Çıkış Yok Haritası
Uyumluluk: 1.8 Yapımcı: Psy Games BuğraCivan

Çıkış Yok Map Hakkında

Sizlerden gelen bir başka korku haritası daha. Çıkış Yok haritası Psy Games BuğraCivan tarafından yapılıp sitemize gönderildi. Diğer haritalardan farkı türkçe seslendirmeli olması. Bakalım bu haritayı ne kadar korkunç bulacaksınız.

Yapımcı Açıklaması: Çıkış Yok Hikaye arkadaşlarınla hiç bir zaman maceraya katıldınmı? Peki arkadaşların ile dolaşırken başına birşey geldimi? Arkadaşlarınız ile dolaşırken kimsenin gitmeye cesaret edemediği gizemli bölgeye yanlışlıkla gidersiniz.Bu yolda maalesef seni arkadaşların yanlız bırakır , Sen bu yola girersin ve hiç bir şekilde başına geleceklerden haberin yokdur gerisi Çıkış Yok’Da! (Haritada Kiler Bölümünde Buton Vardır , Yok Deyip Geçmeyin Yukarı Raflara Sandalyenin Üstünden Göz Atın ;))

Çıkış Yok Haritası Resimleri

Çıkış Yok Haritası Nasıl Yüklenir?

 1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
 2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
 3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Çıkış Yok seçerek oynayabilirsiniz,
 4. İyi oyunlar.

Çıkış Yok Map İndir

Çıkış Yok Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , , , ,

Eklenme:
24 Mart 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

 1. AliEmre OYTUN

  Aman Allahım Çıkış Yok 😀 ii Başlık ii Mapa Benziyor

 2. AliEmre OYTUN

  Türkçe Seslendirmeli Maplar Bana Göre daha ii oluyor

 3. MUZAFFER BAYRAKTAR

  Kardeşim haritan çok Güzel, ellerine sağlık.
  Bende kendimce 8 9 kişilik harita ekibi kurmak istiyorum.
  Şuan 4 kişiyiz. Ve konutlardan iyi anlayan ve harita fikri verebilecek, tasarımcılar arıyorum. Konutlardan felan anlıyorsan ekibime davet etmek istiyorum.

  Discord adresim > https://discord.gg/YWzVsrh

  Gelmek istersen beklerim…

  • andersonmat

   Ben gelebilirim komutlardan fln baya iyi anlıyorum ayrıca world edit ve brush kullanımım da baya iyi buildim fena değil. Komut konusunda her türlü yardım ederim.

 4. PsyGames

  AliEmre Mapimiz İlk Mapimizdir. Kısa Olabilir. Hoşuna Gitmesse Kusura Bakmayın Elbet Çıkış Yok 2 de Başlaacağız.

 5. PsyGames

  Pack BilincAltı 3 den Alınmıştır , Texturlerinde Biraz Değişklik Vardır.Çıkış Yok’da Pack’e Modellemeye Felan Önem Gösterilmedi , Çıkış Yok 2 de Modelleme Vs , Pack Kendine Özgün Olacak.

 6. PsyGames

  2. Harita İçin Daha İyi Çalışacağız.

 7. PsyGamesBuğra Civan

  Arkadaşlar Mapin Son Kısmında Lanetli Kadını Yakarken 3 Blokdan Fazla Geriye Gitmeyin Maalesefki Setblock Sistemi Kırmamış Yani Üç Blok Geri Giderseniz Sizi Mezar Sahnesine Durmadan Atacak , Orda Son Sahnede Çok Geri Gitmeyin Derim Sıkıntı Çıkar.

 8. suleyman

  bence guze olmus ama cok kisa ve cok kolay

 9. Metehan

  altımıza ettik devamını beklemiyom emeği geçen herkesin aq böyle map mi olur bu isler bana göre değil gamemodede oynadım block kırdım karşıma değişik şeyler çıktı bu ne lan

  • Herşey Küfür Değildir Kardeşim Sen de Küfür biliyorsun Bizde biliyoruz Ama Biz Küfrediyormuyuz Söylermisin?? Altına Sıçman Çok Normal Çünki Bu Korku Mapı Oynamasaydın kardeşim o zaman!!

 10. PsyGames

  Eleştirin İçin Teşekkürler Ederim , Altına etmen beni sevindirdi , Herkeze Sövmeye Gelirsekde Yakıştıradım Korktun Diye Millete Sövemezsin Ki Doğal Birşey Bu Korku Mapi Desek ? Anlarmısın.

 11. HARRY POTTER

  BEN KOMUTLARDAN ÇOK İYİ ANLARIM ANCAK DİSCORD FALAN KULLANMIYORUM TS VEYA SKYPE OLAN MESAJ ATSIN 7-8 YILDIR MİNECRAFT OYNUYORUM 🙂

Bir yorum yaz