Donmuş Dünya Haritası

Donmuş Dünya Haritası

donmus-dunya-logo

Donmuş Dünya Map Hakkında

ahmetcan811 tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel bir macera haritası. Kış geldi haritalarda soğudu…

Yapımcı Açıklaması: 2018 yılında dünya üzerinde büyük bir felaket yaşandı ve bütün dünya sular altında kaldı. Ve bununla kalmayıp tüm dünya donmaya başladı. Önde gelen bilim adamları buna bi çare bulamadı ve insanların büyük bir kısmı öldü. Kalanlar ise bir proje ile beraber aya gittiler. Bir süre sonra dünyadan yaşam sinyalleri alındı. Görevin Hindistan kıyılarından gelen yaşam sinyalinin ne olduğunu araştırmak.

Devamı burada…

Sugarpack Kaynak Paketi

.jpg

SugarPack Kaynak Paketi Hakkında

Her ne kadar biraz eskimsi grafiklere sahip olsada, yine de hoş ve can açıcı bir kaynak paketi. Üstelik üst sürümleri de destekliyor. Böyle tatlı ve şirin grafikleri sevenler için gayet kullanışlı görünüyor. Basit ama kullanışlı bir kaynak paketi olmuş.

Devamı burada…

İskelet Krallıkları Haritası

iskelet-kralliklari-logo

İskelet Krallıkları Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş güzel bir macera haritası.

Yapımcı Açıklaması: Uzun zaman önce kadim tarihte yaşayan güçlü bir kral, ordusunun girdiği hiç bir savaşı kaybetmemesi adına marifetli bir büyücüye Diriltme Taşı yaptırır. Bu taş sayesinde kral, savaşta ölen askerlerini yeniden dirilterek cepheye gönderir ancak hayata dönen iskelet ordusu, ruhlarını ölüme bir kere teslim ettiğinden savaşta kontrolden çıkar ve Diriltme Taşının da yardımıyla tükenmek bilmeyen bir İskelet ordusu dev krallıkları bir bir yok etmeye başlar… Sen, dünyayı ölülerin ele geçirmesine engel olabilmek adına Diriltme Taşının yerini bulmalı ve İskelet ordusunun Sonsuzluğuna son vermelisin. Sürüm: 1.8 Tüm Ayarlar harita içerisinde mevcuttur. iletişim: Skype: Skyberk

Devamı burada…

Enderman Deneyleri Haritası

enderman-deneyleri-logo

Enderman Deneyleri Map Hakkında

Endermanların dünyasına yolculuk yapmak ister misin ? Hayır oyunda değil gerçek te böyle bir kapı olsaydı neler olurdu bu harita ile bizim gözümüzden göreceksiniz. Genel Hikaye : Bir bilim adamısınız hayatınızı bilime adamışsınız bunun için dağların çevrelediği bir eviniz var ve bilimsel araştırmalarınızı burada gerçekleştiriyorsunuz dağın derinliklerinde ise size sorumluluk olarak verilen projeyi geliştirdiğiniz Labaratuvarınız var bu proje’nin adı Enderman Deneyleri. Günlerce proje üzerinde araştırma yaptıktan sonra Leptonları parçaladığımızda Bir kapı açıldığını fark ediyorsunuz ancak bu kapıyı sadece siz kullanmıyorsunuz… Kurallar : En iyi zevki almak için tüm yazıları okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum Oyunun tadını kaçıracak şeyler yapmaktan kaçın. Texture pack , Resource pack kullanma. Detaylı olarak kurallar oyunun içinde geçmektedir ancak en temel kural eğlencene bak Yapımcılar : TeknaTurk , SkyBerk , YiğitAlp İletişim : Bug bulursanız veya kendi fikirlerinizi sunmak için, Skype : TeknaTurk E-Mail : teknaturk@gmail.com *(*|/*)* Oyunu oynadıktan sonra daha iyi geliştirmemiz ve daha güzel haritalar çıkarmamız için yorumlarınızı bekliyoruz. *(*|/*)* Video çekmekte tamamen özgürsünüz oyunun linki olarak bu sayfanın (eğer verecekseniz) linkini verirseniz daha etik olur. *(*|/*)* Oyunun akışını ve hikayeyi kaçırmamak için tüm yazıları okumaya dikkat gösteriniz.

Devamı burada…

Roaller Parkour Haritası

roaller-parkour-logo

Roaller Parkour Map Hakkında

Gt4fg55/Emirhan Ökmen tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir parkur haritası ile karşınızdayız. Bakalım bu parkuru ne kadar zamanda geçebileceksiniz.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba Arkadaşlar Ben Emirhan Ökmen Bu minetürk sayfasına gönderdiğim 2. harita 1. si onaylanmamıştı o yüzden yenisini yaptım bu işte acemiyim umarım beğenirsiniz harita 15-18 gün arası sürdü çok emek verdim iyi oyunlar.

