPG oyunlarında olduğu gibi gösteren bir mod. PvP oynayanların oldukça işine yarayacağını düşünüyorum. Mutlaka kurup bir deneyin derim.

Devamı burada…

Yasak Parkur 2 Haritası

Yasak Parkur 2 Map Hakkında

Birinci bölümü sitemizde bulunan Yasak Parkur serisi devam ediyor. 2. Bölümünde 10 bölüm geçilmeyi bekliyor.

Yapımcı Açıklaması: Harita toplamda 10 adet sade ve kolay parkurdan oluşur son 2 tanesinde biraz zorluk eklenmiştir optifine kullanılabilir sürüm 1.8 , tamamen eğlence amaçlı ve sizi krize sokmayan parkurlar vardır harita tek kişiliktir fakat isteyen 2 kişide oynayabilir . 2 kişi oynayacaksanız bazı komutlarda sıkıntı çıkabilir haberiniz olsun.

Devamı burada…

OreSpawn Modu

OreSpawn Mod Logo.jpg

Ore Spawn Mod Hakkında

Birçok minecraft oyuncusu için tüm zamanların en iyi modu olan Ore Spawn Modunu inceliyoruz. Mod oldukça kapsamla, birçok yenilikler ile geliyor. Kız arkadaş, krakenler, mobzilla, yoo cage, kocaman kılıçlar, bir sürü yeni maden çeşidi, muhteşem güçlere sahip dragonlar, bir çok zindan ve boyutlar gibi şeyleri oyuna ekiyor. Modun en iyi taraflarından biri birçok detayı içermesi. Böylece tamamen yeni bir oyun oynuryormuş hissi veriyor. Hatta bazılarına göre yeni oyunda yep yeni bir hayat sunuyor. Kılıcını kap ve yeni maceralara açıl…

Devamı burada…

Ore Spawn Modu Eşya Tarifleri

orespawn-mod

Ore Spawn Mod Eşya Tarifleri

En çok sevilen modlardan biri olan Ore Spawn Mod tariflerini bu sayfada bulabilirsiniz. Çok fazla mod oldukları için özel bir sayfa ayırmanın daha iyi olacağını düşündüm. Mod ile gelen tüm eşyaların tariflerini yazı devamında bulabilirsiniz.

Devamı burada…

Minecraft 1.11 Çıktı

https://i.ytimg.com/vi/V-QPWd1cvQg/maxresdefault.jpg

Minecraft 1.11 İndir

Minecon 2016’da Mojang birçok yeniliklerin müjdesini vermiş ve yeni sürüm tanıtımı yapmıştı. Sonunda 1.11 sürümünün finali yayınlandı. Sürümde gelen yeniliklere baktığımızda birçok teknik düzeltmeler olduğunu görüyoruz. Ben bu yazıda daha çok oyuncuların anlayacağı dilden gelen yenilikleri yazmaya çalıştım.

Devamı burada…

Yasak Parkur Haritası

yasak-parkur-logo

Yasak Parkur Map Hakkında

zReverse tarfından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel ve sade bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Harita 6 adet madenden parkurlarla oluşur hepsinde zor olmayan fakat kolayda olmayan orta derece parkur yapılır . Parkura yeni başlayanlara yardımcı parkur haritasıdır kendinizi alıştırabilirsiniz her parkurun sonunda tahmin oyunu vardır isteğe göre 2.si gelebilir

Devamı burada…

No Mob Spawning on Trees Modu

No-Mob-Spawning-on-Trees-Mod.jpg

No Mob Spawning on Trees Mod Hakkında

Ağaçların üstünde spawn olan moblara SON 🙂 Artık creeperlar ağaçlardan kafanıza düşerek üstünüzde patlayamayacak. Özellikle yüksek ağaçlar olan biomlarda veya moblarda çok işiye yarayacağını düşündüğüm bir mod.

Devamı burada…

9+1 Parkur III Haritası

9-1-parkur-iii-logo

9+1 Parkur III Map Hakkında

Sevilen parkur haritalarından 9+1 haritasının yeni sürümü karşınızda.

