RPG-Hud Modu

RPG-Hud Modu

https://i.ytimg.com/vi/BTR2nNNHsrI/maxresdefault.jpg

RPG Hud Modu Hakkında

RPG Hud modu aslında çok basit bir mod. Can ve açlık durum göstergenizi tıpgı RPG oyunlarında olduğu gibi gösteren bir mod. PvP oynayanların oldukça işine yarayacağını düşünüyorum. Mutlaka kurup bir deneyin derim.

Devamı burada…

Yasak Parkur 2 Haritası

Yasak Parkur 2 Map Hakkında

Birinci bölümü sitemizde bulunan Yasak Parkur serisi devam ediyor. 2. Bölümünde 10 bölüm geçilmeyi bekliyor.

Yapımcı Açıklaması: Harita toplamda 10 adet sade ve kolay parkurdan oluşur son 2 tanesinde biraz zorluk eklenmiştir optifine kullanılabilir sürüm 1.8 , tamamen eğlence amaçlı ve sizi krize sokmayan parkurlar vardır harita tek kişiliktir fakat isteyen 2 kişide oynayabilir . 2 kişi oynayacaksanız bazı komutlarda sıkıntı çıkabilir haberiniz olsun.

Devamı burada…

OreSpawn Modu

OreSpawn Mod Logo.jpg

Ore Spawn Mod Hakkında

Birçok minecraft oyuncusu için tüm zamanların en iyi modu olan Ore Spawn Modunu inceliyoruz. Mod oldukça kapsamla, birçok yenilikler ile geliyor. Kız arkadaş, krakenler, mobzilla, yoo cage, kocaman kılıçlar, bir sürü yeni maden çeşidi, muhteşem güçlere sahip dragonlar, bir çok zindan ve boyutlar gibi şeyleri oyuna ekiyor. Modun en iyi taraflarından biri birçok detayı içermesi. Böylece tamamen yeni bir oyun oynuryormuş hissi veriyor. Hatta bazılarına göre yeni oyunda yep yeni bir hayat sunuyor. Kılıcını kap ve yeni maceralara açıl…

Devamı burada…

Ore Spawn Modu Eşya Tarifleri

orespawn-mod

Ore Spawn Mod Eşya Tarifleri

En çok sevilen modlardan biri olan Ore Spawn Mod tariflerini bu sayfada bulabilirsiniz. Çok fazla mod oldukları için özel bir sayfa ayırmanın daha iyi olacağını düşündüm. Mod ile gelen tüm eşyaların tariflerini yazı devamında bulabilirsiniz.

Devamı burada…

Minecraft 1.11 Çıktı

https://i.ytimg.com/vi/V-QPWd1cvQg/maxresdefault.jpg

Minecraft 1.11 İndir

Minecon 2016’da Mojang birçok yeniliklerin müjdesini vermiş ve yeni sürüm tanıtımı yapmıştı. Sonunda 1.11 sürümünün finali yayınlandı. Sürümde gelen yeniliklere baktığımızda birçok teknik düzeltmeler olduğunu görüyoruz. Ben bu yazıda daha çok oyuncuların anlayacağı dilden gelen yenilikleri yazmaya çalıştım.

Devamı burada…

Yasak Parkur Haritası

yasak-parkur-logo

Yasak Parkur Map Hakkında

zReverse tarfından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel ve sade bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Harita 6 adet madenden parkurlarla oluşur hepsinde zor olmayan fakat kolayda olmayan orta derece parkur yapılır . Parkura yeni başlayanlara yardımcı parkur haritasıdır kendinizi alıştırabilirsiniz her parkurun sonunda tahmin oyunu vardır isteğe göre 2.si gelebilir

Devamı burada…

No Mob Spawning on Trees Modu

No-Mob-Spawning-on-Trees-Mod.jpg

No Mob Spawning on Trees Mod Hakkında

Ağaçların üstünde spawn olan moblara SON 🙂 Artık creeperlar ağaçlardan kafanıza düşerek üstünüzde patlayamayacak. Özellikle yüksek ağaçlar olan biomlarda veya moblarda çok işiye yarayacağını düşündüğüm bir mod.

Devamı burada…

9+1 Parkur III Haritası

9-1-parkur-iii-logo

9+1 Parkur III Map Hakkında

Sevilen parkur haritalarından 9+1 haritasının yeni sürümü karşınızda.