Devamı burada…

OverPowered Tools Kodu

.png

Merhaba, yeni “only one command” serisinin üçüncü komutu ile karşınızdayım. Bence bu komut hepiniz için çok yararlı olacak çünkü birçok şey bir arada toplanmış. Bu komutta birden fazla araç var. Bu araçlar;

Devamı burada…

Tekna Skywars Haritası

tekna-skywars-1

Tekna SkyWars Map Hakkında

TeknaTurk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir SkyWars haritası.

Yapımcı Açıklaması: Uzun zamandır beklenen. Skywars mapı yayınlanmaya hazır Kurallar => 1) Lobiye zarar vermek yasak 2) Sistem hırsızlığı yasak 3) İsteyen herkes videosunu çekebilir istediği isimle yayınlayabilir izin istemeye gerek yok. Yapımcıyı söylesin yeter 4) Komut kullanmak yasak 5) Mapdeki chestleri değiştire bilirsiniz adalara ekleme çıkarma yapabilirsiniz ancak değişitirilmiş halini yayınlamak ve Yapımcıyı silmek yasak ! 6) Oyun düzenine aykırı davranmak yasak. 7) Yukardaki Bedrock odadan daha yükseğe çıkmak yasak 8) Haritanın yayınlandığı site dışında link vermeyiniz. Nasıl Oynanır => 1) En az 2 kişi en fazla 8 kişi ile oynanır. 2) 8 kişiden fazla oyuna girilmesi takdirinde, 8 kişi kalana kadar rastgele insanlar seyirciye dönüştürülür 3) Oyunu başlata basmanız ve Skywars’ınızı oynamanız yeterli Özellikler => 1) Rasgele Harita Oluşturmak 2) Tekrar Tekrar oynanabilmek 3) Ölenlerin izleyici olması 4) Chestlerin ve adaların yönetici tarafından değiştirilebilirliği ile kazanılan interaktiflik 5) Göze hitap eden tasarım ve efekler. 6) Kazanana altın gözlük kaybedenlere gümüş gözlük verilir. 7) Kazananın adı Lobideki 2 tabelada Yazar …Gerisini oynayarak keşfet VERSİYON 1.8.8

Devamı burada…

Uzay İstasyonu Haritası

uzay-istasyonu-logo

Uzay İstasyonu Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir uzay macerası haritası. Bakalım beğenecek misiniz?

Yapımcı Açıklaması: Güneş sisteminin artık yaşanmaz bir hale geldiği gelecekte ! İnsanlık uzayda koloniler kurmuş ve farklı gezegenlerde kendi sistemlerini yaratmışlardır ! İşte bu gelecekte sen, kontrolden çıkan bir yapay zekayı uzay istasyonunda yok etmeli ve düşman güneş sistemine uzay gemileri girmeden önce 42 numaralı uzay aracına kaçmalısın ! Sürüm: 1.8 İletişim Skype: Skyberk Bu haritam yeni bir serinin başlangıcıdır. Zorlu kaçış ve Haçlı seferleri serilerinden sonra yeni bir tarz ile karşınızdayım 🙂 bu yeni haritamın devamını istiyorsanız yorum ve iletişime geçerek destek olabilirsiniz.

Devamı burada…

Beyin Yıkayıcı Haritası

beyin-yikayici-logo

Beyin Yıkayıcı Map Hakkında

Berkay Çay tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş beyninizi yıkayan bir harita. Harita bana pek uzun gelmesede farklı bir harita olduğu için eklemek istedim.

Yapımcı Açıklaması: Bu harita beyninizi yıkar diyemem. Ama öyle birşeyler olur neyin ne zaman nerede neden olduğunu anlayamazsınız. Herşey karmakarışıktır ama bir süre sonra bir düzene girer.

Devamı burada…

Mısır Haritası

misir-logo

Mısır Map Hakkında

BKG tarafından yapılan bir macera haritası daha karşınızda. Mısırın uçsuz bucaksız çöllerinde umarım benim gibi kaybolmazsınız 🙂

Yapımcı Açıklaması: Macera haritasına hoşgeldin. Sen genç bir maceraperestsin. Tarihe ilgi duyuyorsun. Son zamanlarda Mısır Piramitleri ile ilgili bazı söylentiler duyuyorsun. Söylentilere göre mumyalar dirilip orada yaşayan insanlara saldırıyormuş. Bu söylentilere inanan bir grup maceracı piramitlere gitti ve onlardan bir daha haber alınamadı. Sen de maceracı ruhuna engel olamadın ve kendini piramitlerin çok yakınında olan küçük bir kasabada buldun. Maceran burada başlıyor.