Yapımcı Açıklaması: 9+1 Parkur serisinin üçüncü ve sonuncu haritası olan 9+1 Parkur III sonunda bitti ve indirilmeye hazır! 9+1 Parkur III, seriyi ve hikayeyi daha önce görülmemiş oynama teknikleri ve hikaye ile tamamlıyor. Bu harita, hikaye bazlı bir parkur haritası. Üçüncüsünü oynamadan önce hala oynamadıysanız ikincisini oynamanızı tavsiye ederim. *** YARDIM 1-) Doku paketi çalışmıyor. Harita klasörünün içindeki “resources.zip” dosyasını kendinizin ve çok oyunculu olarak oynuyorsanız arkadaşlarınızın “resourcepacks” klasörüne atıp herhangi bir doku paketi gibi seçmelisiniz. Emin olmak istiyorsanız haritanın sitesinden ayrıca doku paketini de indirebilirsiniz: http://fastplayerstr.tk/91parkur3 2-) Haritanın doğru çalıştığını sanmıyorum. Haritayı Minecraft 1.10 ve alt sürümlerinde çalıştırdığınızdan emin olun. Eğer çok yüksek lag varsa da herhangi bir haritayı bozabilir, çok nadir olsa da. Çok oyunculu oynuyorsanız birbirinize yakın durmaya çalışın, tamamen çok oyunculu uyumlu yapmaya çalışmış olsam da hata yapmış olabilirim. Bug bulduysanız bana e-posta atabilirsiniz. 3-) Parkurlar çok zor! İki kere W’ya basarak koşmaktan vazgeçin. 4-) ..neler oluyor? …

Devamı burada…

TRParkur v2 Haritası

trparkurv2-logo

TRParkur v2 Map Hakkında

TRParkur v1 haritasının yeni sürüm karşınızda.

Yapımcı Açıklaması: TRPARKUR v1 haritasının 2 versiyonudur.. 1.9.x ile uyumludur.. Yine farklı bölümlerden oluşmaktadır.. 8 bölümden oluşmaktadır.. Yapabildiğimi ve aklıma gelenleri yapmaya çalıştım.. [youtube için video çekebilirsiniz].. Fazla birşey açıklamıyayım oynarken görürsünüz yenilikleri ve haritayı.. Umarım beğenirsiniz..

Devamı burada…

Donmuş Dünya Haritası

donmus-dunya-logo

Donmuş Dünya Map Hakkında

ahmetcan811 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel bir macera haritası. Kış geldi haritalarda soğudu…

Yapımcı Açıklaması: 2018 yılında dünya üzerinde büyük bir felaket yaşandı ve bütün dünya sular altında kaldı. Ve bununla kalmayıp tüm dünya donmaya başladı. Önde gelen bilim adamları buna bi çare bulamadı ve insanların büyük bir kısmı öldü. Kalanlar ise bir proje ile beraber aya gittiler. Bir süre sonra dünyadan yaşam sinyalleri alındı. Görevin Hindistan kıyılarından gelen yaşam sinyalinin ne olduğunu araştırmak.

Devamı burada…

Sugarpack Kaynak Paketi

.jpg

SugarPack Kaynak Paketi Hakkında

Her ne kadar biraz eskimsi grafiklere sahip olsada, yine de hoş ve can açıcı bir kaynak paketi. Üstelik üst sürümleri de destekliyor. Böyle tatlı ve şirin grafikleri sevenler için gayet kullanışlı görünüyor. Basit ama kullanışlı bir kaynak paketi olmuş.

Devamı burada…

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 8

Sohbet

Mineturk Youtube Kanalı

Recent Popular Info

About:
MineTurk.com sitesinin Youtube Kanalı'na hoş geldiniz. Bu kanalda mod tanıtımları, haritalar, küçük oyunlar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Abone olarak yeni videolardan anında haberdar olabilirsiniz. :)

Total subscribers:
5.3 thousand

Total uploads:
67

Total upload views:
450.2 thousand