Yapımcı Açıklaması: 9+1 Parkur serisinin üçüncü ve sonuncu haritası olan 9+1 Parkur III sonunda bitti ve indirilmeye hazır! 9+1 Parkur III, seriyi ve hikayeyi daha önce görülmemiş oynama teknikleri ve hikaye ile tamamlıyor. Bu harita, hikaye bazlı bir parkur haritası. Üçüncüsünü oynamadan önce hala oynamadıysanız ikincisini oynamanızı tavsiye ederim. *** YARDIM 1-) Doku paketi çalışmıyor. Harita klasörünün içindeki “resources.zip” dosyasını kendinizin ve çok oyunculu olarak oynuyorsanız arkadaşlarınızın “resourcepacks” klasörüne atıp herhangi bir doku paketi gibi seçmelisiniz. Emin olmak istiyorsanız haritanın sitesinden ayrıca doku paketini de indirebilirsiniz: http://fastplayerstr.tk/91parkur3 2-) Haritanın doğru çalıştığını sanmıyorum. Haritayı Minecraft 1.10 ve alt sürümlerinde çalıştırdığınızdan emin olun. Eğer çok yüksek lag varsa da herhangi bir haritayı bozabilir, çok nadir olsa da. Çok oyunculu oynuyorsanız birbirinize yakın durmaya çalışın, tamamen çok oyunculu uyumlu yapmaya çalışmış olsam da hata yapmış olabilirim. Bug bulduysanız bana e-posta atabilirsiniz. 3-) Parkurlar çok zor! İki kere W’ya basarak koşmaktan vazgeçin. 4-) ..neler oluyor? …

Devamı burada…

TRParkur v2 Haritası

trparkurv2-logo

TRParkur v2 Map Hakkında

TRParkur v1 haritasının yeni sürüm karşınızda.

Yapımcı Açıklaması: TRPARKUR v1 haritasının 2 versiyonudur.. 1.9.x ile uyumludur.. Yine farklı bölümlerden oluşmaktadır.. 8 bölümden oluşmaktadır.. Yapabildiğimi ve aklıma gelenleri yapmaya çalıştım.. [youtube için video çekebilirsiniz].. Fazla birşey açıklamıyayım oynarken görürsünüz yenilikleri ve haritayı.. Umarım beğenirsiniz..

Devamı burada…

Donmuş Dünya Haritası

donmus-dunya-logo

Donmuş Dünya Map Hakkında

ahmetcan811 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel bir macera haritası. Kış geldi haritalarda soğudu…

Yapımcı Açıklaması: 2018 yılında dünya üzerinde büyük bir felaket yaşandı ve bütün dünya sular altında kaldı. Ve bununla kalmayıp tüm dünya donmaya başladı. Önde gelen bilim adamları buna bi çare bulamadı ve insanların büyük bir kısmı öldü. Kalanlar ise bir proje ile beraber aya gittiler. Bir süre sonra dünyadan yaşam sinyalleri alındı. Görevin Hindistan kıyılarından gelen yaşam sinyalinin ne olduğunu araştırmak.

Devamı burada…

Sugarpack Kaynak Paketi

.jpg

SugarPack Kaynak Paketi Hakkında

Her ne kadar biraz eskimsi grafiklere sahip olsada, yine de hoş ve can açıcı bir kaynak paketi. Üstelik üst sürümleri de destekliyor. Böyle tatlı ve şirin grafikleri sevenler için gayet kullanışlı görünüyor. Basit ama kullanışlı bir kaynak paketi olmuş.

Devamı burada…

İskelet Krallıkları Haritası

iskelet-kralliklari-logo

İskelet Krallıkları Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel bir macera haritası.

Yapımcı Açıklaması: Uzun zaman önce kadim tarihte yaşayan güçlü bir kral, ordusunun girdiği hiç bir savaşı kaybetmemesi adına marifetli bir büyücüye Diriltme Taşı yaptırır. Bu taş sayesinde kral, savaşta ölen askerlerini yeniden dirilterek cepheye gönderir ancak hayata dönen iskelet ordusu, ruhlarını ölüme bir kere teslim ettiğinden savaşta kontrolden çıkar ve Diriltme Taşının da yardımıyla tükenmek bilmeyen bir İskelet ordusu dev krallıkları bir bir yok etmeye başlar… Sen, dünyayı ölülerin ele geçirmesine engel olabilmek adına Diriltme Taşının yerini bulmalı ve İskelet ordusunun Sonsuzluğuna son vermelisin. Sürüm: 1.8 Tüm Ayarlar harita içerisinde mevcuttur. iletişim: Skype: Skyberk