Devamı burada…

TRParkur v1 Haritası

trparkur v1-logo

TRParkur v1 Map Hakkında

Samı Tasar tarafından sitemize gönderilmiş güzel bir parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Haritanın ismi TRParkur V1. Haritada kısım kısım parkurlar var ve bu parkurların her bir kısmında parkur biraz daha zorlaşmakta. Bu benim ilk haritam olduğu için aklıma fazla birşey gelmedi. Parkurum kısa değil 5 bölümü var. Kolaylık olsun diye komut blokları kullandım. Ve en sonuna güzel bir süpriz yaptım. Bu süprize de isterseniz gidebiliyorsunuz. Map 1.7.10 ile yapıldı. Daha fazla açıklama yapmıyayım bence güzel oldu. İyi Oyunlar. İyi Eğlenceler…

Devamı burada…

Okul Haritası

okul-logo

Okul Map Hakkında

BKG tarafından yapılan bir başka macera haritası daha. Okullar kapandı ama hala okulu özleyen varsa bu haritaya bir göz atabilir. Özlemeyenler haritayı indirip okul binasına TNT döşeyebilirler 🙂

Yapımcı Açıklaması: Macera haritasına hoş geldin. Sen bir öğrencisin. Çok yakında okula gideceksin. İhtiyacın olan eşyaları alıp okula doğru yola koyulacaksın. Ancak bu okul bildiğimiz okullardan biraz farklı. Laboratuvarında canavar yetiştiriliyor mesela. Bakalım seni nasıl bir macera bekliyor? Haritama göz attığınız için teşekkür ederim. Benim ilk macera haritalarımdan biri olan Okul haritası size biraz kısa gelebilir. Umarım beğenirsiniz. İyi eğlenceler.

Devamı burada…

Hapisten Kaçma Haritası

hapisten-kacma-logo

Hapisten Kaçma Map Hakkında

BKG tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş bir hapisten kaçma haritası. İdamı bekleyen bir mahkum acaba hapisten kaçmayı becebilecek mi?

Yapımcı Açıklaması: Macera haritasına hoş geldin. Sen bir mahkumsun ve yarın idam edileceksin. Hücrenin demir parmaklıkla çevrilmiş küçük penceresinden senin için dikilmiş olan darağacını görebiliyorsun. Artık kaybedecek hiçbir şeyin yok. Bu gece kaçıyorsun…

Devamı burada…

Laboratuvar Macerası Haritası

laboratuvar-macerasi-logo

Laboratuvar Macerası Map Hakkında

BKB tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş çok güzel bir macera haritası. Bir denek faresi gibi üzerinizde çok değişik deneyler yapılıyor.

Yapımcı Açıklaması: Laboratuvar Macerası adlı macera haritasına hoşgeldiniz. Gizli bir laboratuvarda üzerinde deney yapılan bir insan kobaysınız. Sizden yapmanızı istedikleri testlerden geçeceksiniz. Parkurlar,bilmeceler,labirentler ve daha fazlası sizi bekliyor. Acaba bütün testleri canlı atlatabilecek misiniz?

Devamı burada…

Haçlı Seferleri 3 Haritası

hacli-seferleri-3-logo

Haçlı Seferleri 3 Map Hakkında

Skyberk tarafından yapılan Haçlı Seferleri serisi 3. bölüm ile devam ediyor. Macera haritası severlerin bu bölümüde beğeneceklerine hiç şüphem yok.

Yapımcı Açıklaması: Haçlı Akınlarının durmak bilmediği yüzyıllar boyunca zarar gören Anadolu ve ele geçirilmek istenen Kudüs için son bir savaş verilecek ve bu savaşı Bahri hanedanı Baybars Yönetecekti… Sen, Baybars komutasında olan bir Memlük askerisin, Uyandığın anda geçmişini öğrenmeye çalışır ve zaferi kimin kazandığını hatırlayarak geçmişin için savaşmaya başlarsın… Bu Harita, Çok sevdiğiniz (Haçlı Seferleri) serisini noktalayan bir bölümdür. Yeni seriler ve maceralarda görüşmek üzere 😉 Tüm ayar ve yönergeler oyun içinde mevcuttur. Sürüm: 1.8 İletişim: (Skype: Skyberk) Destek veren herkese Teşekürler…

Devamı burada…

6 Biom Parkur Haritası

6biom-parkur-logo

5 Biom Parkur Map Hakkında

Mineturk’e Bleex tarfından yapılıp gönderilmiş, 6 farklı biomdan oluşan parkur haritası.

