Orman Laneti 2 - Herobrine'in Evi Haritası
Uyumluluk: 1.8.7 Yapımcı: Cmdr'rs

Orman Laneti 2 – Herobrine’in Evi Map Hakkında

Oldukça beğenilen Orman Laneti haritasının devamı sonunda geldi. Cmdr’rs tarafından yapılıp siteminze gönderilen Orman Laneti 2, Herobrine’in Evi haritası karşınızda.

Yapımcı Açıklaması: İlk harita olan Orman Laneti 1:Lanet’in Başlangıcı‘nda(bunu şu an ben uydurdum.) bir ormana kamp yapmaya gelmiştin. Ama işler planlandığı gibi gitmedi. Herobrine senin varlığını ormanda hissettiği an Laneti sana geçirdi. Ve bu lanetten kurtulmanın tek yolu; Herobrine’dan SONSUZA DEK kurtulmak. Ayrıca 1. Map de gördüğümüz bir ailenin mezarında ki ruhları da rahat ettirmen lazım. Yoksa Lanet hâlâ üzerinde kalır ve onca şeyi boşa yapmış olursun. Tabii bu o kadar kolay değil. Efsanelere göre Herobrine’ın bir sürü düşmanı varmış, ve bir tanesiyle karşılaşman an meselesi olabilir. İşte tüm bunlar böyle…… Çok kolay değil mi? Bence de çocuk oyuncağı. Kurallar: Oyun içinde yazıyor şu an aklımda değil Hikaye 1. mapin devamı. Map de Jumpscarelar var ama acele ederseniz ya da çabuk davranırsanız sadece ses çıkacaktır.

Orman Laneti 2 – Herobrine’in Evi Haritası Resimleri

Orman Laneti 2 – Herobrine’in Evi Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Orman Laneti 2 – Herobrine’in Evi seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Orman Laneti 2 – Herobrine’in Evi Map İndir

Orman Laneti 2 – Herobrine’in Evi Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , ,

Eklenme:
15 Nisan 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. Eagaa

  aa Ali Emre’nin haritası 😀

 2. PsyGames

  Selamlar Mapi Oynamadım ama oynayacağım merak ettim açıkcası.

 3. andersonmat

  1. Mapını oynayıp çok beğenmiştim gerçekten korkunçtu ama biyerde tableada ingilice yazıyodu sen mi yaptın yoksa mapın çalıntı olduğunun belirtisi mi anlamadım. Bu mepı de oynayacağım.

 4. andersonmat

  Mapi oynadım gerçekten çok korktum 😀 Map baya korkunçtu. Sadece builderlara sesleniyorum: Duvar, tavan ve zemini farklı bloklardan yapın. Onun dışında hikaye biraz karmaşıklarşıyor sonlara doğru. Ama emeğinize saygı map çok güzel korkmak isteyenler istediğini bulacaklardır 😀

Bir yorum yaz