Devamı burada…

Enderman Deneyleri Haritası

enderman-deneyleri-logo

Enderman Deneyleri Map Hakkında

Endermanların dünyasına yolculuk yapmak ister misin ? Hayır oyunda değil gerçek te böyle bir kapı olsaydı neler olurdu bu harita ile bizim gözümüzden göreceksiniz. Genel Hikaye : Bir bilim adamısınız hayatınızı bilime adamışsınız bunun için dağların çevrelediği bir eviniz var ve bilimsel araştırmalarınızı burada gerçekleştiriyorsunuz dağın derinliklerinde ise size sorumluluk olarak verilen projeyi geliştirdiğiniz Labaratuvarınız var bu proje’nin adı Enderman Deneyleri. Günlerce proje üzerinde araştırma yaptıktan sonra Leptonları parçaladığımızda Bir kapı açıldığını fark ediyorsunuz ancak bu kapıyı sadece siz kullanmıyorsunuz… Kurallar : En iyi zevki almak için tüm yazıları okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum Oyunun tadını kaçıracak şeyler yapmaktan kaçın. Texture pack , Resource pack kullanma. Detaylı olarak kurallar oyunun içinde geçmektedir ancak en temel kural eğlencene bak Yapımcılar : TeknaTurk , SkyBerk , YiğitAlp İletişim : Bug bulursanız veya kendi fikirlerinizi sunmak için, Skype : TeknaTurk E-Mail : teknaturk@gmail.com *(*|/*)* Oyunu oynadıktan sonra daha iyi geliştirmemiz ve daha güzel haritalar çıkarmamız için yorumlarınızı bekliyoruz. *(*|/*)* Video çekmekte tamamen özgürsünüz oyunun linki olarak bu sayfanın (eğer verecekseniz) linkini verirseniz daha etik olur. *(*|/*)* Oyunun akışını ve hikayeyi kaçırmamak için tüm yazıları okumaya dikkat gösteriniz.

Devamı burada…

Roaller Parkour Haritası

roaller-parkour-logo

Roaller Parkour Map Hakkında

Gt4fg55/Emirhan Ökmen tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir parkur haritası ile karşınızdayız. Bakalım bu parkuru ne kadar zamanda geçebileceksiniz.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba Arkadaşlar Ben Emirhan Ökmen Bu minetürk sayfasına gönderdiğim 2. harita 1. si onaylanmamıştı o yüzden yenisini yaptım bu işte acemiyim umarım beğenirsiniz harita 15-18 gün arası sürdü çok emek verdim iyi oyunlar.

Devamı burada…

OverPowered Tools Kodu

.png

Merhaba, yeni “only one command” serisinin üçüncü komutu ile karşınızdayım. Bence bu komut hepiniz için çok yararlı olacak çünkü birçok şey bir arada toplanmış. Bu komutta birden fazla araç var. Bu araçlar;

Devamı burada…

Tekna Skywars Haritası

tekna-skywars-1

Tekna SkyWars Map Hakkında

TeknaTurk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir SkyWars haritası.

Yapımcı Açıklaması: Uzun zamandır beklenen. Skywars mapı yayınlanmaya hazır Kurallar => 1) Lobiye zarar vermek yasak 2) Sistem hırsızlığı yasak 3) İsteyen herkes videosunu çekebilir istediği isimle yayınlayabilir izin istemeye gerek yok. Yapımcıyı söylesin yeter 4) Komut kullanmak yasak 5) Mapdeki chestleri değiştire bilirsiniz adalara ekleme çıkarma yapabilirsiniz ancak değişitirilmiş halini yayınlamak ve Yapımcıyı silmek yasak ! 6) Oyun düzenine aykırı davranmak yasak. 7) Yukardaki Bedrock odadan daha yükseğe çıkmak yasak 8) Haritanın yayınlandığı site dışında link vermeyiniz. Nasıl Oynanır => 1) En az 2 kişi en fazla 8 kişi ile oynanır. 2) 8 kişiden fazla oyuna girilmesi takdirinde, 8 kişi kalana kadar rastgele insanlar seyirciye dönüştürülür 3) Oyunu başlata basmanız ve Skywars’ınızı oynamanız yeterli Özellikler => 1) Rasgele Harita Oluşturmak 2) Tekrar Tekrar oynanabilmek 3) Ölenlerin izleyici olması 4) Chestlerin ve adaların yönetici tarafından değiştirilebilirliği ile kazanılan interaktiflik 5) Göze hitap eden tasarım ve efekler. 6) Kazanana altın gözlük kaybedenlere gümüş gözlük verilir. 7) Kazananın adı Lobideki 2 tabelada Yazar …Gerisini oynayarak keşfet VERSİYON 1.8.8