Yapımcı Açıklaması: Merhaba arkadaşlar ben Yusuf. Bu haritada 6 tane biom vardır ve hepsine ayrılmış özel parkurlar haritada anlaşılmayacak bir durum yoktur bazı yerlerde puzzle vardır . KURALLAR : block kırma (harita söylemedikçe ve gerekmedikçe) haritada hiçbir aksaklık veya yanlış yapılmış bir durum yoktur. BİOMLAR : 1 : çimen biomu 2 : kar-buz biomu 3 – Nether biomu 4 – Kum biomu 5 – odun biomu 6 – End biomu (Haritayı sevdiğseniz Hırkalı Oyuncu bleex kanalına abone olmayı unutmayın). HARİTAYI İNDİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Devamı burada…

Don’t Take Damage 3 Haritası

Dont-take-damage-3-map

Don’t Take Damage 3 Map Hakkında

Don’t Take Damage serisi devam ediyor. Yarım canla bakalım kaç tane bölüm geçebileceksiniz. Önceki bölümleri (1. ve 2.) oynayanların bunuda beğenceklerine eminim.

Devamı burada…

BrugKlas Haritası

brugklas-logo

BrugKlas Map Hakkında

Ömür Ulucan ve Yiğit Alp Eren (ben yani :D) tarafından yapılmış farklı biyomlarda zor parkurlarla geçen eğlenceli bir parkur haritası. Mapin bölüm sayısı az olsa bile parkurların tam yerindeki zorluk seviyesi mapi eğlenceli bir hale getiriyor. Hatalı dersiniz diye map 3 kere test edildi :D. En az 1.8 sürümüyle oynamayı unutmayın yoksa bazı blokların kaybı ve komutlarda sıkıntı yaşanacağı için map oynanmaz. İyi eğlenceler 🙂

Devamı burada…

Don’t Take Damage 2 Haritası

https://i.ytimg.com/vi/VFJFoMSDdK4/maxresdefault.jpg

Don’t Take Damage 2 Map Hakkında

Birinci bölümü oldukça ilgi göre ünlü sıfır can haritasının 2. bölümünü de beğeneceğinizden hiç şüphem yok. En az 1.8 sürümünde oynamanız gerektiğini sakın unutmayın. Yoksa harita doğru çalışmaz.

Devamı burada…

Tüvalet Savaşları Haritası

tuvalet-savalari-logo

Tüvalet Savaşları Map Hakkında

İbrahim Türköz tarafından yapılıp sitemize gönderilmiş çok oyunculu bir harita. Harita ayrıntılarını yapımcı açıklamalarında bulabilirsiniz.

Yapımcı Açıklaması: Herkese merhaba. Yine bir savaşlari Haritasi ile karşınızdayim. Umarım yaptığım haritayi beğenirsiniz. Görüşlerinizi Yorumlarda Bekliyorum. Haritada geçen olaylardan önce bayrak savaşlari haritamız pek güzel olmamişti. o yüzden kusura bakmayin. Yanlış düşünmüşüm. Simdi sizlerle birlikte muhtiş bir haritayla karşınızdayım. haritada 2 farklı takim bulunur. Bu takimlar önce gelişme sürecinden geçerler. ÖNEMLİ : Lütfen kendinize bir zaman belirleyin direk gitmeyin. Simdi devam edelim rakibler ortadaki elmasi kazip elmas set ve kılıç en önemlisi kazma yapmalılardir. elmas kazmayi yapma sebepleri her takımın yerinde bir tüvalet vardır onun içinde yün vardır. Bu yünü aldıktan sonra ortanin solundaki limana giderek yünü aldığınız takımın yerine atınız. Sonra oyunu kazanmış olacaksiniz. Mapimiz 1.8’dir 1.7.10 la girmeyiniz. Bazi kodları kullanmadim örneğin renkli yazı gibi. Sade bir yazisi olan haritamızı indirmeyi unutmayin herkeze iyi günler. Haritamızı indirip oynarsanız çok mutlu olurum. Daha çok savaşlari haritasi için yorumlarınızı bekliyorum ben ibrahim türköz 14 yaşındayim İstanbulda yaşıyorum skypem:facebook:ibrahimkardeniz256 Youtube:several game OYUNU 1.8 İLE OYNAYİN.

Devamı burada…

İnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 130

Sohbet

Mineturk Youtube Kanalı

Recent Popular Info

About:
MineTurk.com sitesinin Youtube Kanalı'na hoş geldiniz. Bu kanalda mod tanıtımları, haritalar, küçük oyunlar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Yakında video yayınlarımız başlayacaktır. Abone olarak yeni videolardan anında haberdar olabilirsiniz. :)

Total subscribers:
4.8 thousand

Total uploads:
64

Total upload views:
391.9 thousand