Butonül Vahşet Haritası
Uyumluluk: 1.8 Yapımcı: MGMA

Butonül Vahşet Map Hakkında

MGMA tarafından yapılıp sitemize gönderilen bir buton bulma haritası. Odalardan odalara gizli butonları bularak ilerliyorsunuz.

Yapımcı Açıklaması: Haritamız 15 bölümden oluşmaktadır.Sadece 1.8 de oynayınız.Mapde kasma olabilir.Mapde çok kaliteli haritalar bulunmaktadır. Harita çok zor biçimde yapılmıştır ama bazı yerlere geçemidiysen bu butona tıkla butonu koyduk. 2 Kişi tarafından yapılmıştır.Mapde sınıf haritasında kullandığımız bazı arkadaşlarla alakamız yoktur.Yardım almadan yapıldı fakat BerkayReyizz, MentosPL, AsKızMaça ve GodOfAnarchyPW adlı arkadaşlarım destekledi (özgüven bakımından).Mapta hata olabilir.Hata olursa kusura bakmayın arkadaşlar.Ayrıca kurallarıda söyleyeyim; 1.Gamemode2 de oyna 2.Eşya felan kalan eşyalar varsa clear çek 3.keepInventory true olsun 4.doDaylightCycle false olsun 5.Difficulty peacefulda oyna 6.Hile yapma 7.Her bölümde Spawnpoint çekmeyi unutma 8.Eğlenmeye çalış 😀 Bu kuralları ister burdan sıraca yaparsınız (ama spawnpoint çekmeyi sakın unutmayın) yada oyundaki “Kuralları Otomatik Güncelle!” adlı butona basarak otomatik kuralları güncelleyebilirsiniz.Amacınıza gelince sizin amacınız butonu bulmak ve butona basmak.Bu Butonları ararken parkurlar,puzzle ve daha niceleri seni bekliyor olcak.Haritamız 1 Haftada yapılmıştır. Kesinlikle 1.8de oynayınız! bu çok önemli! Eğer 1.8 altı veya üstü sürümlerde oynarsanız,komut bloklarında aksilikler,zırh stantlarında sıkıntılar çıkabilir.Mapi indiriyorsan şimdiden çok teşekkür ederim :). Umarım İyi Vakit geçirirsin Dostum!

Butonül Vahşet Haritası Resimleri

Butonül Vahşet Haritası Nasıl Yüklenir?

  1. Minecraft’ınızın yüklü olduğu dizine gidin (Bu genellikle “%appdata%/.minecraft” dizinidir),
  2. Buradaki “saves” klasörüne indirdiğiniz zip dosyasını açın,
  3. Minecraft oyununa girerek kayıtlı bir oyun aç bölümünden Butonül Vahşet seçerek oynayabilirsiniz,
  4. İyi oyunlar.

Butonül Vahşet Map İndir

Butonül Vahşet Haritası indir

Etiketler:
, , , , , , , , ,

Eklenme:
11 Mayıs 2018

Bu yazı tarafından yazıldı.

Minecraft fanı, harika bir madenci ve farmer.

Twitter'dan Takip Et

  1. MGMA

    iyi oyunlar dilerim 🙂

  2. aaaa

    lan en az 100000000000000 trol var ve spawnpoint yapmışsın ama ölünce orda spawn olmadım abu kadarda trol olmaz ama ya sakın indirmeyin

Bir yorum yazİnceleme Bekleyen Harita Sayısı: 26

Sohbet

Mineturk Youtube Kanalı

Error type: "Forbidden". Error message: "Daily Limit Exceeded. The quota will be reset at midnight Pacific Time (PT). You may monitor your quota usage and adjust limits in the API Console: https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/quotas?project=192939760626" Domain: "usageLimits". Reason: "dailyLimitExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCrSQsYiwPnEaXM0Lz5OeCqg belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.