Devamı burada…

Uzay İstasyonu Haritası

uzay-istasyonu-logo

Uzay İstasyonu Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir uzay macerası haritası. Bakalım beğenecek misiniz?

Yapımcı Açıklaması: Güneş sisteminin artık yaşanmaz bir hale geldiği gelecekte ! İnsanlık uzayda koloniler kurmuş ve farklı gezegenlerde kendi sistemlerini yaratmışlardır ! İşte bu gelecekte sen, kontrolden çıkan bir yapay zekayı uzay istasyonunda yok etmeli ve düşman güneş sistemine uzay gemileri girmeden önce 42 numaralı uzay aracına kaçmalısın ! Sürüm: 1.8 İletişim Skype: Skyberk Bu haritam yeni bir serinin başlangıcıdır. Zorlu kaçış ve Haçlı seferleri serilerinden sonra yeni bir tarz ile karşınızdayım 🙂 bu yeni haritamın devamını istiyorsanız yorum ve iletişime geçerek destek olabilirsiniz.

Devamı burada…

Beyin Yıkayıcı Haritası

beyin-yikayici-logo

Beyin Yıkayıcı Map Hakkında

Berkay Çay tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş beyninizi yıkayan bir harita. Harita bana pek uzun gelmesede farklı bir harita olduğu için eklemek istedim.

Yapımcı Açıklaması: Bu harita beyninizi yıkar diyemem. Ama öyle birşeyler olur neyin ne zaman nerede neden olduğunu anlayamazsınız. Herşey karmakarışıktır ama bir süre sonra bir düzene girer.

Devamı burada…

Mısır Haritası

misir-logo

Mısır Map Hakkında

BKG tarafından yapılan bir macera haritası daha karşınızda. Mısırın uçsuz bucaksız çöllerinde umarım benim gibi kaybolmazsınız 🙂

Yapımcı Açıklaması: Macera haritasına hoşgeldin. Sen genç bir maceraperestsin. Tarihe ilgi duyuyorsun. Son zamanlarda Mısır Piramitleri ile ilgili bazı söylentiler duyuyorsun. Söylentilere göre mumyalar dirilip orada yaşayan insanlara saldırıyormuş. Bu söylentilere inanan bir grup maceracı piramitlere gitti ve onlardan bir daha haber alınamadı. Sen de maceracı ruhuna engel olamadın ve kendini piramitlerin çok yakınında olan küçük bir kasabada buldun. Maceran burada başlıyor.

Devamı burada…

TRParkur v1 Haritası

trparkur v1-logo

TRParkur v1 Map Hakkında

Samı Tasar tarafından sitemize gönderilmiş güzel bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Haritanın ismi TRParkur V1. Haritada kısım kısım parkurlar var ve bu parkurların her bir kısmında parkur biraz daha zorlaşmakta. Bu benim ilk haritam olduğu için aklıma fazla birşey gelmedi. Parkurum kısa değil 5 bölümü var. Kolaylık olsun diye komut blokları kullandım. Ve en sonuna güzel bir süpriz yaptım. Bu süprize de isterseniz gidebiliyorsunuz. Map 1.7.10 ile yapıldı. Daha fazla açıklama yapmıyayım bence güzel oldu. İyi Oyunlar. İyi Eğlenceler…

Devamı burada…

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 98

Sohbet

Mineturk Youtube Kanalı

Recent Popular Info

About:
MineTurk.com sitesinin Youtube Kanalı'na hoş geldiniz. Bu kanalda mod tanıtımları, haritalar, küçük oyunlar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Abone olarak yeni videolardan anında haberdar olabilirsiniz. :)

Total subscribers:
5 thousand

Total uploads:
65

Total upload views:
421.1 thousand

yapragmm bu ne desem?!